Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły do pracy nosiłem Aventho Wireless, UTWS3 z ME500 i czasem dodatkowo COA V2. Zauważyłem, że w sumie mogę (w zależności od warunków) ograniczyć się do TWS Technicsa (AZ60).

IMG_20220218_122936.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Z reguły do pracy nosiłem Aventho Wireless, UTWS3 z ME500 i czasem dodatkowo COA V2. Zauważyłem, że w sumie mogę (w zależności od warunków) ograniczyć się do TWS Technicsa (AZ60).

IMG_20220218_122936.jpg

Duży plusik za przerobioną klawiaturę DIY :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Yep, pytam, bo wylądowały przed weekendem na giełdzie i się zastanawiałem ;) Fajnie, że udało Ci się znaleźć źródło do nich.

Tak to prawda, wystawiłem je ponieważ miałem bardzo dobrą ofertę na Utopie, które idealnie trafiły w moje gusta. Dzisiaj wiem, że bardzo by mi ich brakowało, więc musiałbym mieć dwie pary: Mest Mk2 i Utopie ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Yep, pytam, bo wylądowały przed weekendem na giełdzie i się zastanawiałem  
 


No przyznam również że mnie zamurowalo jak zobaczyłem je na bazarku. Oferta byla super i jak bym ich nie mial to już by -byc może- były moje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 16:19, hammerh34d napisał:

No więc spore zaskoczenie na plus.
Na sony jest chudo i u-kształtnie do poziomu niesluchalności. Ale na Mojo robi się fajnie, a na es100 jest zupełnie przyzwoicie, mimo że nadal środek chudawy. 9463ed29af10228ccc19c59447706881.jpg

Jak góra? mnie odrzuciła kompletnie od tych słuchawek, zbyt nienaturalna i piaszczysto-metaliczna.
Co do środka - Crinacle jest znany z tego, że średnica jest traktowana we wszystkich jego collabach po macoszemu.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie góry jest dużo. Dołu też
Nie odbieram jej jako przesadnie natarczywej, ale 1. Mojo jest raczej ciepłe, es100 też, a jak pisałem na Sony robi się niemiło 2. Ja lubię moje T1 default_wink.png
Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, przy dobraniu odpowiedniego toru te słuchawki naprawdę potrafią zagrać znacznie powyżej swojej ceny IMO. Do tego stopnia że wolę je od W60 w zestawieniu z es i mojo.

Edit: Ważne: może to kwestia budowy, ale mam wrażenie, że one potrzebują dużo prundu. Warto spróbować podpiąć je do czegoś mocniejszego. Na słabszych sprzętach środek chowa się jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Wisting napisał:

Miałem kilka modeli nausznych FA na głowie na jakimś pokazie. Przenośnymi bym ich nie nazwał, chyba że ze stojaka na głowę :)

 

Wątek już jakiś czas temu włączył w swój zakres przenośność chociażby walizkową. Co nie jest jakąś tragedią, przynajmniej źródła wciąż raczej mobilne. Zresztą są osoby poruszające się w dużych nausznikach, sam kiedyś byłem na mieście z Sonorous III na głowie.

Edytowane przez timecage
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, NuYam napisał:

@Tytus1988
Gratuluję porówań w tak zacnym gronie.

Jak odbierasz tego Hiby RS6? Pozdrawiam.🙂

 

Dziękuję!🙂👍 Nie ukrywam, że Hiby RS6 zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie za sprawą ogólnej dużej naturalności swojego przekazu, na który składał się brak wyostrzeń przekazu, dobre nasycenie źródeł pozornych, ich świetne różnicowanie w połączeniu ze wzorową plastycznością, duża scena z dobrą holografią, a także wzorowa separacją źródeł pozornych. Wzgledem mojego TEAC HA-P90SD posiadał odczuwalnie więcej basu, który potrafił bardziej zachwycać swoją potęgą, chociaż był trochę powolniejszy. Jednak w żadnym wypadku nie przeszkadzało mi to. Szczególnie, że na Sonorousach chętnie sięgałem na nim po albumy jazzowe, skupione na wokalach, które były w tej konfiguracji bardzo naturalne, np. "Sunset in the Blue" od Melody Gardot, "The Women Who Raised Me" od Kandace Springs, czy Simone Kopmajer i Jej "Spotlight on Jazz". W roznych odmianach popu, a także klasycznym rocku, bluesie też było bardzo satysfakcjonująco. Z Sundarami połączenie było bardziej neutralne, z większą sceną i za sprawą tego z predyspozycjami do muzyki klasycznej (jak choćby widocznego na zdjęciu "Beethoven for Three: Symphonies Nos. 2 and 5" w wykonaniu Yo-Yo Ma, Leonidasa Kavakosa, czy Emmanuela Axa), a także filmowej. 

 

Gdybym miał porównać z DAPami, które miałem u siebie do tej pory... uznałbym klasę brzmienia za podobną do Astell Kerna SE180 z modułem Asahi Kasei AKM AK4497EQ (SEM 2), chociaż Astell Kern oferował większą rozpiętość dynamiczną przekazu, napowietrzenie, był bardziej sceniczny (tyczy się to głównie szerokości, przy zbliżonej głębi i wysokości). Poza tym był jaśniejszy, z bardziej zaznaczającymi się w przekazie, wyrazistszymi sopranami, które dodawały przekazowi większej dozy pikanterii. Hiby jest względem niego bardziej analogowy. Jednak dla mnie każdy świetny, pomimo innego charakteru.

 

@Palpatinebędzie mógł też pokrótce wspomnieć o spostrzeżeniach związanych z Utopiami oraz HD800, które miał możliwość przy nim sprawdzić :)

 

4 godziny temu, Wisting napisał:

Miałem kilka modeli nausznych FA na głowie na jakimś pokazie. Przenośnymi bym ich nie nazwał, chyba że ze stojaka na głowę :)

 

Sonorousy X nie są lekkie, ale w zastosowaniach mobilnych mogą się dobrze sprawować, jeśli zaakceptuje się ich ergonomię. Tak jak wspomniał @timecage można uznać ten zestaw za przenośność walizkową i raczej do użytku domowego, czy przydomowym ogródku. Jednak w podróży też się dobrze spisują, szczególnie za sprawą świetnej izolacji od otoczenia, bo mocno przylegają do głowy. 

Edytowane przez Tytus1988
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności