Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dirian napisał(a):

 

Słuchałeś może SR2? Jeśli tak to jakbyś ocenił SR3 na ich tle? Bardzo dobrze wspominam SR2 i trochę mnie kuszą SR3, ale tak mi przypadły HD660S2 do gustu, że nie bardzo mam na nie miejsce ;)

Słuchałem SR2 i SR3 oceniam wyżej. Do SR3 masz ten bardzo wysokiej jakości kabel w zestawie. Dobrze opisał to kolega Inszy w swojej recenzji. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z zalet WM-DD33 jest duży zapas mocy. LCD-X grają z niego z fajną analogową swobodą, ich typowo dociążony dźwięk (mam starszy model) nabiera skoczności, scena nabiera oddechu. Ciężko przestać słuchać.

 

image.png

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZebLong napisał(a):

@Dirian widzę u Ciebie G5. Napiszesz parę zdań jak Ci to gra?

 

Gra neutralnie, ale po tej przyjemniejszej stronie - nie jest tak techniczny i bezduszny jak DX3 Pro+ ;) Nie wyostrza też wysokich tonow, co dla mnie jest dużym plusem. Dobra kontrola basu, chociaż trochę szkoda, że nie ma jakiegoś guziczka którym można by go trochę podbić. 

 

Ogolnie mocno uniwersalny dźwięk i co nie podepniesz to gra bardzo dobrze - może poza jakimiś totalnie analitycznymi słuchawkami które trzeba z miejsca podkolorowac. Duzym plusem jest też świetna współpraca z IEM-ami - tło jest totalnie wyciszone i nic nie szumi. 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga, sztos… szybkie jak F1 a urokliwe jak Emily Ratajkowski w reklamie CCC…Jak to mówi @audionanik O take audio walczyłem! 😊

 

IMG_1337.jpeg

IMG_1338.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym tak pracować. Ciągle w rozjazdach. Chociaż znowu dla innych praca marzenie. Ja lubię wrócić do domu. I to najlepiej nie później niż 5 godzin od wyjścia. Nie zniósłbym 8 godzin siedzieć np. w biurze. Robię swoje i lecę do domu. A zestaw wyjściowy u mnie niezmienny od paru lat HFi15 i BTR5.

Edytowane przez Rafacio
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafacio napisał(a):

Nie mógłbym tak pracować. Ciągle w rozjazdach. Chociaż znowu dla innych praca marzenie. Ja lubię wrócić do domu. I to najlepiej nie później niż 5 godzin od wyjścia. Nie zniósłbym 8 godzin siedzieć np. w biurze. Robię swoje i lecę do domu. A zestaw wyjściowy u mnie niezmienny od paru lat HFi15 i BTR5.

Teraz pojechałem prywatnie bo chciałem synkowi pokazać kilka miejsc, więc jesteśmy dwa dni w Wiedniu, od jutra dwa dni w Pradze, później jedziemy do Drezna a jak się rozpędzimy to może i Berlin a następnie zamkniemy kółko i wrócimy do Warszawy.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. ale roboczo też jeździsz. I pewnie ci to pasuje. Ja ogólnie w ogóle nie lubie za bardzo podróżować. Zwłaszcza, że w Gd mam wszystko. Morze, góry (małe, ale są), las (niedługo wyrżną, ale póki co jeszcze jest), jeziora itd.

Troszkę nie w temacie: Dowiedziałem się, że większy ak47 d2 będzie znów dostępny i zamawiam. Kocham tego mini i wszędzie go ze sobą zabieram.🤣

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rafacio napisał(a):

Spoko. ale roboczo też jeździsz. I pewnie ci to pasuje. Ja ogólnie w ogóle nie lubie za bardzo podróżować. Zwłaszcza, że w Gd mam wszystko. Morze, góry (małe, ale są), las (niedługo wyrżną, ale póki co jeszcze jest), jeziora itd.

Troszkę nie w temacie: Dowiedziałem się, że większy ak47 d2 będzie znów dostępny i zamawiam. Kocham tego mini i wszędzie go ze sobą zabieram.🤣

Ja już 18 lat tak żyję w hotelach, więc się przyzwyczaiłem. Sam sobie organizuję pracę kiedy i gdzie chcę- jeśli kasa się zgadza to jest całkiem przyjemnie. Boker Plus to fajne noże w uczciwej cenie. Cieszę się, że podpasował AK-47 bo ma swój klimat a rękojeść leży elegancko w dłoni. Pozdro.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Tym razem na wyjazd zabrałem tylko twsy. Pozdro z Wiednia!

IMG_0002.jpeg

Dzięki ! Pozdrów Wiedeń !!!👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności