Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Soft Do Ipod Nano Black 1gen 2gb


basejump

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. policaj zabrało mi dysk wpadlem na genialny pomysl - zainstalowania systemu na pamięci ipod'a i usunąłem podstawową partycje na ipodzie. jak sie okazalo po tej operacji ipod:

- nie wstaje

- się nie ładuje

- windows go niewidzi

 

Dzwonilem do serwisu powiedzieli ze 110zł + koszty wysyłki za wymianę softu. Za Ipoda zapłaciłem 130zł takze mysle ze naprawa jest bezsensu. Błagam powiedzcie ze da sie jakos go ożywic !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jużodpowiadam:

Ad 1. - tak, jak najbardziej...

Ad.2 - a co to ma do rzeczy? :) Jeśli cię to tak bardzo ciekawi - 17

Ad. 3

Zacznij od:

1) Reset iPoda (czasem mi się zacina włączanie, wtedy reset działa):

Przytrzymaj Menu + Select przez 10h.

Jeśli cokolwiek się zaświeci ( a powinno, logo Apple, jabłuszko (to nie zależy od dysku!)) - przytrzymaj Next + Previous.

Jak na razie to wszystko co możesz zrobić ze swoim iPodem. Jeśli po resecie nic a nic nie zaskoczy - to obawiam się że raczej nie ma ratunku dla iPoda...

 

Rockbox udostępnia narzędzia do odzyskiwania iPoda, ale są jedynie pod linuxa...

 

http://www.rockbox.org/twiki/bin/view/Main/IpodManualRestore

 

Oraz spróbuj może coś z tego:

http://www.rockbox.org/twiki/bin/view/Main...nversionToFAT32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpowiem Ci i pod trup czyli - nie działa reset, nie działa nic nawet nie mrygnie nie widzi go koputer się nie ładuje. 0 reakcji - trup !!. Się wkurzylem i rozebtralem go na czesci pierwsze i zlozylem spoweotem o dziwo na wyswietlaczu pojawilo się "apple.com/support/" i eureka komputer go zobaczył (widział tylko wtedy gdy obudowa byla zdjęta - nie wiem moze jakas faza jest podłaczona na obudowe). po zainstalowaniu systemu do ipoda nie zauwazylem ze itunes zgrywa mi mp3 pełen radości czym\prędzej odłaczyłem go mimo ze bło don't disconnect. po tym zdazeniu i pod się juz nie uruchomił. męczyłem go przez okolo 10 min i pełen złości pier*** nim ob podłogę i się zaświecił - działa !! ekran nic nie pokazuje bo jest chyba uszkodzony ale pamięc jest cała i muzyke rowniez odtwarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności