Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LuQi napisał:

@Play ważka daje radę Bejerkom? To wersja 250 Ohm?

 

1 godzinę temu, manuelvetro napisał:

Beyerdynamic DT990 Pro 80 Ohm


Właśnie słucham Dt770pro 80 ohm z iPada mini, jest zapas 10-30%, wczoraj słuchałem ich z mac booka Air, tam zapas był jeszcze większy. Czarna ważka imho spoko da 80ohm bajerom radę z większym zapasem niż powyższe.

0DCF9671-522C-4C66-A561-4615931BB0F7.jpegZestaw jak najbardziej przenośny :D 

Kupuję iPady mini właśnie ze względu na tę cechę :P 

 

44DB1147-CB79-4BBF-9B1D-2A5A38C5920B.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bakus1233 napisał:

Nie chodzi tylko o głośność :) Np shanling ua2 z HD650 też gra głośno, ale płasko, nie napędza ich dobrze. Jednak bajerki 80 omowe są mniej wymagające.

Wiadomo. Wiem, jak grają te bajery 80ohm z ZenStacka, dx3pro+ i headonica GTI, gdzie każdy wzmak wyciąga z nich 100%. IPad mini i Mac dają radę :) 

Ale duży iPad dobrze grał z hd600 i k701 - tak w 2014 ? - nie na stówę, oczywiście,  ale niemniej zadziwiająco dla mnie  dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham na takim- Mojo 2 z wejściem coaxial na 3.5 i dla mnie jest mini. Zamówiłem sobie dzisiaj właśnie cyfrowy kabelek 3.5-rca pod Modżo i Ifi Stream.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Właśnie słucham na takim- Mojo 2 z wejściem coaxial na 3.5 i dla mnie jest mini. Zamówiłem sobie dzisiaj właśnie cyfrowy kabelek 3.5-rca pod Modżo i Ifi Stream.

U kogo zamawiałes? Ja mam taki kabelek robiony przez Johnysa, widziałem też na Allegro od użytkownika Cyferka1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Elhaz_77 napisał:

U kogo zamawiałes? Ja mam taki kabelek robiony przez Johnysa, widziałem też na Allegro od użytkownika Cyferka1.

Tak, od Pana Tomasza vel Cyferka1. Na Mogami w dobrej cenie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hammerh34d napisał:

Czekaj... nie rozumiem... chcesz DAC z wejściem jack?

Aby z dwóch stron miał dac 3.5 jack. Na przykład kiedy mam lampowy mały dac i do niego dorzucić takiego dragonfly (podpiąć pod lampkę) bo widziałem mają przejściówki USB-C do telefonów. To rozumiem że na wyjściu miałby granie lampowe i takie ala dragonfly przejściówka jack=jack do słuchawek. Lubię DAC kanapki. Plecak nosi się na plecach nie z książkami a z zestawem audio żeby uszy dostawały euforii i nuty nadchodzącego lata,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak się nie da.
DAC to przetwornik cyfrowo-analogowy. Na wejściu musi mieć sygnał cyfrowy. Do DACa mozesz podłączyć wzmacniacz albo DAC z funkcją wzmacniacza i wtedy na wejściu ma być sygnał audio, ale jeśli DAC nie oferuje funkcji pracy jako wzmacniacz, to nakarmienie go sygnałem audio w najlepszym razie nie da nic, a w najgorszym go zepsuje.
Są - tak jak Łobuz pisał - DACe które mają wejścia cyfrowe w formie Jacka, ale one akceptują sygnał cyfrowy.


Edit: O, taki:

b1f04cfafdc90deb2c1f57194694f2f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hammerh34d napisał:

To tak się nie da.
DAC to przetwornik cyfrowo-analogowy. Na wejściu musi mieć sygnał cyfrowy. Do DACa mozesz podłączyć wzmacniacz albo DAC z funkcją wzmacniacza i wtedy na wejściu ma być sygnał audio, ale jeśli DAC nie oferuje funkcji pracy jako wzmacniacz, to nakarmienie go sygnałem audio w najlepszym razie nie da nic, a w najgorszym go zepsuje.
Są - tak jak Łobuz pisał - DACe które mają wejścia cyfrowe w formie Jacka, ale one akceptują sygnał cyfrowy.


Edit: O, taki:

b1f04cfafdc90deb2c1f57194694f2f3.jpg

Mam xDuoo ale tam jest optyczne wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności