Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

I bonć tu człowiek montry którego używać... Chyba cza oba zostawić. W Lotoo podoba mi się mobilność, ale nie podoba mi się dyndanie na kablu. iFi zgrabnie przyczepiam do tyłu telefonu, kabel mi nie przeszkadza, ale robi się dość spora cegła. Na razie tylko w domu i raczej tak zostanie. No nie wiem, się zobaczy ;)

PS.
UAPP w wersji beta bardzo na plus!! Już mnie nie odrzuca :Debd2b58483393f7ee28d50a79f4eb590.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem sobie taką kombinacje, i w sumie jak pomyślę sobie że teraz to kosztuje tak mało a tak cieszy to chyba jedno z lepszych połączeń u mnie pod względem cena/jakość.

Przedstawiam modowene przez mnie hm5 + kabelek jesienny Perula + iPod touch 4g

Lepiej zagrać by tu mógł chyba tylko iPod touch 2g 8gb w wersji przejściowej. Brzmieniowo mój ulubiony.516cb6cedac1a66438a84c001bd41350.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hustler napisał:

@manuelvetro Ja też lubię odkurzać z IT00, ale uważaj, bo skubane dobrze tłumią i ostatnio odkurzacz mi się nie wyłączył i chodził tak przez pół godziny, gdy podłogę myłem. Dobrze, że końcówka się nie przyssała do czegoś. :D

Ja się dzisiaj zasłuchałem, najpierw IEM-y, potem kolumny i szlak trafił mycie podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 14:48, Najner napisał:

Który lepiej gra? Pamiętam S1 jako bardzo konkirencyjny zawodnik nawet dla większości DAPów.

 

W końcu jakieś porównanie zrobiłem. Tak na szybko to głównie czuje różnicę w górze, w iFi jest bliższa, bardziej jaskrawa oraz jest jej też trochę więcej. Lotoo ma trochę więcej basu. Ma mocniejszą, bardziej zwartą fakturę (a może to przez to, że jest go ogólnie trochę więcej). Ogólnie nie dostrzegam jakichś drastycznych różnić na niekorzyść jednego względem drugiego, oba prezentują podobną półkę jakościową. W związku z tym u mnie chyba zostanie Lotoo, bo jest poręczniejszy, chociaż ma mniej mocy od iFi - ale na tą chwilę jest dla mnie wystarczająco i mam zapas.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, x X x napisał:

 

W końcu jakieś porównanie zrobiłem. Tak na szybko to głównie czuje różnicę w górze, w iFi jest bliższa, bardziej jaskrawa oraz jest jej też trochę więcej. Lotoo ma trochę więcej basu. Ma mocniejszą, bardziej zwartą fakturę (a może to przez to, że jest go ogólnie trochę więcej). Ogólnie nie dostrzegam jakichś drastycznych różnić na niekorzyść jednego względem drugiego, oba prezentują podobną półkę jakościową. W związku z tym u mnie chyba zostanie Lotoo, bo jest poręczniejszy, chociaż ma mniej mocy od iFi - ale na tą chwilę jest dla mnie wystarczająco i mam zapas.

Więcej góry w Hip'ku?! Pewny jesteś? Porównanie robiłeś na iem'ach? 😗

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności