Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MPM napisał:

Tak. Aptx HD.

Oraz Oppo PM3 ? X2 ma Moc dla nich ? Bo mi się kiedyś wydawało że nie.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artorias napisał:

@lobuz1 Jak na razie oceniasz Cayina RU6? Gra Ci to gładko/analogowo, czy raczej za ofensywnie? Bo jak pewnie widziałeś, różne zdania są o tym sprzęcie na forum ^^

Nie jest ofensywnie-raczej gładko i analogowo jak dla mnie. Mało też słuchałem bo właśnie wracam z kilkudniowego wyjazdu. 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manuelvetro napisał:

Lato, kurna, przenośnych grajków szukałem w szufladzie i znalazłem i cuś takiego…

I gra!  Idę na ogród :P  

8A4017F5-1430-45E9-8A53-8D434F1B45E0.jpeg

Kuna, gra piknie!

Manu to etui od PX? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PX chciałem iść, z pionkiem na ogród, ale myślę, poszukam wzmaka, corda meier quickstep, kanapkę zrobię, jak za dawnych lat,  jakie wokółuszne wezmę, ale w szufladzie nie było go, a znalazłem to maleństwo od bajerdynamit. Myśle, sprawdzę, czy sprawny i jak napędzi 770pro 80ohm, dał radę z b.dużym zapasem, to myśle, sprawdzę T90, nie ma problemu, a synergia jest. Bajer z bajerem dogadać się musi. W nich teraz sobie na ogródku słucham…

Audiofilne, leniwe popołudnie. Piwa brakuje bezalko tylko, ale wodę mam dobrą…

 

42C377F9-A331-438C-B65D-3FAB8DA720BF.jpeg

Artykuł jest sponsorowany przez przysłowie: 

Cytat

Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Maleństwo nazywa się a200p. Mam je od wielu lat i nie doceniałem. Podejrzewam, że nabyłem, kiedy żadnych beyerdynamitów nie miałem… posłuchałem, stwierdziłem, ze nic specjalnego i poszło do szuflady. Jeszcze dłuższa sesja mnie czeka z dt770pro 80ohm i 990 250ohm, coby wiedzieć, jak ta niespodzianka - niedoceniona, przeze mnie - gra. Z T90 grają tak: ogrodowe studio, jak w mordę. Co mogę powiedzieć, że takiego poziomu analizy i techniki, szczegółu, w ogrodzie nie miałem nigdy.

Aha, last but not least. Tym doklejonym kółkiem reguluję głośność. I ta regulacja jest mega precyzyjna, może nie aż tak jak w xdp100/300r, ale i tak naprawdę, naprawdę dobra.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 18:04, saudio napisał:

Dzięki @Tytus1988za inspirację, słuchanie na zewnątrz ma swoje zalety :)

5AB1A6F6-8797-4160-A015-2AABDD8F02C0.jpeg

 

Bardzo się cieszę, że Susvary sprawiają dużo radości także na zewnątrz 🌲🎶🙂👍 Dziękuję za podzielenie się ich pięknym ujęciem wraz z AK ACRO CA1000!

 

U mnie w mobilnym połączeniu dobrze z nimi sobie radził po symetryku ifi Diablo, którego miałem wypożyczonego dzięki uprzejmości @mikla! :)

 

20220613_090612.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi a200p smaka takiego narobił, zacząłem wszystkich słuchawek na nim smakować… aż tu nagle… wysiadł. Znaczy wyładował się, a ja wszystko znalazłem za wyjątkiem kabla do ładowania… No, ale znalazłem za to corda meier quickstep , kanapkę z pionkiem żem strzelił i gra, jak ta lala. Albo i lepi :P Poniżej z taksami, co mi je @Perulzbalansił, znaczy gniazda wstawił, cobym mógł się kabelkami bawić.

CA3F5789-80A8-4F9A-AEC9-4E4B44C28B33.jpeg

Kurde, ale z k812, toto gra, jak stacjonarka…

Zajedwabistość. Muszę żonie podziękować, że mi sprzątać  kazała. Skarby znalazłem w szufladach. 

77266754-D12D-4229-8C47-27D585DFDC1B.jpeg

I słitfocia

 

9672A198-97A4-4469-A43A-D46F0B61023A.jpeg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wzięło mnie na przenośne granie, na potęgę. Na szczęście mam się czym bawić i tu. Na nieszczęście, na nowo odkryty a200p nie gra, bo zgubiłem kabelek do ładowania. Kabel już mi się fastryguje, ale kilka dni to potrwa. Tęsknotę dobrze koiła kanapka z pionka xdp100r  i corda meier quickstep, wyżej, ale to cegła, w kieszeni nosić dłużej jednak niewygodnie. Wykombinowałem, że pady dam k701 skórkowe, co 702 je miały, zamienię znaczy, żeby basu k701  dodać, bo w przenośnym graniu bas ważny. I co? I lepiej grają 701 pod mój gust prosto z xdp300r po balansie (świetna robota  @Perula) niż z tegoż, też po balansie via mt603 tung sol -> ZenCan iPowerX lub z samego Can’a iPowerX balans. Dlaczego? Bo xdp300r solo ma czarniejsze tło. Dynamika i wypełnienie, owszem, po stronie Can’a , ale co zrobić, podoba mnie się wybitna czystość xdp300r bardziej solo. Icki to złocony 6n od Jimmiego i cordial. Poza tym, chciałem tylko zbadać, jak daleko od stacjonarki leży xdp300r balans -> k701FAW sheepskin :P 

BE79F879-1598-4571-9D5D-7A1666D9B7AD.jpeg

Ale, co dodać mogę, po słuchaniu k812, brakowało mi na stocku w k701 yebniecia, zwyczajnie, stad sheepskin alternative. I jest cymes do portable z xdp300r w balansie.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommy66 napisał:

Prawdziwy audiofil czas mierzy w stereo 🙂.

 

Godzinę temu, Najner napisał:

W dodatku na dwóch zegarkach, na bogato :D

 

Przez chwilę myślałem, że chodzi wam o zen daca i wzmacniacz, dopiero później zauważyłem, że ma dwa zegarki na rękach. image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bakus1233 napisał:

dopiero później zauważyłem, że ma dwa zegarki na rękach. 

Żona mu kazała sprzątać. Pewnie znalazł drugi zegarek gdzieś w szafie i sobie założył, co by nie zapomnieć o nim później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności