Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Komputer - Co Z Itunes?


mallet85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupilem Ipoda w Anglii i tam na komputerze znajomego wgralem poprzez Itunes muzyke, filmy, zdjecia.

Teraz w Polsce chce korzystac z mojego laptopa. Ukazuje sie komunikat ze moj Ipod jest zsynchronizowany z inna biblioteka Itunes. Proponuje mi wymazanie Ipoda. Nie chce tracic danych z Ipoda bo mam juz tego troche. Co mam zrobic?

Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupilem Ipoda w Anglii i tam na komputerze znajomego wgralem poprzez Itunes muzyke, filmy, zdjecia.

Teraz w Polsce chce korzystac z mojego laptopa. Ukazuje sie komunikat ze moj Ipod jest zsynchronizowany z inna biblioteka Itunes. Proponuje mi wymazanie Ipoda. Nie chce tracic danych z Ipoda bo mam juz tego troche. Co mam zrobic?

Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam!

 

Po pierwsze musisz zgrać całą zawartość iPoda na kompa co nie jest przewidziane przez iTunes. Wykorzystaj do tego inne oprogramowanie, np. iDump.

Jeżeli pliki zgrane od znajomego mają blokadę DRM to prawdopodobnie nie będziesz mógł ich odtworzyć na swoim iTunes, chyba że zarejestrujesz twojego kompa na konto iTunes znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności