Skocz do zawartości

[d2] Firmware 3.51


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec w koncu wyszlo co ciekawe pierwszy raz nie bylo bety 2.xx

Poprawki? Srednio z nimi:

- Video remaking rate control support (from JetEffect remaking speed control)

- reel [lu] [theyn] terms of validity indication support

- calculator functional stabilization

- flash functional stabilization

- electronic dictionary part word search error correction

- while remaking egg [lam] hour error handling

(zrodlo iaudiophile.net)

 

To wstepne tlumaczenie ale od razu widac ze nic waznego nie wnosi to firmware. Ludzie narazie przebakuja ze poprawili nawigacje po tagach. Poza tym nic istotnego - dalej czekamy na gapless chociazby czy kopiowanie plikow D2<->SD(HC) nie mowiac juz o zwiekszeniu rozdzialki TV-Out...

 

http://download.cowon.com/data/C08/D2_3.51.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom troche skorygowal to pierwsze tulaczenie z automatu. Nic nowego a tyle czasu im to zajelo - nic co wnosi cos istotnego do otwarzania muzyki czyli najwazniejszej funkcji D2 - gapless to dla tego SoC pikus, wyzsza rozdzialka dla TV-Out - rowniez, zmiana rozmiaru czcionki (w sensownych proporcjach) poprzez firmware - rowniez, kopiowanie plikow SD(HC)<->D2 podobno bardziej problematyczne no ale u nich tego firmware nie pisze jedna osoba jak w Meizu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym kopiowaniu danych z SD to Cowon jakoś tak coraz ciszej mówi mam wrażenie. O gapless nigdy nie słyszałem, żeby nad tym pracowali (póki co to cały czas tylko "nasze" życzenie).

 

TVOut może zmobilizują się przy premierze 8GB wersji playerka. OBY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze kopiowanie z karty do wew pamieci (i odwrotnie), choc byloby przydatne, nie zdarzy sie. Jakas RIAA lub temu podobna organizacja moglaby sie przyczepic, ze moze to prowadzic do nielegalnego kopiowania plikow. Coprawda to samo moze nastapic poprzez podlaczenie odtwarzacza do usb komputera znajomego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w tej chwili nad D2 już nie będzie pracował taki sztab jak do tej pory.

 

Teraz duży (największy) nacisk będzie szedł na D3 i wsparcie dla A3 i Q5. Choć podobno A3 ma się pojawić już bardzo dopracowanym f/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka : Koreański Cowon przymierza się do sprzedaży tego nowego 8GB D2

od razu razem w zestawach z 8GB kartami SDHC

 

000600799rc5.jpg

 

Nie jest to żadna nowość , bo w grudniu kiedy D2 debiutowała w Korei , to był tam

sprzedawany również w komplecie z kartami pamięci : np ( 4 GB D2 plus 2 GB karta SD > razem 6GB)

Tak sobie mysle że skoro wtedy karty pamięci SD były zbrandowane i nosiły dumny napis Cowon ,

więc i teraz też tak samo bedzie z 8GB kartami SDHC .

 

Skądinąd interesujace kto będzie ich faktycznym producentem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem 2.50. A teraz kolejne pytanie, czy mogę to 3,51 wgrać do tego mojego, bo jak kiedyś czytałem, to można stracić gwarancję , więc jak to jest z tym firmware??? :huh: W końcu jest on ze strony Cowona, więc to chyba nie stanowi problemu? Mi głównie chodzi o parametryczny eq.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności