Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hibi napisał:

 

fb2k prawie dorównuje playerom linuksowym funkcjonalnością 

 

mint ze swoim Cinnamonem jakoś taki mało oryginalny - windowsowy 

No moim zdaniem to żaden grajek linuxowy nie ma możliwości takich jak fb2k czy MusicBee, w każdym mi czegoś brakowało :D

Na Cynamonka łatwo było przemigrować z Windy, przede wszystkim cholernie intuicyjny interfejs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, hibi napisał:

 

 

mint ze swoim Cinnamonem jakoś taki mało oryginalny - windowsowy 

Gnome3 jakoś taki mało oryginalny - androidowy ;) .

Teraz shaming desktopów linuxowych jest w modzie? Moje ulubione to fvwm2 i windowmaker, Wy jesteście tacy mało oryginalni :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

Gnome3 jakoś taki mało oryginalny - androidowy ;) .

Teraz shaming desktopów linuxowych jest w modzie? Moje ulubione to fvwm2 i windowmaker, Wy jesteście tacy mało oryginalni :D .

nie WM i3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, timecage napisał:

Gnome3 jakoś taki mało oryginalny - androidowy ;) .

Teraz shaming desktopów linuxowych jest w modzie? Moje ulubione to fvwm2 i windowmaker, Wy jesteście tacy mało oryginalni :D .

W ogóle środowiska graficzne są mało oryginalne, powinniśmy wszyscy w konsoli siedzieć wyłącznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ilov3 napisał:

Cóż to za odtwarzacz masz? Bo chyba aimpa nie da się ustawić w takim pasku nad godziną? I apka belki od maca jak się zwie?

 

To jest AIMP, skórka Black Glass 3.1

Za dock odpowiada RocketDock z autorską skórką ;)

Edytowane przez daviox
Dodanie linku do paczki skórek dla RocketDock
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, daviox napisał:

Ja nic do Comic Sansa nie mam :D Chyba ma taką renomę z uwagi na nadużywanie :P
Zmiana w sumie wyszła na dobre, bo mam kilka nowych polskich czcionek, to mogłem poszukać coś fajnego :D

 

Jakieś legendy chodzą o tej czcionce. W sumie teraz zdarza się, że ktoś śmieje się, bo inni to robią :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BamboszeK napisał:

Bo comic sans łamie wszystkie przyjęte zasady przy projektowania fontów. I jest używany w nieodpowiednich miejscach.

https://designforhackers.com/blog/comic-sans-hate/

Patrząc pod kątem typografii, to ciężko to nazwać czcionką, a mimo wszystko od lat funkcjonuje w systemie.

 

26 minut temu, Tux napisał:

Jakieś legendy chodzą o tej czcionce. W sumie teraz zdarza się, że ktoś śmieje się, bo inni to robią :D .

Mi się Comic Sans MS od zawsze kojarzył z prezentacjami, które zawierały tekst W CAŁOŚCI napisany wspomnianą czcionką i do tego zlewającym się kolorem z tłem...

Kilka takich w życiu widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tux napisał:

@bachankas A tak, nasłuchałeś się bajek o brzydkich dokumentach :P

Kolega złożył jeden projekt na zaliczenie w Comic Sansie to każdy go wyśmiał. Wyglądało to naprawdę mało poważnie. Ta czcionka nie jest zaprojektowana to publikowania w niej czegokolwiek. Ją pod kątem komiksów i podonych tworów tworzyli.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bachankas napisał:

Kolega złożył jeden projekt na zaliczenie w Comic Sansie to każdy go wyśmiał. Wyglądało to naprawdę mało poważnie. Ta czcionka nie jest zaprojektowana to publikowania w niej czegokolwiek. Ją pod kątem komiksów i podonych tworów tworzyli.

Dokładnie.

Kolega tak dla żartu? :o W życiu bym nie oddał pracy napisanej w CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności