Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do fotki maciuxa przypomnę jak testowałem E12 z iPodem 30 GB.

 

Teraz wyglądałoby to nieco inaczej, bo nie mam już iPoda 30GB w tym etui...

Jak będę pożyczał E12, wrzucę fotki z iModem 5G 80 GB

20130213_112846.jpg

20130213_113000.jpg

20130213_112935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaski były od E17. Czyli chyba zwykłe...

 

Teraz połączenie może być ciut grubsze bo iMod 80 GB ale sam iMod mniejszy bo to etui było spore, teraz używam od Belkina - przód metal, "wanienka" plastik przezroczysty.

http://www.ebay.pl/itm/BELKIN-Acryl-Case-f-iPod-Video-30GB-60GB-metallic-NEU-/320984215130?pt=MP3_Player_Zubeh%C3%B6r&hash=item4abc266e5a

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamieniałem przy iModzie wzmacniacze - Z E07K na E17. i jakoś różnicy nie słyszę. Na T50p i na K550. Może są jakieś subtelności ale jakoś ich nie łapię. Czasem mam wrażenie jakby E17 grał głośniej, przy tej samej nastawie głośności.

Maciux coś próbował w testach rozróżnić oba ampy i Fatso chyba też. Ale Maciek już daleko odleciał w testach ;) a Fatso ma już zabawki większego kalibru. ślady tych dywagacji były w dziale wzmacniacze słuchawkowe ale dział się popsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wrażenie, że E17 grał jakby czyściej, ale w ślepych testach bym tego nie rozróżnił :)

 

Co innego w przypadku połączenia z E09k. E17 grał z nim lepiej, z większym dystansem i przestrzenniej. Różnice również nie były kolosalne, ale E07k był jakby bardziej natarczywy. Nie wiem od czego to zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają siateczki na tulejkach i usztywniany kabel w odcinkach wokołousznych to z nowej.

 

Bardzo fajne słuchawki, jak gadają z P3? Bo mój Samsung R1 się spóźnił, żeby go wypróbować z R1 ;)

 

Jeśli mają siateczki na tulejkach i usztywniany kabel w odcinkach wokołousznych to z nowej.

 

Bardzo fajne słuchawki, jak gadają z P3? Bo mój Samsung R1 się spóźnił, żeby go wypróbować z R1 ;)

Siateczki mają, usztywniany przewód także. Z P3 grają nieźle, ale są jeszcze nie wygrzane.

Poza tym w zestawie z R1 dali kilka rodzajów tipsów, w tym bi-flange i Comply, co wykreowało u mnie trochę zamieszania odnośnie jakie tipsy pasują najlepiej. Na razie używam tych największych silikonowych/gumowych zwykłych, bo do takich jestem przyzwyczajony. Zobaczę po wygrzaniu co dalej.

 

Do muzyki elektronicznej w tym sensie :)Chodzi mi o trance glownie

Transu słucham sporo, ale na razie nie jestem przekonany co do jakości takich dźwięków na R1.

Poczekam aż się wygrzeją i myślę, że dadzą radę całkiem nieźle.

 

Może mi ktoś poradzić czy warto dokupywać prowadnice/zauszniki do R1? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności