Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, bakus1233 napisał:

Ktoś mądry? mi kiedyś powiedział, że dobre audio nie potrzebuje EQ.

 

Nie słuchaj to na bank od producentów audio mądrości ;)

 

 

No ale co kto lubi. Można szukać latami tego jednego idealnego zestawu, a można znaleźć słuchawki które grają świetnie tylko mają ciut za mało basu dodać sobie 3 dB i zacieszać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Eq używałem tylko z altusami, bo na flat grały fatalnie, natomiast inne słuchawki, powiedzmy dobrej klasy jak jakieś senki hd6xx czy innych firm grają dobrze bez eq. Raz jedynie sobie podbiłem trochę basu w th900, ale to bardziej dla zabawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bakus1233 napisał:

ale to bardziej dla zabawy. 

Ja też tylko do zabawy bo mam sporo różnych możliwości dobranych pod siebie i nie muszę gasić pożaru equalizerkiem- nie pamiętam kiedy go ostatnio wyciągałem. Ten mój jest analogowy, wpięty po balansie i łyka czysty sygnał z dac- nawet Majkel nie kręcił nosem jak się nim bawił.

😀.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu używałem SR60 na dworze. Troszkę kabel za gruby był, ale dało się spokojnie używać. Izolacji oczywiście żadnej nie było.

Dzisiaj też żadnej izolacji nie mam. Nie uznaję tego na dworze.

 

 

IMG_20220520_164431.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich zabaw:
 
LP6K + BRANDY + ORIOLUS MK2
PXL_20220519_191809710.thumb.jpg.13c1db6823e22f9914fc36e83f516191.jpg
 
 
Pierwsze spotkanie z GRADO, można zapytać "dlaczego tak późno ?" - LP6K + GRADO SR325e
PXL_20220519_192057379.thumb.jpg.b84f7258ea39269919fa7c59290c082c.jpg
Z tym że każdy wypust grado gra inaczej polecam obczaić stare.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Lumii_20220517_162045465.jpg

 

U mnie optymistyczna, bardzo muzykalna konfiguracja w postaci iBasso DC01 oraz Dunu SA6 :) Dziękuję @GaryPza możliwość ich wypróbowania u siebie oraz zapoznania się z ich brzmieniem 🙂👍🥇

 

Lumii_20220529_081723194.jpg

 

Lumii_20220529_081816540.jpg

 

 

 

Prześwietne słuchawki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dirian napisał:

Popieram, do tego najwygodniejsze doki z jakimi miałem przyjemność obcować. Mi pasowały w zasadzie jak customy a moje uszy nie są do końca uniwersalne :) 

Może się okazać, że masz uszy bardzo uniwersalne z porównaniu z moimi. Jakbym włożył SA6 do moich mogła by być taka sama porażka jak z UM MEST i wieloma innymi. Na razie nie miałem okazji poznać tego produktu Dunu. Niestety wiele słuchawek ala customy musiałem odrzucić. Shanling ME700 np. (ME 500 są ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore @Dirian jak najbardziej zgadzam się, że słuchawki są świetne i także dobre pod względem ergonomii. Mnie osobiście spodobała się także możliwość manualnego ustawienia bass boostu, który wzmacniał odpowiedź niższych częstotliwości, dodawał lepszego impaktu, a także dociążał przekaz, dodawał nasycenia niższej średnicy, większej bezpośredniości, łagodził górę pasma. Przez to uważam je za świetne all roundery, sprawdzające się w różnych gatunkach od klasyki po rock i metal. 

 

Zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie przy bezpośrednich porównaniach z Sonorousami VI (na padach od Sonorous VIII/X), oferując przy dość zbliżonym charakterze brzmienia nawet odrobinę lepszą jakość dźwięku, ukazując lepsze zejście na basie (tryb ON), wyraźniej ukazując faktury źródeł pozornych, a przy odrobinę mniej obfitej średnicy, oferowały w jej obszarze bogatszą paletę barw, soczystość i przyjemne w odbiorze lekkie ocieplenie.

 

Nie ukrywam, że zastanawiam się nad tym, czy w przyszłości nie byłoby warto ich sobie sprawić, gdyby trafiła się dobra oferta :)

 

@Lord Rayden jakbym nabył Dunu SA6 na pewno dam znać i chętnie wypożyczę do sprawdzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostex Th610 bardzo dobrze współpracują z Xduoo XD05 Bal.

Radler Gorzka Pomarańcza browaru Kormoran tylko dopełnia pozytywne wrażenia. Yello również 😜

20220604_205022.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności