Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, espe0 napisał(a):

 

m0 robi za pilot?

Hehe. Nie, jako drugi dap. Za pilot robi telefon z aplkacją.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kabelków i trochę oldskulowo 😄 Stara i nadal genialna Vedia oraz Hifiman RE 400 w zestawie z V6

20230419_223055.jpg

 

20230419_223241.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Dziś kabelków i trochę oldskulowo 😄 Stara i nadal genialna Vedia oraz Hifiman RE 400 w zestawie z V6

20230419_223055.jpg

 

20230419_223241.jpg

 

Hehe, pamiętam jak był szał te 10 lat temu na te słuchawki. Vedia chyba dość tanie były, ale Hifimany mi się marzyły tylko, że wtedy te 4 stówy to był dla mojego budżetu majątek ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 19,99 $ na hifiman.com 

A Vedia nadal może konkurować z dużo droższymi pchełkami, u mnie tylko z Dunu Alpha przegrywają (choć niewiele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final F4100+ Shanling M0 Pro. Klarowne, nasycone i naturalne granie. Nie jest suche jak psia kupa! Idealny zestaw do jazzu na zewnątrz choć kabel trochę mikrofonuje to nieważne. Właśnie wróciłem ze spacerku i było pięknie. 👍

IMG_1014.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem, że go jeszcze mam. Przypadkiem znalazłem w szufladzie w biurze, mój pierwszy "dongiel". Zapomniałem sprzedać i już że mną zostanie :)

Nawet dzisiaj całkiem nieźle sobie radzi.

SMSL IQ + Venus SGOR + Kinera Leyding20230302_165256.jpg

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są tak piękne te drewienka, że nie ma co się czepiać braku mięska w tej niższej średnicy a Shanling H7 robi dobrą robotę. 

IMG_1129.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirian napisał(a):

 

Jak oceniasz ten kabelek od Lavri? Szukam jakiegoś sreberka pod U12T i tak się zastanawiam nad tymi ich drucikami.

Ten mój jest trochę sztywny, ale to jakaś starsza wersja. Wyciąga z Ety jeszcze więcej blasku i detalu. Nie jest za jasno, chudo, grają z odpowiednim wypełnieniem.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zestaw na spacery i do wyrka, czyli BTR7 i Dunu SA6 MKII. Efektowne granie - sporo powietrza, wyraźna, ale nie drażniąca góra i chyba najbardziej efektowny bas jaki słyszałem z armatury. Nie aż tak swietny jakościowo i tak rewelacyjnie kontrolowany jak w U12T, ale z pewnością lepiej rozkręciłby  imprezę ;) 

 

 

IMG_6389.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Elhaz_77 napisał(a):

IMG20230517184815.jpg

IMG20230517184709.jpg

 

Słuchałeś może SR2? Jeśli tak to jakbyś ocenił SR3 na ich tle? Bardzo dobrze wspominam SR2 i trochę mnie kuszą SR3, ale tak mi przypadły HD660S2 do gustu, że nie bardzo mam na nie miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności