Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczy samej ale sony nie ma takiego kabelka, przynajmniej tak mi sie wydaje więc trzeba było sie wspomóc Fiio. Masz dobre oko że zwróciłeś na to uwagę. A może się mylę i jest taki kabelek sygnowany logo Sony. połączenie USB C OTG ( DAP) do micro USB (DAC) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne były te Walkmany z serii DD sam miałem kiedyś zakupionego w Berlinie Zachodnim za 600 marek Walkmana DD-9.To był wtedy i już do końca historii walkmanów najwyższy model urządzenia. Ale to była maszyna. Pamiętam ją Dolby B,C no i cały z aluminium, To były czasy.Ale widzę że nie ma oryginalnego etui jakie było do tego Walkmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kamvai napisał(a):

Ale widzę że nie ma oryginalnego etui jakie było do tego Walkmana.

 

Niestety. Ale i tak wolę hardshell, który dopasowałem - sprzęt trzeba chronić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 14:55, Spawn napisał(a):

To jakaś zorganizowana akcja japońsko-soniarska? Wchodze!

 

20230322_144919~01.jpg

 


Okropnie żałuję, że IER-Z1R nie grają z moimi uszami, znaczy grają, ale uszy krwawią 😕

 

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 19:08, HappyBlack napisał(a):

 

Kurka wodna, jakie to banalnie proste, a przy tym funkcjonalne!

 

Z ciekawości zacznę się rozglądać, czy są jakieś analogiczne rozwiązania, które mógłbym sparować z HiBy np. po Bluetooth.
DAPa lubię nosić w kieszeni spodni, kabelek prowadzić pod koszulką, więc taki pilot w kieszeni kurtki byłby cudny.

Smartwatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hammerh34d napisał(a):


 

 


Prawda, niektóre potrafią, ale funkcjonalność bywa ograniczona do konkretnych streamingow, np Garmin iirc gada ze Spotify chyba tylko. Trzeba weryfikować zależnie od swojego setupu.

Mój Samsung obsługuje wszystko co leci na telefonie, nawet YT Vanced.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tanie chińskie Zeblaze obsługują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale smartwatch to nadal urządzenie dotykalne, a nawet jeśli ma jakieś przyciski, to do obsługi wymaga dwóch rąk.

Pilot może sobie leżeć w kieszeni i wystarczy na ślepo nacisnąć jeden przycisk, jedną ręką.

 

Dlatego do tej pory korzystam z mini DAPów ala Sansa Clip lub w przyszłości HiBy R2 II - bo gdy poruszam się komunikacją miejską i jedną ręką trzymam uchwytu, drugą mogę bez problemu zmienić utwór /przewinąć audycję i to na ślepo, bez konieczności trafiania palcem w ekran dotykowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

Ale smartwatch to nadal urządzenie dotykalne, a nawet jeśli ma jakieś przyciski, to do obsługi wymaga dwóch rąk.

Pilot może sobie leżeć w kieszeni i wystarczy na ślepo nacisnąć jeden przycisk, jedną ręką.

 

Dlatego do tej pory korzystam z mini DAPów ala Sansa Clip lub w przyszłości HiBy R2 II - bo gdy poruszam się komunikacją miejską i jedną ręką trzymam uchwytu, drugą mogę bez problemu zmienić utwór /przewinąć audycję i to na ślepo, bez konieczności trafiania palcem w ekran dotykowy.

Przecież na 99% słuchawek BT możesz to samo zrobić bez dotykania ekranu. Tu nawet pilot ci odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw (Shanling H7 + Etymotic Evo) do słuchania  na wieczór w pewnym mieście, w którym ostro padał śnieg a teraz wychodzi nieśmiało słońce.

IMG_0910.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 14:55, Spawn napisał(a):

To jakaś zorganizowana akcja japońsko-soniarska? Wchodze!

 

20230322_144919~01.jpg

 

 

Na to wygląda😉 Super zestaw😀👍🥇 A jeśli już tylu kolegów przyłączyło się do akcji... pójdę w ich ślady😉 Japońskie drewniaki i Mojo 2🎧🎶😉

 

20230325_175152.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Przecież na 99% słuchawek BT możesz to samo zrobić bez dotykania ekranu. Tu nawet pilot ci odpada 

 

Mam na tyle pokręcone przewody słuchowe, że w ruchu muszę korzystać z CIEMów. Oprócz pianek żadne tipsy nie zdają egzaminu na dłuższą metę.

Zresztą, kabel mi nie przeszkadza.

 

 

Mniejsza z moimi wymysłami i rozkminami.

Wracamy do tematu:

 

_1177814-1.thumb.jpg.4d6ff774723cc4364829dc23f6471422.jpg

 

Paczuszka z HiBy R2 II odebrana. Tutaj w akompaniamencie Lime Ears Aether R reshellowanych przez @jedrula1.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale smartwatch to nadal urządzenie dotykalne, a nawet jeśli ma jakieś przyciski, to do obsługi wymaga dwóch rąk.
Pilot może sobie leżeć w kieszeni i wystarczy na ślepo nacisnąć jeden przycisk, jedną ręką.
 
Dlatego do tej pory korzystam z mini DAPów ala Sansa Clip lub w przyszłości HiBy R2 II - bo gdy poruszam się komunikacją miejską i jedną ręką trzymam uchwytu, drugą mogę bez problemu zmienić utwór /przewinąć audycję i to na ślepo, bez konieczności trafiania palcem w ekran dotykowy.
Dapy sony chyba miały możliwość sterowania pilotem. Astel chyba też.

Mała to jest shuffla a raczej jak na dapa to rozmiar mikro.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności