Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Nazar70 napisał(a):

Masz chłodny stosunek? 😆

Jestem kablosceptykiem kochającym fajne kabelki xD:)

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest coś dla ciebie @lobuz1 ładowarka

 

6d7a79af-7101-48d5-8b72-998fa96eb735.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał(a):

A tutaj taka ciekawostka. Podczas porządków w szafie znalazłem naprawdę dobrze grający iPhone 4s :)

 

IMG_1927.jpeg

Tez mam taki, sprawdzę z ciekawości. Kiedyś miałem problem z instalacją Tidal bo stary os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Undertaker napisał(a):

@The Grand WazooPamiętam że kiedyś Touch 4G był jednym z najlepszych dapów, jeszcze przed nazwijmy to "chińską" i Astellową rewolucją :) Też mi się granie iPoda bardzo podobało, dlatego potem dokupiłem sobie iPhone 4G. 

Ja mam w szufladzie iPoda Touch 5G. Działa. IPod Video z Rockboxem też działa. Ale tu prxydałby się wzmacniacz taki malutki jak to się kiedyś podczepiało 

12 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Teraz już takich telefonów nie robią z gniazdem jack. I komu to przeszkadzało :( 

Jak LG ...V30/40/60

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Teraz już takich telefonów nie robią z gniazdem jack. I komu to przeszkadzało :( 

 

Ja mam samsunga s9+ z 2018 roku

 

Minijack - jest

Micro sd - jest

Ekran - OLED 1440x2960

 

Postęp jest taki że obecny s22+

Minijack - nie ma

Micro sd - nie ma

Ekran - OLED 1080x2340

 

Ale za to kosztuje więcej bo już nie 3tys tylko 4 tys :D

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Spawn napisał(a):

 

Ja mam samsunga s9+ z 2018 roku

 

Minijack - jest

Micro sd - jest

Ekran - OLED 1440x2960

 

Postęp jest taki że obecny s22+

Minijack - nie ma

Micro sd - nie ma

Ekran - OLED 1080x2340

 

Ale za to kosztuje więcej bo już nie 3tys tylko 4 tys :D

 

Do tego jak weźmiesz do ręki tego S22+ to sprawia wrażenie plastikowej zabawki Made in China ;) 

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za minijackiem jakoś nie tęsknię, wireless, receivery BT i dongle tak wypełniły niszę, że straciło w moich oczach sens.

 

V30 grał fajnie, a i tak dość szybko zacząłem do niego podpinać dongle, albo es100, bo też ten wzmak w serii V jak mam być szczery to nie było żadne aj waj. Jedynie na tyle innych telefonów wypadał rewelacyjnie. Dodatkowo trzeba było traktować jakość dźwięku jako jeden z czynników przy kupnie telefonu co strasznie zawężało wybór.

 

2k w telefonach to była imho pomyłka. Żarło baterię, a różnica ledwie widoczna, 90hz+ ma dużo więcej sensu. W v30 po miesiącu wróciłem do FHD. Oczywiście ktoś może mieć inne zdanie i dla niego FHD to rozmazana ciapa na 6 calach.

 

Co do microSD to niby się zgadzam, ale w sumie nie do końca :P W obecnym Pixelu 5 mam 128GB z czego przez ponad rok zająłem może 70, w tym 20Gb komiksów. Zdjęcia i filmy lądują w chmurze gogle. Z muzyki fizycznie mam tylko Rollins band, Homo Twist i parę innych albumów, których nie ma na streamach. Filmy też że streamów i... nie ma czym zapchać tej pamięci.

Edytowane przez zdzichon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spawn napisał(a):

@zdzichon  Myśle że jesteś gotowy aby zostać klientem appla ;)

 

Może i tak :) Zapomniałem dopisać, że ceny robią się dość absurdalne, ale wszystko drożeje. Wiesz, rok temu miałem ofertę na nowe Aeon Noire 2 za 3,5k. Teraz mogę za tyle kupić używane.

 

 

6 minut temu, Spawn napisał(a):

wiadomo, lepiej płacić więcej dostając mniej.

 

Skoro usuwają rzeczy których i tak nie używałem, to po nich nie płaczę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności