Ukasz79 Posted August 19, 2025 Report Posted August 19, 2025 Witam Mam powazne zmartwienie. Otoz na ostatniej wycieczce zaginal moj ukochany odtwarzacz mp3 Sansa Jam Czy mozecie wskazac mi jakas ciekawa alternatywe bo niestety sansy juz nigdzie nie widze. Bede z gory wdzieczny za udzielone wskazowki. Pozdrawiam wszystkich i czekam na propozycje Quote
Jaro54 Posted August 19, 2025 Report Posted August 19, 2025 Tempotec V1 teraz wraz z pokrowcem za 69$ Quote
Ukasz79 Posted August 19, 2025 Author Report Posted August 19, 2025 Hmmmm wyglada zacnie a moze cos mniejszego z fizycznymi przyciskami? Quote
side Posted August 19, 2025 Report Posted August 19, 2025 Jak wejdziesz do naszego działu Sprzedam, znajdziesz ogłoszenie @sheffunio z Sony a45. Masz wszystko, czego potrzeba: super bateria, przyciski, sound quality. 1 Quote
Ukasz79 Posted August 19, 2025 Author Report Posted August 19, 2025 Wszystko juz z panelem dotykowym. Czy nikt juz nie robi dobrych mp3 bez specjalnych udziwnien? Quote
side Posted August 19, 2025 Report Posted August 19, 2025 Nie musisz używać panelu 🤦 Po włączeniu Sony jest na ostatnim odtworzonym utworze, więc nie musisz nawet dotykać panelu, tylko nacisnąć przycisk play i grać dalej. Quote
Ukasz79 Posted August 19, 2025 Author Report Posted August 19, 2025 (edited) Znalazlem takie wynalazki w stylu sansy jak ruizu x52 lub agptek a65 x clip jam. Jakies opinie zalezy mi na malym rozmiarze i klipsie bo duzo jezdze rowerkiem i nie mam zbytni gdzie trzymac grajka Edited August 19, 2025 by Ukasz79 Quote
Jaro54 Posted August 19, 2025 Report Posted August 19, 2025 V1 ma fizyczne przyciski i gra bardzo przyzwoicie. Zamiast futerał możesz wybrać klips Mam trzy Tempotec'i (V6 Variation, V3 Blaze i V1) mnie i żaden nie zawiodl Quote
timecage Posted August 20, 2025 Report Posted August 20, 2025 (edited) Snowsky Echo Mini. Offline, fizyczne przyciski, w stylu dawniejszych odtwarzaczy. Brzmienie na wysokim poziomie. Tylko klipsa nie ma. Edited August 20, 2025 by timecage Quote
Ukasz79 Posted August 20, 2025 Author Report Posted August 20, 2025 No calkiem fajne tak w moim stylu pamietam czasy kaset bylo magicznie no i zawsze baterie zapasowe w kieszeni gdzies wyczytale ze nie ma mozliwosci przewijania utworu do przodu lub cofania Quote
timecage Posted August 20, 2025 Report Posted August 20, 2025 10 minut temu, Ukasz79 napisał(a): No calkiem fajne tak w moim stylu pamietam czasy kaset bylo magicznie no i zawsze baterie zapasowe w kieszeni gdzies wyczytale ze nie ma mozliwosci przewijania utworu do przodu lub cofania Ma. Włącza się taką opcję w menu i wówczas przyciski volume spełniają tę funkcję przy dłuższym naciśnięciu. Interfejs kasetowy można też zmienić na klasyczny z widokiem okładki jeśli ktoś ma ochotę. Ważne tylko zainstalować najnowszy firmware. Quote
Sperse Posted September 23, 2025 Report Posted September 23, 2025 Słabo, że zaginął Ci Sansa Jam. Może zerknij na FiiO M6 albo Sony Walkman NW-A105 – małe, fajne i grają super. Warto sprawdzić! Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.