Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, timecage napisał:

 

E tam, ja chodziłem w większych. Wyszedłbym nawet w moich LCD-X gdyby się lepiej trzymały czaszki.

Fatso chodził w AKG K550. Kiedyś w Starbucksie widziałem innego faceta także w tych AKG. Skuchawki, które z faceta robią Princess Leię ze Star Wars

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Greezye napisał:

Nie aż tak przenośny, ale po domu da się chodzić emoji16.png6b5987aa0f08a948b13065aaeb234667.jpg

Pięknie- wystarczy mocy dapa aby napedzić te planary? Sluchasz po balansie?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wyjeździe i Aeon 2c spisują się świetnie- spakowałem do plecaka i w trasę. Nudzą mnie już iemy bo to nie to samo co dobre,  pełnowymiarowe planary  :) . Nie mówcie, że iemy premium przeniosą mnie na wyższy poziom :) . Pozdrowienia,

 

 

7130ACFB-7554-43E5-A029-66FF8833455A.jpeg

92EE9631-798E-49E9-86BA-F05781963CED.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lobuz1 napisał:

Jestem na wyjeździe i Aeon 2c spisują się świetnie- spakowałem do plecaka i w trasę. Nudzą mnie już iemy bo to nie to samo co dobre,  pełnowymiarowe planary  :) . Nie mówcie, że iemy premium przeniosą mnie na wyższy poziom :) . Pozdrowienia,

 

 

7130ACFB-7554-43E5-A029-66FF8833455A.jpeg

92EE9631-798E-49E9-86BA-F05781963CED.jpeg

 

IEMY premium nie przeniosą Cie na poziom pełnowymiarowych premium, można sobie zrobić graffiti na ścianie w pokoju z tą sentencją.Mogę Ci nawet zrobić projekt, na dziarę też będzie w sam raz

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deftones9 napisał:

 

IEMY premium nie przeniosą Cie na poziom pełnowymiarowych premium, można sobie zrobić graffiti na ścianie w pokoju z tą sentencją.Mogę Ci nawet zrobić projekt, na dziarę też będzie w sam raz

Z adnotacją "Nie dotyczy LCD-i4" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deftones9 napisał:

 

IEMY premium nie przeniosą Cie na poziom pełnowymiarowych premium, można sobie zrobić graffiti na ścianie w pokoju z tą sentencją.Mogę Ci nawet zrobić projekt, na dziarę też będzie w sam raz

Dzięki. Mój portfel jest Ci wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem właśnie jakie iemy moga zagrać na poziomie dobrze napędzonych Ether Flow czy chociaż Aeon 2- moje dobre me700 nie mają z nimi startu :)Mógłbym posłuchać tych LCD-i4.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, przewijają się te iemy w internetach, ale czy dadzą mi tyle przestrzeni, „mięsa” i pierdnięcia co moje pełnowymiarowe planary np. takie Ether Flow, które jak dla mnie grają wybitnie (bo nie słyszałem lepszego brzmienia). Strach pomyśleć (ze względu na kieszeń) jak mogą zagrać jeszcze lepsze słuchawki, z takim stacjonarnym Bursonem czy lampkami...Moje iemy grają pięknie, ale to takie bzyczenie pszczoły przy Ether, które są jak rój szerszeni :).

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Taaak, przewijają się te iemy w internetach, ale czy dadzą mi tyle przestrzeni, „mięsa” i pierdnięcia co moje pełnowymiarowe planary np. takie Ether Flow, które jak dla mnie grają wybitnie (bo nie słyszałem lepszego brzmienia). Strach pomyśleć (ze względu na kieszeń) jak mogą zagrać jeszcze lepsze słuchawki, z takim stacjonarnym Bursonem czy lampkami...Moje iemy grają pięknie, ale to takie bzyczenie pszczoły przy Ether, które są jak rój szerszeni :).

Spróbuj KSE od @all999. Sprzedaje je w świetnej cenie, a wtedy Twoje słuchawki mogą być zagrożone. ;) Brakuje im co prawda trochę sceny (nie jest ogromna), ale technicznie są to tak genialne słuchawki, że spadają mi kapcie za każdym razem jak wkładam je do uszu. Serio, realizm i namacalność nabierają nowego znaczenia - instrumenty brzmią na nich tak jak powinny (a to zdarza się nieczęsto), a wychwycenie tego, że ktoś w trzecim rzędzie, drugi od lewej nie trafił idealnie w dźwięk nigdy nie było łatwiejsze. Basu mają, według mnie, dużo, ale nie znam Twoich oczekiwań co do ilości. :) Polecam je każdemu, kto ma możliwość przesłuchania, bo otwierają pewne horyzonty na to jak dobrze mogą brzmieć IEMy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie jestem fanem przesadnego basu, ale jak dźwięk jest pełny i dociążony (nie zbity, tylko przestrzenny, szybki, precyzyjny, z szeroką sceną i ponadprzeciętną separacją umożliwiającego odnalezienie każdego instrumentu na scenie) jak właśnie w pełnowymiarowych planarach, których używam. Moje zatyczki do uszu tego mi nie dają w takim wymiarze. Posłucham coś lepszego i sam porównam- zdecydowanie. :)  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lobuz1 napisał:

nie zbity, tylko przestrzenny, szybki, precyzyjny, z szeroką sceną i ponadprzeciętną separacją umożliwiającego odnalezienie każdego instrumentu na scenie

To tym bardziej spróbuj chociaż odsłuchać KSE. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności