Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

cartman a nie myślałeś nad jakimś odtwarzaczem? xD

Jak miałbym wybierać telefon do słuchania muzyki, to wziąłbym właśnie N91. Jakość dźwięku jest naprawdę OK. Nie powala, ale lepsza jest napewno od innych Nokii czy nawet SE. Rispekt dla tego telefonu za jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze zaraz bedzie "eeee tam,telefon" :) ,ale tak jak mowi Publius_Enigma ten fon naprawde dobrze gra(chetnych zapraszam do posluchania ;) ,kupa ludzi sie jara SE walkman,mialem 3 takie SE i kazdy gral gorzej od nokii,i gra napewno lepeij od kazdej mp3 creativa(wiem,moza nie za wysoka skala porownawcza) ale jednak,nie wiem jak z innymi markami,nie miaem okazji porownac,i nie musze sie martwic czy mi uciagnie jakies sluchawki :D ,jak kto ma jakies pytania to dawac ;) ,aha,zapomnailbym odp na pytanie Roniego11,czasem mi przechodzi taka mysl przez dynke,ale niechcialbym miec pelnych kieszeni jak gdzies ide za kazdym razem :rolleyes:,moze kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio wygląda moje portable audio ;)

 

P3110131.JPG

w sumie to szau nie ma

K750 na stole a fotka pewnie jakimś innym telefonem? ;)

 

Ale szufla za 90zł i shurki za 1300 - ostry kontrast :P.

Jakbym brał do szkoły coś z pamięcią 512MB to pewnie byłbym wyśmiany za babranie się ze starociami.

Jakbym przyniósł słuchawki dokanałowe za 1300zł to pewnie zostałbym uznany za człowieka z zaburzeniami psychicznymi - już wydania 250zł [to bylo jak stanialy z 400...] na Aurvany koledzy nie mogli ogarnąć swoimi umysłami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka robiona cyfrówka, olympusem jakimś. Aż taka zła jakość, że sądzisz iż telefonem robiłem foto? :D

U mnie w klasie tylko dwie osoby wiedzą ile dałem za shury, reszta sie tym nie interesuje i sie na tym nie znają.

Na trasie szkoła - dom 512 mi wystarcza.

Plus jest taki, że więcej miejsca mam w kieszeni. Chociaż ciężko było się przyzwyczaić do większej ilości miejsca w kieszeni.

iFP na smyczy nie nosiłem bo okazała się o centymer za długa niż kabel shurów, z szuflą muszę jeszcze sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności