Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Methuselah napisał:

 

99% to własne :D ogólnie, będzie ponad 120 par.

😃  Jaką masz strategię przy wyborze pary do odsłuchu? Obwiązuje jakaś kolejka? 😉

Edytowane przez Akustik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę więcej niż ja. Codzienne, podreczne(TWSy, dokanalowe i zwykle Huawei FreeBuds Studio ANC) w plecaku tak z 12-15 par. Do tego 17 par nausznych/wokółusznych, 68 par doków, 12 par pchełek w domu. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee nooooo, wychodzi, że jestem "zwykłym" użyszkodnikiem słuchawek/iem'ów... 😎 Zapiszę sobie ten wątek gdzieś offline, i będę pokazywał żonie/rodzinie :) w razie godziny W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Akustik napisał:

😃  Jaką masz strategię przy wyborze pary do odsłuchu? Obwiązuje jakaś kolejka? 😉

 

W zależności od gatunku i humoru. Ostatnio, pod elektronikę UM MEST z ERUA Tawa, Valkyrie z PW audio Monile ft. 1950s czy tańsze Anew X-one, gdy nie zależy mi na szczegółowości góry lub subbasie przez który obijają się o siebie zęby. Pod akustykę DUNU Luna czy DITA Fidelity, ale często sięgam także po Lotoo LE-M1 (nie wiem czemu nie znalazły się na fotce) a pod rap/trap DUNU ZEN. Pod metal lubię ostatnio Metalure Wave Pod gorszej jakości nagrania mam inny sprzęt. Pod wokale Rhapsodio Eden robią taki szał, że głosy wydają się niezwykle realistyczne, ale ostatnio Oriolus Isabellae walczą dzielnie o czas w uszach.

 

Masa tańszych słuchawek zwyczajnie leży na półce i się kurzy. Najlepiej byłoby sprzedać i kupić coś droższego, ale trzymam je pod kątem platformy, zapytań kolegów z forum itd.

 

Tak samo mam z kablami, prawie 100 modeli leży gdzieś w pokoju, albo wpięte w słuchawki, albo gdzieś w pudełku.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Methuselah napisał:

 

W zależności od gatunku i humoru. Ostatnio, pod elektronikę UM MEST z ERUA Tawa, Valkyrie z PW audio Monile ft. 1950s czy tańsze Anew X-one, gdy nie zależy mi na szczegółowości góry lub subbasie przez który obijają się o siebie zęby. Pod akustykę DUNU Luna czy DITA Fidelity, ale często sięgam także po Lotoo LE-M1 (nie wiem czemu nie znalazły się na fotce) a pod rap/trap DUNU ZEN. Pod metal lubię ostatnio Metalure Wave Pod gorszej jakości nagrania mam inny sprzęt. Pod wokale Rhapsodio Eden robią taki szał, że głosy wydają się niezwykle realistyczne, ale ostatnio Oriolus Isabellae walczą dzielnie o czas w uszach.

 

Masa tańszych słuchawek zwyczajnie leży na półce i się kurzy. Najlepiej byłoby sprzedać i kupić coś droższego, ale trzymam je pod kątem platformy, zapytań kolegów z forum itd.

 

Tak samo mam z kablami, prawie 100 modeli leży gdzieś w pokoju, albo wpięte w słuchawki, albo gdzie w pudełku.

@MethuselahPiękna kolekcja! Zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trez0r napisał:

Nieeee nooooo, wychodzi, że jestem "zwykłym" użyszkodnikiem słuchawek/iem'ów... 😎 Zapiszę sobie ten wątek gdzieś offline, i będę pokazywał żonie/rodzinie :) w razie godziny W.

 

Lepiej nie pokazuj, bo Ci powiedza, że zadajesz się z wariatami 😆

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał:

Jedyny problemem z posiadaniem dużej liczby słuchawek jest to że posiadam tylko jedną parę uszu ;)

Zdefiniuj „duża liczba” :D 

To tak Panowie, w kontekście kolegi @Methuselah, dla naszych żon :D 

Ja już skorzystałem i … jestem wolny od uzależnienia! Bo żona mnie rozgrzeszyła. Spokojnie kupię sobie następną parę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

Zdefiniuj „duża liczba” :D 

To tak Panowie, w kontekście kolegi @Methuselah, dla naszych żon :D 

Ja już skorzystałem i … jestem wolny od uzależnienia! Bo żona mnie rozgrzeszyła. Spokojnie kupię sobie następną parę :P 

 

Ja to rozróżniam tak że jeśli są słuchawki których nie używałem dalej niż 7 dni temu to znaczy że są mi niepotrzebne..... ale trzymam bo przecież: może się przydadzą/gdzie ja drugie takie kupie/okazja była/kiedyś do nich wrócę/ładne są/fajnie grają jeden kawałek itp idp ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, manuelvetro napisał:

Zdefiniuj „duża liczba” :D 

To tak Panowie, w kontekście kolegi @Methuselah, dla naszych żon :D 

Ja już skorzystałem i … jestem wolny od uzależnienia! Bo żona mnie rozgrzeszyła. Spokojnie kupię sobie następną parę :P 

To może być broń obosieczna. Żona wyobrazi sobie do czego to zmierza i jak wasze wspólne biurko będzie wyglądało za jakiś czas…no i wtedy może dojść do próby zahamowania rozrastania się tej wspaniałej kolekcji a nawet jej redukcji. 😜 

Podstawowa zasada- im żona mniej wie tym lepiej!

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lobuz1 napisał:

. 😜 

Podstawowa zasada- im żona mniej wie tym lepiej!

Look who’s talking now!

Moja wie wszystko. Tylko - jak to dżentelmen - nie mówię o pieniądzach.

No chyba, że sytuacja wymaga, prawda, bym zwrócił się do niej o ten, o zapomogę, o zasiłek, o pożyczkę…. Dobra, żebralem (to beg) :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roo_Volt napisał:

Modlitwa audiofila.

... a gdybym odszedł z tego świata, to proszę o Panie aby moja żona nie sprzedawała kolekcji po cenach jakie jej podawałem. ...

A czemu nie?! Tobie to już raczej jeden grzyb ...

 

Ja to widzę inaczej. Jak wredna i kupiła tanią trumnę, to ma karę jak się dowie, ile można było za to wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chico99 napisał:

A czemu nie?! Tobie to już raczej jeden grzyb ...

 

Ja to widzę inaczej. Jak wredna i kupiła tanią trumnę, to ma karę jak się dowie, ile można było za to wziąć.

Widzę inaczej, bo może mam taką partnerkę, że jak szukałem ostatniej deski ratunku aby nie kupować SP2000 i zadzwoniłem do żony, ... że taki super... i ech ... i ach ... tylko że drogi i podałem cenę. To powiedziała mi tak:

Podoba ci się? Chcesz go mieć? To sobie go kup. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roo_Volt napisał:

Widzę inaczej, bo może mam taką partnerkę, że jak szukałem ostatniej deski ratunku aby nie kupować SP2000 i zadzwoniłem do żony, ... że taki super... i ech ... i ach ... tylko że drogi i podałem cenę. To powiedziała mi tak:

Podoba ci się? Chcesz go mieć? To sobie go kup. 

 

generatorTmp.php-3.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona powie kup sobie a później przy najbliższej okazji może do tego wrócić, przeżywać i użyć jako argumentu gdy są jakieś trudne rozmowy :) . Kobieta zmienną jest :P . Nie mówię ile i już (ona nie pyta), śpi spokojniej i jednocześnie ona kupuje sobie co potrzebuje. Mam najlepszą żonę na świecie, tolerancyjną i to mi pozostawia nasze sprawy finansowe, choć jest księgową i potrafi liczyć. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał:

Żona powie kup sobie a później przy najbliższej okazji może do tego wrócić, przeżywać i użyć jako argumentu gdy są jakieś trudne rozmowy :) . Kobieta zmienną jest :P . Nie mówię ile i już, śpi spokojniej i jednocześnie ona kupuje sobie co potrzebuje.

W latach 80 na jednym z budynków był wielki neon, reklamujący zakład ubezpieczeń takim hasłem " PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY".

Kiedyś wysiadło kilka neonów i dlugo wyświetlał się napis.

"PRZEZORNY ZAWSZE  BEZ     ZONY"

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roo_Volt napisał:

W latach 80 na jednym z budynków był wielki neon, reklamujący zakład ubezpieczeń takim hasłem " PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY".

Kiedyś wysiadło kilka neonów i dlugo wyświetlał się napis.

"PRZEZORNY ZAWSZE  BEZ     ZONY"

Ma to jakiś związek z moją wypowiedzią? ;)  Jestem za partnerstwem we wszystkich kwestiach w związku- jeśli u Ciebie wszystko gra to winszuję. To wzorowy model- mówić sobie o wszystkim. 👍

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności