Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym się przesiadł na coś trochę większego. Obecnie mam 1920x1080 przy 27" i w sumie źle nie jest jednak fajnie by było więcej zmieścić na ekranie. Zwłaszcza do pracy z tekstem czy przy programowaniu by się przydało. Z drugiej strony jednak obecnie nie ma na rynku karty graficznej która uciągnęła by takie rozdzielczości w grach.

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie bym się przesiadł na coś trochę większego. Obecnie mam 1920x1080 przy 27" i w sumie źle nie jest jednak fajnie by było więcej zmieścić na ekranie. Zwłaszcza do pracy z tekstem czy przy programowaniu by się przydało. Z drugiej strony jednak obecnie nie ma na rynku karty graficznej która uciągnęła by takie rozdzielczości w grach.

Nie ma żadnego problemu by na monitorze 4K wyświetlać obraz full HD. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie mnie jak wygląda w grach 1080p -> 4K. Teoretycznie wyświetlacze LCD w przeciwieństwie do CRT bardzo nie lubią pracować poza swoją natywną rozdzielczością jednak w tym przypadku po prostu jeden piksel zamienia się na cztery i podobno nie jest tak źle. W natywnym 4K mój RX480 może jeszcze mógłby coś zdziałać po zejściu w detalach, jednak i5-4460 czasami już w mniejszych rozdzielczościach niedomaga na ultra.

Ciekawe ile lat jeszcze minie zanim upowszechnią się wyświetlacze 4K na dobrych matrycach, najlepiej jeszcze z freesync w ludzkich pieniądzach. Pomarzyć zawsze można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z monitorami do PC i laptopów jest ogromny zastój. Telefony dobily już do 4k, a w laptopach standardem jeszcze nie jest 1080p. Tylko w modelach premium. Monitory o większej rozdzielczości niż fhd niby są, ale też drogie i z małym udziałem na rynku.

 

Co do jakości obrazu na ekranie 4k nie powinno być problemów. Tak jak wspominałeś dobry przelicznik. Kilka lat grałem na ps3/Xbox360, które generowaly grafikę w 600-720p na TV FHD. Również problemów brak. Przy ps4/xone podobnie. Są już ekrany 4k,ale rzadko kiedy któraś z konsol potrafi wygenerować stabilne 30fps przy 1080p(nie mówię o prosiaku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gry które generują stałe 1080p @60 fps. Np, Elite: Dangerous w trybie Arena na xboxie one. Gdzie w trybie open śmiga w 30 fpsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój pulpit. :)

Już od kilku lat ukrywam ikony, w sumie od momentu kiedy przesiadłem się na Siódemkę.

Zrzut ekranu (7).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja mam jeszcze biedniejszy. Bidny, ale solidny :)

 

Pulpit.jpg

 

Taki ascetyczny :) Też zrobiłem resize bo to 2304 x 1440, tyle że na 12 calach

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tu nudno, aby te windowsy i windowsy :)

 

 

Jakie Windowsy, tu z kolei jak sobie wypraszam z moim pulpitem kilka postów wyżej. Toż to czysty Unix, no prawie czysty :)

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, hibi napisał:

Manjaro na vivoPC

MPD & Cantata

Album z biedry

 

Screenshot_20170425_231359.png

Chyba jestem spaczony Windą, bo nigdy paski na boku mi nie pasowały :)
Ten odtwarzacz fajnie się prezentuje, chociaż 2/3 interfejsu to tekst xD Da się to połączyć w przełączane zakładki Info/Tekst utworu itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności