Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

@Tytus1988 Łał, ależ Ty władasz słowem, pięknie opisałeś tego DAPa. Mnie stać było co najwyżej na stwierdzenie, że wytarł podłogę moim SP1000M :D Szkoda, że taki drogi, muszę poczekać parę lat, aż pojawi się w dobrej cenie na giełdzie (@all999, liczę na Ciebie 😄)

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Tak jak @Najner jestem pod wrażeniem opisu, ale jak już wcześniej się przekonałem u Ciebie to standard, jakże rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Może uda mi się za jakiś czas skonfrontować SP2000T z KANN Cube - wtedy z pewnością podzielę się spostrzeżeniami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2021 o 16:44, Tytus1988 napisał:

A&ultima SP2000T + FAD Sonorous X

Ładny zestaw, ale do pociągu chyba bym go nie zabrał ;) (nawet pomimo tego, że nigdy nic dziwnego w pociągu mi się nie przytrafiło)

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Najner napisał:

@Tytus1988 Łał, ależ Ty władasz słowem, pięknie opisałeś tego DAPa. Mnie stać było co najwyżej na stwierdzenie, że wytarł podłogę moim SP1000M :D Szkoda, że taki drogi, muszę poczekać parę lat, aż pojawi się w dobrej cenie na giełdzie (@all999, liczę na Ciebie 😄)

 

 

 

Dziękuję Radku za miłe słowa! 🙂👍 Nie ukrywam, że tylko jedna rzecz mi się w nim nie podoba... i jest to właśnie kwota, jaką trzeba za niego zapłacić😉 Mam nadzieję, że uda się go Tobie kupić w atrakcyjnej cenie  :)

 

17 godzin temu, prophet1 napisał:

@Tytus1988 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Tak jak @Najner jestem pod wrażeniem opisu, ale jak już wcześniej się przekonałem u Ciebie to standard, jakże rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Może uda mi się za jakiś czas skonfrontować SP2000T z KANN Cube - wtedy z pewnością podzielę się spostrzeżeniami.

 

Również dziękuję Wojtku za miłe słowa!🙂👍 Z przyjemnością zapoznam się z Twoim porównaniem między Kannem a SP2000T. 

 

17 godzin temu, bob2000 napisał:

Ładny zestaw, ale do pociągu chyba bym go nie zabrał ;) (nawet pomimo tego, że nigdy nic dziwnego w pociągu mi się nie przytrafiło)

 

Przyznaję, że taki zestaw trochę zwracałby uwagę i czułbym się odrobinę skrępowany używając ich w pociągu. Jednak znajomy używał swoich SXów podczas podróży PKP 😉

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Najner napisał:

@Tytus1988 Łał, ależ Ty władasz słowem, pięknie opisałeś tego DAPa. Mnie stać było co najwyżej na stwierdzenie, że wytarł podłogę moim SP1000M :D Szkoda, że taki drogi, muszę poczekać parę lat, aż pojawi się w dobrej cenie na giełdzie (@all999, liczę na Ciebie 😄)

 

 

Nie udało mi się przy krótkim odsłuchu uchwycić "magii lampy" mimo przełączenia w tryb Tube. 

A za parę lat to cacko Tidala nie obsłuży i będzie nam smutno :(

19 godzin temu, bob2000 napisał:

Ładny zestaw, ale do pociągu chyba bym go nie zabrał ;) (nawet pomimo tego, że nigdy nic dziwnego w pociągu mi się nie przytrafiło)

Trzeba by kupić wersję z dropa. Pewnie będzie czarna całkiem. Kabel też dobrać w czarnym oplocie i nie zwrócimy niczyjej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Nie udało mi się przy krótkim odsłuchu uchwycić "magii lampy" mimo przełączenia w tryb Tube. 

A za parę lat to cacko Tidala nie obsłuży i będzie nam smutno :(

No cóż, każdy słyszy inaczej ;) Ja nie znam "magii lampy", bo nie stać mnie jeszcze na tory stacjonarne, a po krótkich odsłuchach lamp na mitach nie chcę się wymądrzać ;) Dla mnie we wszystkich trzech trybach player zagrał na kosmicznym poziomie. A co do tidala, to pewnie masz rację, ale to chyba jest bardziej wina serwisu, niż samego AK, które tylko korzysta z API.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Najner napisał:

A co do tidala, to pewnie masz rację, ale to chyba jest bardziej wina serwisu, niż samego AK, które tylko korzysta z API.

Tylko na choćby telefonach nie ma problemu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Tylko na choćby telefonach nie ma problemu.

Telefony ludzie i tak zmieniają. Astelle nie mają czystego Androida no i firma znalazła sposób na zmuszenie klientów do zmiany DAPa choć może stary im wystarczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Astelle nie mają czystego Androida no i firma znalazła sposób na zmuszenie klientów do zmiany DAPa choć może stary im wystarczał.

Czyli to sprawa AK, a nie Tidala jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Astelle nie mają czystego Androida no i firma znalazła sposób na zmuszenie klientów do zmiany DAPa choć może stary im wystarczał.

W pewnym sensie to prawda. Żeby ominąć ograniczenia AK musiałby zaimplementować pełnego androida, z usługami google itp. Na pewno nie jest im to na rękę, bo wymagałoby to od nich większego wysiłku przy pracy nad software, a w dodatku playery miałyby gorszą baterię (ze względu na Google Play Services). Obecne Astelle mają możliwość sideload'owania aplikacji, co moim zdaniem daje im dużo większą żywotność, niż starsze playery, które korzystały tylko z API Tidala. Teraz jednak można zainstalować pełną wersję aplikacji, więc mam wrażenie, że support nie może się skończyć tak szybko i niespodziewanie, jak przy starszym podejściu.

 

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności