Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, paratykus napisał:

Jest też zbyt trudne i upierdliwe żeby dodatkowo katować się kabelkami 😉

Mózg ma nieprawdopodobną umiejętność adaptacji - odstawisz mu od cyca kabelki to wyciągnie Ci ( po chwilach buntu) maksimum z BT.

Endorfin też nie poskąpi !

 

Nie mówię że nie, ale zostawiłem ulubione słuchawki w pracy jak zaczęła się pandemia to przestałem do biura chodzić. Pomimo tego, ze miałem na czym słuchać w domu i nie były to bynajmniej low endowe sprzęty to po 2 tygodniach pojechałem specjalnie do pracy tylko po te słuchawki bo czułem się jak bez prawej ręki.

 

10 minut temu, Audiofool napisał:

Jest tez zbyt krótkie ,aby zawracać sobie głowę ******lami . 

Może i ******ły ale w życiu najważniejsze są małe przyjemności.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał:

 

Nie mówię że nie, ale zostawiłem ulubione słuchawki w pracy jak zaczęła się pandemia to przestałem do biura chodzić. Pomimo tego, ze miałem na czym słuchać w domu i nie były to bynajmniej low endowe sprzęty to po 2 tygodniach pojechałem specjalnie do pracy tylko po te słuchawki bo czułem się jak bez prawej ręki.

Pełna zgoda - miałeś możliwość po nie pojechać, a mózg o tym wiedział.

Zostałeś wzięty na przeczekanie.

Mówiąc "mózg" mam cały czas na myśli fizjologię jego działania. Nie łączę tego ze świadomością.

 

koniec off

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, paratykus napisał:

Pełna zgoda - miałeś możliwość po nie pojechać, a mózg o tym wiedział.

Zostałeś wzięty na przeczekanie.

Mówiąc "mózg" mam cały czas na myśli fizjologię jego działania. Nie łączę tego ze świadomością.

 

koniec off

 

Skoro mam możliwość słuchać na jednych z najlepszych słuchawek na świecie to po prostu chce to robić i używając czegoś innego czuję niedosyt. To chyba piękny przykład na doskonale wydane pieniądze skoro po 2 latach nadal nie jestem w stanie się z nimi rozstać na dłużej niż 2 tygodnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up2 na najnowszym sofcie plus Diremy EM3 ze SpiralDotami i naprawdę mobilnie niczego więcej nie trzeba. Nie boli mnie ani trochę przejście na nie tuż po słuchaniu na przykład combo N5005 + DX220 albo WM1A z Xelento+CM Cable Shadow. Wiadomo, nie ten poziom techniczny, ale barwą po prostu urzekają, a technikalia jak na słuchawki za 200 zł... Poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrzebałem lata niesluchane jedyne moje otwarte 

Kto zgadnie cóż to za wynalazek? :)) 

IMG_20200604_200336.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

@Jaro54 w okularach?

Od 25 lat:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dużo trudniejsza zagadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, retter napisał:

Najbliżej wygoda to do jakiś AT choć pomysły Bayera i akg też widać. Ale to jednak coś w deseń AT

Zimno, wręcz Arktyka. Sądzę że nikt nie zgadnie, chyba że miał w swoich łapkach :)

To Sweex HM510 Audiophifile Headphones pełna nazwa zabytków :)

hm510_7.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaro54 napisał:

Zimno, wręcz Arktyka. Sądzę że nikt nie zgadnie, chyba że miał w swoich łapkach :)

To Sweex HM510 Audiophifile Headphones pełna nazwa zabytków :)

hm510_7.jpg

A pan Grzyb twierdzi, że to słuchawki zamknięte :P

Plączesz się w zeznaniach obywatelu Jaro, powiem więcej - mataczysz w sprawie tak zacnych słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coolmen77 napisał:

A pan Grzyb twierdzi, że to słuchawki zamknięte :P

Plączesz się w zeznaniach obywatelu Jaro, powiem więcej - mataczysz w sprawie tak zacnych słuchawek :)

Nie znam Pana Grzyba, są zamkniete jak więzień za kratami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Pana Grzyba, są zamkniete jak więzień za kratami.
A muchomorka znasz? Ten co kręcił z żwirkiem, razem coś kombinowali... I tak powstał mega wielkie piernikowy ciastek

Ehhh za dużo tego siedzenia w domu który to raz Shrek obejrzany.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 08:29, chico99 napisał:

Jak grają,

 

Przyzwoicie, a tej cenie to nawet bardzo przyzwoicie :) 

Jest bas, jest góra (ale nie męczy). Wokale też słyszę :) 

Malutkie etui - zmieści się w kieszeni kusych wakacyjnych spodenek :D 

Wygodne, dobrze siedzą w uszach.

Jedyny "minus" to ciche granie, tzn. słucham na 75 do 90% głośności. Inne doki, grają na 50 do 75%. 

_________________

Na Ali za 19,49 USD (Summer Sale). IMHO zdecydowanie warto :) 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze druty od @Jimmi Dragon  i od trzech tygodni jestem wniebowzięty a raczej wpiekłowzięty bo FH5 na tym kablu mają taki wykop, wygar że ja absolutnie nie mam zamiaru ich na razie zmieniać.Wielkie dzięki dla smoka za profesjonalne podejście, usztywnił mi świetnie fragmenty nauszne i teraz kopułki normalnie są odlane razem z małżowiną.

Za tydzień jade na odsłuch Xelento i albo będzie kolejny rak i potrzebne będzie leczenie paliatywne albo wyjde z tego cało i zostane przy FH5.

 

IMG_20200617_085624.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deftones9 napisał:

Pierwsze druty od @Jimmi Dragon  i od trzech tygodni jestem wniebowzięty a raczej wpiekłowzięty bo FH5 na tym kablu mają taki wykop, wygar że ja absolutnie nie mam zamiaru ich na razie zmieniać.Wielkie dzięki dla smoka za profesjonalne podejście, usztywnił mi świetnie fragmenty nauszne i teraz kopułki normalnie są odlane razem z małżowiną.

Za tydzień jade na odsłuch Xelento i albo będzie kolejny rak i potrzebne będzie leczenie paliatywne albo wyjde z tego cało i zostane przy FH5.

 

IMG_20200617_085624.jpg

 

Co za drut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności