Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dirian napisał(a):


Dzieki. Tak, bazarkowe. Tutaj kabelek jest lichy, jak z chińskich sluchaweczek dodawanych do playera za 20 zł, ale w sumie bardzo wygodny. Na dwór jednak bym się z nimi nie wybrał w obawie o to, ze go uszkodze.

Za to pierdnięcie mają nieziemskie jak na 1 armaturę. Final wie jak projektować słuchawki, biorąc pod uwagę materiały, odpowiednią komorę akustyczną itp. itd. zamiast robić kolejną kalkę z kilku, kilkunastu przetworników.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Za to pierdnięcie mają nieziemskie jak na 1 armaturę. Final wie jak projektować słuchawki, biorąc pod uwagę materiały, odpowiednią komorę akustyczną itp. itd. zamiast robić kolejną kalkę z kilku, kilkunastu przetworników.

 

Zgadzam się, to aż zaskakujące jak ciekawie i "mięsiście" te słuchawki grają. Nie słyszałem prawdę mówiąc jeszcze podobnego grania.  Początkowo wydawały mi się bardzo dziwne w odbiorze, ale od kilku dni słucham ich praktycznie codziennie i czuję się wręcz od tego grania uzależniony ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kajetanjazz napisał(a):

90E9F888-3986-4527-8537-D2189601EBCE.thumb.jpeg.0f28ea71a5b1e525fbe3113a1d079c55.jpeg

To jest zestaw 0rzenosny?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

To jest zestaw 0rzenosny?

Czepiasz się- młody, silny student to dla niego pryszcz na d… targać taki zestaw… a ja mam przenośny w „żółtej” 😀

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jaro54 napisał(a):

To jest zestaw 0rzenosny?

 

Przenośny nie musi oznaczać spacerów, wystarczy przenieść z miejsca na miejsce :).

Kolega nie jedyny naciąga definicję wątku, ale według mnie to i tak ciekawsze niż kolejne zdjęcie jakichś iemów na tle dapa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Czepiasz się- młody, silny student to dla niego pryszcz na d… targać taki zestaw… a ja mam przenośny w „żółtej” 😀

Bardzo często właśnie ze mną lata, choć z IEMami. Wracam do Polski na dwa tygodnie zaraz i nie wiem jak HEKi ze sobą zabrać niestety

 

23 minuty temu, timecage napisał(a):

 

Przenośny nie musi oznaczać spacerów, wystarczy przenieść z miejsca na miejsce :).

Kolega nie jedyny naciąga definicję wątku, ale według mnie to i tak ciekawsze niż kolejne zdjęcie jakichś iemów na tle dapa.

Jakiś czas temu na spacer wziąłem hugo z IEMami jak jeszcze było koło 0°C. Wylądował w bluzie pod kurtką, a głośność pilotem kontrolowałem. Można się śmiać, ale sprawdziło się świetnie!

85A4C678-6A18-4B95-B351-DB7ABB332633.thumb.jpeg.aa56db62afee099fca8e745fe23e95ed.jpeg

12 minut temu, hammerh34d napisał(a):

Mój zestaw przenośny... Taki do przenoszenia po domu głównie...d2da84c481173a6cf848a41f96e20ed3.jpg

Zawsze chciałem kse1200 do hugo wziąć. Kilka razy była okazja, ale niestety zawsze coś innego się zjawiało. W końcu muszę ich spróbować

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hammerh34d napisał(a):

Jeśli Hugo to takie lepsze Mojo, to powinien być totalny ogień.
Shury są bardzo detaliczne, a Mojo jest względnie ciepłe i energetyczne, więc mix wychodzi bardzo muzykalny, ale nadal detaliczny, delikatnie ocieplony ale w żadnym wypadku nie zamulony. IMHO oczywiście.

Podobno hugo to najlepsze co można kse1200 podłączyć jeśli chodzi o efekt końcowy, naturalność i ilość detali. Używane chodzą za naprawdę niskie kwoty koło 50%. Może następnym razem jak będzie oferta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kajetanjazz napisał(a):

Podobno hugo to najlepsze co można kse1200 podłączyć jeśli chodzi o efekt końcowy, naturalność i ilość detali. Używane chodzą za naprawdę niskie kwoty koło 50%. Może następnym razem jak będzie oferta..

 

Hugo2 z KSE1200 to tak jak by wpatrywać się w słońce. Piękne ale można oślepnąć ;) Mojo paruje się z nimi znacznie lepiej tyle że wiadomo, nie ten poziom detali i rozmiarów sceny.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kajetanjazz napisał(a):

Jakiś czas temu na spacer wziąłem hugo z IEMami jak jeszcze było koło 0°C. Wylądował w bluzie pod kurtką, a głośność pilotem kontrolowałem.

 

Kurka wodna, jakie to banalnie proste, a przy tym funkcjonalne!

 

Z ciekawości zacznę się rozglądać, czy są jakieś analogiczne rozwiązania, które mógłbym sparować z HiBy np. po Bluetooth.
DAPa lubię nosić w kieszeni spodni, kabelek prowadzić pod koszulką, więc taki pilot w kieszeni kurtki byłby cudny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pilot to lekkość, fizyczne przyciski, powtarzalność.. Przez większą część roku noszę rękawiczki - o wiele łatwiej będzie mi znaleźć konkretny przycisk i gotowe.

 

To niczym pisanie SMSów pod ławką na klasycznym telefonie z klawiaturą T9 - ręce robią swoje, a głowa swoje.

Pamięć mięśniowa.

A żeby z powrotem zahaczyć o temat:

 

_1009627-1.thumb.jpg.e37d315969f812a2ff83e9ceb8a70c14.jpg

 

Tanchjim Space oraz TGXEar Serratus.

Synergia nie tylko pod względem estetyki.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności