Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Najner napisał:

Tym EQ to bym się chętnie pobwił kiedyś ❤️

 

Jest taka możliwość. W ubiegłym tygodniu byłem we Wrocławiu. Może następnym razem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cpu1 napisał:

 W mojej opinii odkrycie godne pochwalenia się tym Ether Flow 1.1 z Tempotec Sonata E44 zarówno z kulfona jak i PeCeta gra to cudnie

Sonata jest świetna, mam wersję SE. Wolę jednak trochę bardziej basowe i cieplejsze granie AK Pee51. Razem z KZ ZAS tworzą bardzo mobilną parę, która świetnie gra elektronikę.

 

20220323_215758.jpg

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał:

Sonata jest świetna, mam wersję SE. Wolę jednak trochę bardziej basowe i cieplejsze granie AK Pee51. Razem z KZ ZAS tworzą bardzo mobilną parę, która świetnie gra elektronikę.

SE czyli rozumiem że E35. Moja E44 fakt jest dosyć chłodna i już nie pamiętam z jakimi słuchawkami wcześniej do niej podchodziłem ale była żyleta (bodajże M1060C albo M1570). Teraz z Etherami dół opisałbym jako najbardziej muzykalną część z całego pasma. Jest bardzo mocny i dosyć nisko schodzi ale nie jest tak agresywny i utwardzony jak w E1DA 9038SG3. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cpu1 napisał:

SE czyli rozumiem że E35. Moja E44 fakt jest dosyć chłodna

Moja to HD Pro (TAKA). W połączeniu z moimi słuchawkami nazwałbym ją bardzo neutralną, a że wolę ciut bardziej ubarwione i naturalne granie, toteż sięgam po Pee51. Ale Sonata leży i czeka na sluchawki, które akurat z nią będą grały lepiej. Świetny sprzęt w swojej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teac ha-p90sd( jego wzmacniacz gra na mobilnym poziomie jakości jak Burson Soloist mk2 czy Pathos Converto mk1)  w roli wzmacniacza i Hifiman hm-1000 red(2xpcm1702 w nos i wyjście liniowe) jako dac. Połączenie Bt z telefonem. Poziom stacjonarnych klamotów🙂

20220325_051238.thumb.jpg.915435fb033a155a6800478e0bd9cb35.jpg

Edytowane przez NuYam
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zatyczki nie są złe
U mnie jeszcze w miarę świeży nabytek + tymczasowo ES3
Jak DAP na Androidzie trzyma na baterii sensownie to nawet dobrze się z nim żyje. Miałem złe doświadczenia z Sony NW-A105, Shanling pozytywnie zaskoczył.
photo_2022-04-01_22-13-30.thumb.jpg.594021c95c42c4241f9adf347abc9b94.jpg
Co znaczy złe doświadczenia z a105? Toc to najtansza seria.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, retter napisał:

Co znaczy złe doświadczenia z a105? Toc to najtansza seria.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Myślę że idzie o... "zżeranie prądu" z akumulatora. 

 

Miałem trochę powyżej 1 h w rękach tego soniaczka. 

 

20 min "szukania muzyki" i ściągania poprzez tidal i bateryjka znikała w oczach. 

 

Gdy słuchałem własnej muzyczki z karty pamięci bez używania ekranu to problemu z akumulatorem nie odczuwałem. 

 

Zapewne przyczyną jest zaaplikowanie akumulatora "niskiej pojemności"? 

 

Ostatnie zdanie to tylko moje przypuszczenie. 

 

Nie mam pojęcia jaką pojemność ma ogniwo w nw-a105. 

 

Może ktoś ma takie info? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony + andek no było to do przewidzenia.
Nie bronie marki, uważam że reszta działa ok. Mam kilka lat a15 nadal działa jak nowy po za aku (tego nie sprawdzałem bo jak mam sprwdzić 30h grania?).

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, manuelvetro napisał:

nie biere

Jeszcze tego nie wiesz, ale potrzebujesz na wczoraj bo np. lubisz studyjne granie AKG. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Jeszcze tego nie wiesz, ale potrzebujesz na wczoraj bo np. lubisz studyjne granie AKG. 😀

Miałci ja je zaaplikowane w uszne otwory. I nawet sama aplikacja była do przeżycia, ale unseal po półgodzinie i kolejne i kolejne

3 godziny temu, lobuz1 napisał:

pieszczoty z nutką bdsm

już nie :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, manuelvetro napisał:

Miałci ja je zaaplikowane w uszne otwory. I nawet sama aplikacja była do przeżycia, ale unseal po półgodzinie i kolejne i kolejne

już nie :P 

Może za chudego czopa aplikowałeś. 😀Dzisiaj jest mój pierwszy kontakt z nimi i trzymają seal na tych Triflangach w rozmiarze L. Wkładam i zgodnie z instrukcją przekręcam 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tri-flange nawet nie byłyby takie złe, ale zawsze strasznie drażnią mi ucho w miejscu gdzie „wyrastają” na nich kolejne grzybki (nie wiem jak to ubrać w słowa :D), gdyby to był jeden gładki tips (jak custom tipsy) wygoda wskoczyłaby moim zdaniem na nieporównywalnie wyższy poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności