Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie nie widać już betonu i tych kiczowatych grafitowo-białych domków zagranicznej taniej siły roboczej on swą mobilnością rządzi.

clip.jpg

Clip sport+NiceHCK X49

Nazwijcie mnie głuchym ale lubię tego słuchać.

 

 

Edytowane przez Birken
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już słyszę Wasze komentarze:

1. „O Boże a ten znów wyskakuje z Final”

2. „Czy nie ma innej marki na świecie?”

3. „Zmień płytę”…


Odp.
❤️


 

EF867F3E-35FD-4749-B722-049D46C23D5D.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Już słyszę Wasze komentarze:

1. „O Boże a ten znów wyskakuje z Final”

2. „Czy nie ma innej marki na świecie?”

3. „Zmień płytę”…


Odp.
❤️


 

EF867F3E-35FD-4749-B722-049D46C23D5D.jpeg

Tylko się nie obraź, przypominasz Wulkana jako fan marki ;)

Ja akurat lubię Finala bo robią coś swojego, nie idą pod mainstream większość produktów ma charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, saudio napisał(a):

Tylko się nie obraź, przypominasz Wulkana jako fan marki ;)

Ja akurat lubię Finala bo robią coś swojego, nie idą pod mainstream większość produktów ma charakter.

W punkt, ale mam nadzieję, że lepiej czuję Finale 😳

 

W dniu 10.02.2019 o 07:33, wulkan napisał(a):

Słuchałem Piano Forte X-CC (dwa razy w sklepie, w dwóch różnych odstępach czasowych) i LAB-ów II (tych akurat na topowym SONY-m i miedziaku Astellu w domowych, komfortowych warunkach) i dla mnie to szajs. Grają jak doki za 100 zł lub jeszcze tańsze. Przy nich moje Layle II to mistrzostwo świata! Nawet oBravo (te w podobnej cenie jak Layle II) są fajniejsze, niż LAB-y II (w bezpośrednim porównaniu). Ale możliwe, że mam problem z sealem w uszach obydwu Finali.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trez0r napisał(a):

W sumie dobre czasy nastały... wybierasz dongle'a, IEMy, a SQ naprawdę na "najwyższym" poziomie. Rodzi się pytanie, po co inwestować w DAPy, stacjonarki, itp.

 

 

dongle.jpg

A po to że czasem w cholerę niewygodnie z dongla korzystać.

Mam iFi Go Bar, no przesztosiwo dongiel, ale dyndanie takiego czegoś przy gnieździe to dla mnie dyskwalifikacja, tylko przy laptopie dla mnie to ma sens użytkowy.

Dlatego dobrze, że tyle rozwiązań na rynku i każdemu dopasuje coś ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Methuselah napisał(a):

Lotoo PAW Gold Touch + Aroma Audio A100TB + PW Audio First Times + Aroma Audio Jewel. Miazga zestaw :D

 

aroma jewel lpgt a100.jpg

aroma jewel lpgt a100 3.jpg

No z pewnością :)

Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak grają Jewel? Recenzje oczywiście są, we wszystkich są super, ale jakoś trudno mi z nich wyciągnąć konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tommir napisał(a):

No z pewnością :)

Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak grają Jewel? Recenzje oczywiście są, we wszystkich są super, ale jakoś trudno mi z nich wyciągnąć konkrety.

 

Si. Technicznie to świetne IEM-y, a brzmienie jest wyważone i niezwykle przyjemne tonalnie. Oddanie planów, separacja, rozdzielczość to topowy poziom. Poziom detalu jak z Odinów, ale Jewel są gładsze. Grają lekko podbitym dołem, głównie w subbasie, gdy trzeba bas uderza mocno, ale jest trzymany w ryzach i nie są to doki dla bassheadów. Bardzo dobry DD, ale to jeszcze nie poziom W9+.

 

Średnica gładka, klarowna, czysta z nieco pełniejszymi instrumentami i wyraźnie wysuniętymi wokalami. Te ostatnie są żywe, pełne energii, ale nigdy nie denerwują i nie ma podkreślanych sybilantów. Góra ma całą masę detalu, sporo powietrza. Elektrostaty wyraźnie pomagają robić głębię. Szerokość sceny jest spora, ale MEST-y czy LX/EVO zagrają szerzej. Pozycjonowanie jest super, dźwięk jest bardzo płynny i nie ma wrażenia, że coś się rozjeżdża.

 

Bardzo naturalne, a jednocześnie klarowne i stosunkowo transparentne granie. I to na stockowym kabelku (First Times jeszcze je podkręca). Aroma Jewel to raczej uniwersalne IEM-y, ale najbardziej błyszczą w akustyce, muzyce jazzowej, rocku, klasyce, kawałkach bluesowych. Świetnie emocje oddają, czarują w partiach instrumentalnych (pod agresywną elektronikę brałbym inne TOTL, jak np. EE Legend EVO z PW Audio First Times/Meet Agains).

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał(a):

Lotoo PAW Gold Touch + Aroma Audio A100TB + PW Audio First Times + Aroma Audio Jewel. Miazga zestaw :D

 

CIACH

 

One potrzebują tyle prądu? Jak wielkość kopułek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trez0r napisał(a):

One potrzebują tyle prądu? Jak wielkość kopułek?

 

Heh, Jewel nie są aż tak wymagające, ale lubią dobrej jakości źródła. A100TB nie wpinałem nawet ze względu na moc, ale podrasowanie dźwięku pod Jewel z First Times. To dość transparentny AMP, który brzmi bardzo organicznie, a do tego jeszcze podkręca dynamikę i scenę. Fajna opcja do LPGT czy LP6k.

 

Kopułki nie są małe, ale i nie są specjalnie wielkie. Leżą wygodnie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Methuselah napisał(a):

 

Heh, Jewel nie są aż tak wymagające, ale lubią dobrej jakości źródła. A100TB nie wpinałem nawet ze względu na moc, ale podrasowanie dźwięku pod Jewel z First Times. To dość transparentny AMP, który brzmi bardzo organicznie, a do tego jeszcze podkręca dynamikę i scenę. Fajna opcja do LPGT czy LP6k.

 

Kopułki nie są małe, ale i nie są specjalnie wielkie. Leżą wygodnie.

Słuchałeś C9? Możesz porównać do A100TB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności