Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Linux jak i to forum to złodzieje czasu.

Zawsze jest coś do roboty, tworzenia, testowania..

Sentyment do dawnego Gnome 2, jakie to było/jest praktyczne :)

 


Najmniej porywający pulpit świata :D

 

attachicon.gifScreenshot - 12.11.2014 - 22:03:34.png

LXQt ?

zrzut_ekranu.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch - tak powinno wyglądać porządne distro Linuxa. Tak z ciekawości - na jakim sprzęcie z nim pracujesz?

Xeon E3-1230v3 / B85M-ITX / 1x8GB (jak zajdzie potrzeba dorzucę drugie 8GB) / Plextor M5S 128GB / Radeon R9 270. Całość zapakowana do Fractala node 304

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch mi nigdy nie leżał. Preferuję Debiana. Chyba nawet bardziej logiczny. Do tego jak dla mnie znacznie prostszy i sprawiający mniej problemów w zarządzaniu. Ale każdy lubi co innego. A co działasz na tym sprzęcie. Bo taki trochę dziwny konfig. Czyżby wirtualki. Ale tu też mi średnio pasuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arch - tak powinno wyglądać porządne distro Linuxa. Tak z ciekawości - na jakim sprzęcie z nim pracujesz?

Xeon E3-1230v3 / B85M-ITX / 1x8GB (jak zajdzie potrzeba dorzucę drugie 8GB) / Plextor M5S 128GB / Radeon R9 270. Całość zapakowana do Fractala node 304

 

szacun - coś pięknego - pulpit

swap przy 8GB ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się przydaje. Ale na dysku ssd, bałbym się. To ładnie ciągnie zapis. Poza tym zależy co się robi na tym sprzęcie. Dla mnie trochę sprzeczny zestaw. Sugeruje wirtualki, albo obróbkę grafiki. Na wirtualki przydałoby się więcej ramu i większy dysk. Z kolei przy grafie ( video ) lepszym wyjściem jest nvidia, windows i zdecydowanie większy dysk. Ewentualnie widzę tu kopanie kryptowalut, Ewentualnie zabawa z pirytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie siedzi Xeon bo swego czasu wyrwałem go w cenie i5 (chyba błąd sklepu ;) ). Wirtualkami się trochę bawię ale to nic poważnego. Ogólnie komp służy raczej do internetów, słuchania muzyki i lekkiego grania, nie pracuję w domu.

 

A SWAP jest na HDD (nie napisałem, że mam jeszcze dwa dyski 1TB). W sumie nawet nie wiem po co mi on, założyłem z przyzwyczajenia ;)

Edytowane przez marcinz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Brzydki.

haha :D

 

nie wspominając już o tym, że porządeczek u większości - ikonki poukładane, żadnych skrótów do filmów xxx, ikonka Minecrafta schowana w folderze na czas screenshota itd itp :D

 

wrzucam swój żeby nie było, że przyspamiłem :D

 

2014-12-19 22_49_35-Greenshot.jpg

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności