Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu że zdjęcie jest dobrze zrobione, a sprzęt wygląda bosko i pewnie jeszcze lepiej gra. ^_^
A co do pojemności kieszeni to mam ten sam problem mój RIG iMod+CmoY też nie chce się w prawie żadnej mieścić pozostaje kurtka lub plecak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej basu to na pewno. A czy całościowo lepiej... na pewno nie na tyle gorzej żeby nie wygrywał kwestią mniejszej ilości gratów w kieszeni.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że zdjęcie jest dobrze zrobione, a sprzęt wygląda bosko i pewnie jeszcze lepiej gra. ^_^

A co do pojemności kieszeni to mam ten sam problem mój RIG iMod+CmoY też nie chce się w prawie żadnej mieścić pozostaje kurtka lub plecak. ;)

Gadacie, co wy nosicie wygodne luźne spodnie czy obcisłe jak u kobietek dzinsy tak że nawet stringi widać:P

No ale ok spodnie spodniami polecam saszetki zapinane w okolicy pasa

https://www.google.pl/search?q=saszetka+na+pas&hl=pl&safe=off&biw=996&bih=467&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=9-w-UeWKCYmfO5aZgfAJ&ved=0CD4QsAQ

 

Najlepiej nosić z boku, tylko to wygląda jak gość za wschodniej granicy, ale to dobre na lato, jak zimniej kurtka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi też z nożami chodzą w nocy....A mieli tylko w Kielcach.

 

Taka saszetka na pasek (ale nie nerka) niegłupia. Ja szukam takiej co by wlazła cała kanapka (iMod plus wzmacniacz). Zamykasz na zamek i tylko kabel od sluchawek wystaje. Mam nawet jedną (14 zł) ale za cienka - wchodzi tylko samotny iPod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są saszetki na pas i przez ramie.

 

Ale rom widać że jest ciemniejszy a dres jest w paski a Ty ani ciemnej karnacji ani w paski.

 

Czy tak łatwo ukraść jak badziewna to owszem, ale jak klamra jest solidna to juz nie tak łatwo. No to zrób sie w bojowe paski i nikt nie będzie cię chciał ruszać no ew kontrole niebieskich będziesz miał częściej :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze innego sposobu noszenia "kanapki". Można kupić pokrowiec etui saszetke na aparat foto. Taką pionową albo poziomą. Też mają wsuwki na pas i pasy odczepiane na ramię. Czy z aparatami ludzie też wyglàdają jak Gypsies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do zestawu moich DAP'ów dołączyły:

- iPod 7G 30GB emCORE-ROCKbox24-BIT PLAYER

-COWON X7 160GB

CIMG6668a.jpgCIMG6669a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia jakiekolwiek odpadają najwyżej EQ preset, a browser na ~50% daje radę ale i tak wszystkiego nie jestem w stanie doszukać. <_<
Na razie go osłu****e i jest całkiem w porządku ^_^ oraz sprawdzam żywotność baterii bo nowy ma niby 103H grać :woot: według producenta.

W każdym razie teraz szukam dokładnego zamiennika ekranu u chińczyków i wychodziło by ~25-40$ więc nie jest źle.
Jak wszystko wypali za 1-2 miesiące będzie w pełni sprawny. :lol:

PS - Pierwsze podejście w dostaniu się do wnętrzności X7 nieudane. Pomimo wykręcenia 4 śrubek i użycia dużej ilości siły w połączeniu z plastikowym otwierakiem skubaniec nie chiał sie przede mną otworzyć. :angry:

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności