Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Pięknie, ale widzę że wtyk 2 pin wysuwa się ze słuchawki tak jak w mkii.

 

Tak ale tylko na oryginalnym kabelku. Sprawdzałem trzy inne i siedzą sztywno, wiec ewidentnie wtyki od PW Audio tu nie współpracują. 

Edytowane przez Dirian
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tommy66 napisał(a):

@Dirian  jeśli są dostępne ,,przedłużki''  to nałożyć i owinąć taśmą izolacyjną.

Uratujesz kabelek jeśli dobry.

 

Podobny problemt miałem z gnazdem żeńskim w adapterze z 2.5 na 3.5. Jak ruszałem głową to przerywało.

Mają swoje ,,normy''.

 

Przedluzki do 2-pin? Nie wiem czy coś takiego istnieje, tzn nie wiem jak miałoby to wyglądać nawet ;) 

 

Generalnie potestuje kilka kabli, ten fabryczny już teraz srednio mi się podoba - średnio się układa i ma przesadnie duzy, ciężki splitter. Zobaczymy jednak jak dzwiekowo będzie, jeśli podejdzie najbardziej to najwyżej się wymieni wtyki na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie jak symulacja na zdjęciu. Ten wtyk na kablu jest owinięty izolacją.

 

Kabelek do obecnych słuchawek, był dżwiękowo na straty. Uratowały go pady . Jak to gra 🥰.

IMG_20240416_174718.jpg

Przed chwilą zdjąłem do fotki i z drugim zrobiło się to samo 🙂.

Zaraz owinę drugi i będzie cacy.

Edytowane przez Tommy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dirian napisał(a):

A okej. Hmm no chyba przy 0.78mm bym się bał że jak się to wydłuży, to się połamią wtyki ;) Sensowniej będzie wymienić wtyki na coś lepszego.


Miałem podobny problem z Indigo, napisałem do UM. Zaoferowano mi bezpłatny serwis, tzn po kosztach transportu. Puść mi pm jak chcesz to wygrzebię kontakt do pani z serwisu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mayster napisał(a):

 

Albo wtyki i gniazda już dużo przeszły i są dotarte do siebie.

 

Pewnie po trochu też, ale MKII miałem nówki i tam też wtyki nie siedziały zbyt pewnie. W sumie Mesty to jedyne sluchawki, gdzie spotkałem się z takim problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Pewnie po trochu też, ale MKII miałem nówki i tam też wtyki nie siedziały zbyt pewnie. W sumie Mesty to jedyne sluchawki, gdzie spotkałem się z takim problemem. 

Ja też, ale w mest mk1 siedziały jak przyspawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności