Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Final Ze8000

 

81FB64F4-CDA1-414F-9E60-215205AB440C.jpeg

Znowu Rzeszów 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Znowu Rzeszów 😃

Skąd wiedziałeś?😊  Jutro Lublin a niedługo będę częściej na Śląsku.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MrSheep napisał(a):


Super zestaw, gratuluję :) 

 

Jak się podobają Trio? Nie wolałeś U12t (magia dynamicznego drivera na basie zdecydowała)? ;) 

Trio już mam dość długo i po przetestowaniu każdego modelu, którego byłem ciekaw (oprócz traili) nic mi ich nie pobiło nawet z dużo droższych ofert. Zależy mocno od źrodła, bo nie są tak łatwe w napędzeniu. Z hugo2 grają bardzo naturalnie i jest to match made in heaven. Na c9 je jeszcze poznaję.

Nie to, że sam dynamik, ale tubeless design z komorami akustycznymi robi robotę. Żadne zwykłe armatury+dynamiki nie dały mi jeszcze tak dużego i otwartego dźwięku. Fourte jedynie nie słyszałem, a jest to drugi model na rynku z tą technologią (oprócz xenonów i kryptonów, które są bardzo słabe)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrSheep napisał(a):


Super zestaw, gratuluję :) 

 

Jak się podobają Trio? Nie wolałeś U12t (magia dynamicznego drivera na basie zdecydowała)? ;) 

 

Miałem u siebie jedne I drugie I też należę do tych co wybrali Trio ;) 

 

Jak testowałem u12t w sklepie to zaliczyłem klasyczny opad szczęki - pomyślałem, słuchawki idealne !

 

Po wypożyczeniu do domu, po jednym dniu sprawa była dość oczywista ;p za każdym razem sięgałem po Trio.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczycie? Taszczyłem to do hotelu na 3 piętro bez windy, bo akurat wymyślili sobie ich wymianę, więc jest przenośne. 😜 

57B5810E-B738-4217-812F-908DB38AB9E9.jpeg

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Zaliczycie? Taszczyłem to do hotelu na 3 piętro bez windy, bo akurat wymyslili sobie ich wymianę, więc jest przenośne. 😜 

57B5810E-B738-4217-812F-908DB38AB9E9.jpeg

 

Plecak wyprawowy jest Ci potrzebny 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Akustik napisał(a):

Wymagające te doki Finala... 😜

Wiesz, że są jak na doki wymagające. Najbardziej z tych co mam w plecaku- dlatego je wybrałem:

 

  • Skuteczność: 93dB/mW
  • Impedancja: 14 Ω

 

Słucham na gain 0dB a zacząłem ostrożnie od -18dB.

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Wiesz, że są jak na doki wymagające. Najbardziej z tych co mam w plecaku- dlatego je wybrałem:

 

  • Skuteczność: 93dB/mW
  • Impedancja: 14 Ω

 

Słucham na gain 0db a zacząłem od -18.

 

Nieźle. Podobnie zaskoczyły mnie swego czasu Sony IER-M7 (24ohmy na 103db/mW). Też lubią nieco więcej prądu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 16:56, zielinskitomasz napisał(a):

Stellia i Kann Alpha. Dzięki @kurop mam sposobność je przetestować.
W tym momencie jedynie na dapie.

c2ceade5c57bf308ab6a3eed4fa11f6b.jpg

To bardzo wdzięczne i łatwe słuchawki w napędzeniu, grają praktycznie z wszystkiego. Ja najlepsze połączenie miałem Stellia + SE100. Obecnie mam Hugo2, ale gadżet od Astella lepiej moim zdaniem do nich pasował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo wdzięczne i łatwe słuchawki w napędzeniu, grają praktycznie z wszystkiego. Ja najlepsze połączenie miałem Stellia + SE100. Obecnie mam Hugo2, ale gadżet od Astella lepiej moim zdaniem do nich pasował.
Zgadzam się. Są stosunkowo łatwe do napędzenia ale mam wrażenie a nawet pewność że potencjał ich uwolni dopiero dobry wznak o dużym zapasie mocy oraz lepszy kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):

mam wrażenie a nawet pewność że potencjał ich uwolni dopiero dobry wznak o dużym zapasie mocy

 

Otóż nie, w ich przypadku znaczenie ma synergia a nie moc. Znacznie lepiej mi grały z A&K SP2Kss (synergia doskonała) i Questyle Twelve (tylko trochę gorzej, wciąż świetnie) niż z Bursona 3x Reference.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Otóż nie, w ich przypadku znaczenie ma synergia a nie moc. Znacznie lepiej mi grały z A&K SP2Kss (synergia doskonała) i Questyle Twelve (tylko trochę gorzej, wciąż świetnie) niż z Bursona 3x Reference.
Zobaczymy. Jeszcze kilka testów przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, euter napisał(a):

 

Otóż nie, w ich przypadku znaczenie ma synergia a nie moc. Znacznie lepiej mi grały z A&K SP2Kss (synergia doskonała) i Questyle Twelve (tylko trochę gorzej, wciąż świetnie) niż z Bursona 3x Reference.

 

Mam podobne odczucia odnośnie Stellii. I też miałem z nimi dobrą synergię z Ultima (co prawda tą starszą SP1K). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności