Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LuQi napisał:


Tak wiem, tylko to już trochę inna półka cenowa.

 

1200$ za U8

800$ za C4 pro

400$ za C10

 

To że potem można go było kupić za 500zł to inna sprawa. Ja przed laty dałem 1500zł za C10 który miał wcześniej dwóch właścicieli :)

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ten C10 w połączeniu z Blonami to mistrzowska synergia i upgrade z X3 II jest ogromny :D 

Strasznie muzykalny jest ten C10, nie przesadza z analitycznością w przekazie, choć nie brakuje tej chirurgicznej precyzji.

No ale ta piekielna radość z jaką odtwarza utwory jest nie do opisania, jakby sam cieszył się, że może coś zagrać :D 

 

Choć jeden minus wyłapałem - jest bardzo wybredny co do synergii ze słuchawkami. Tak jakby sobie wybierał kumpli do zabawy w piaskownicy :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ten C10 w połączeniu z Blonami to mistrzowska synergia i upgrade z X3 II jest ogromny  
Strasznie muzykalny jest ten C10, nie przesadza z analitycznością w przekazie, choć nie brakuje tej chirurgicznej precyzji.
No ale ta piekielna radość z jaką odtwarza utwory jest nie do opisania, jakby sam cieszył się, że może coś zagrać  
 
Choć jeden minus wyłapałem - jest bardzo wybredny co do synergii ze słuchawkami. Tak jakby sobie wybierał kumpli do zabawy w piaskownicy  

Mi ucinał początek utworów


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zOrg napisał:


Mi ucinał początek utworów


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Nic takiego u mnie nie występuje :( 

 

Tak sobie teraz sprawdzam synergię z różnymi gratami i Springi 1 z analityczno-basowego prezydenta zmieniły się w muzykalne potworki z C10 :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło się słucha muzyki podawanej tak nienachalnie, bez prężenia muskułów, a jednocześnie tak, że kapcie gdzieś są, ale gdzie, to nie wiem. Nic mnie w tych słuchawkach nie denerwuje, dobry instrument.

70d2bbd47a2f1e7a1c5b43ee189d286c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seler666 napisał:

Miło się słucha muzyki podawanej tak nienachalnie, bez prężenia muskułów, a jednocześnie tak, że kapcie gdzieś są, ale gdzie, to nie wiem. Nic mnie w tych słuchawkach nie denerwuje, dobry instrument.

I co, Oriolus BA300s robi różnicę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 16:13, Spawn napisał:

20200114_155828~01.jpg

 

Astell & Kern SP2000 i Oriolus Percivali

 

Myślicie, że taka budżetówka ma szanse cośtam zagrać? ;)

Z Clipem Plus i Sony MH1 nie da rady...

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja Sansa. Słuchawki jednak nie dożyły tych dni, chociaż... musiałbym poszperać gdzieś w piwnicy w klamotach. Też były białe, miały płaski kabel i ujowo się aplikowały.fc507ecf73602d2e457d864d1d34a184.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Też miałem taki zastaw Sana jeszcze mam słuchawki przypadły. 

Ja dopiero sobie uświadomiłem, że przecież w zestawie były pchełki Sansy i nie pamiętam dokładnie co się z nimi stało. Chyba któraś słuchawka zaczęła przerywać, więc pewnie je wyrzuciłem. Pudełka też nie mam, a ja z reguły trzymam takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mszysz napisał:

A co to za kolorowe słuchawki ?

Pisane mobilnie.
 

Craft Ears Four w połączeniu z Satin Audio Theia 8wire - epickie, epickie połączenie. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chińczyki jakieś, [mention=19202]Vaiet[/mention] je malował cały dzień do zdjęcia.
Jak do zdjęcia to trzeba je upudrować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

@Spawn czego Ty słuchasz ... ?! Chyba, że do fotki, żeby było kolorowo.

 

Do zdjęcia... No weź przestań, Shpongle jest ekstra! Podobne są jeszcze Infected Mushroom, Juno Reactor, Younger Brother ale Shpongle z tego lubię najbardziej :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37501]Spawn[/mention] czego Ty słuchasz ... ?! Chyba, że do fotki, żeby było kolorowo.
Mi też Shpongle wchodzi, co się sam o to nie podejrzewałem. Ale jeszcze nie znam wszystkich płyt (właściwie to tylko dwie pierwsze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności