Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Co to za słuchawki? T51? Ja miałem właśnie T51 dwa razy dając im szansę. Okropny sprzęt. Nie wiem czy nie gorszy od momentum on ear.

BD T50p. Wtedy wydawały się fajne. Choć czuło się suchą górę.  I miałem też Momki Over Ear i On Ear. Duże grały sympatycznie i lubiłem je ale jak dla mnie i małe złe nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jest przenośny :P. Jestem nudny, ale lubię żółtą walizeczkę…Beyery T1 600 ohm, high gain a volume prawie na minimum. Nie potrzebują tak dużo prądu.

3C1ADD6B-833E-45AA-A785-01CC24F8DF33.jpeg

3D4CD763-7F94-44C1-BE68-767483CCFB63.jpeg

A3F5008C-AF5A-4EA3-A6B6-AE087C1CBBAA.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Najner napisał:

Przed Ciebie niedługo takie sprzęty będą tutaj latały :D

 

SmartSelect_20210616-164028_Facebook.jpg

Nie ma się co śmiać. Lato, 2011 rok, a Manu z laptoka, na hamaku, hd681. Pod jabłonką hamok był, a ja czułem się jak w Raju…

PS. Nie ma już hamaka, nie ma już laptoka. Jabłonka ino jest i hd681. Te same.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same grubasy tutaj ostatnio, więc dla równowagi wrzucę maleństwa ;) Blon BL03 - powiem Wam, że mimo testowania wielu słuchawek z dużo wyższych półek zawsze wracam do Blonów z radością. Mają w tym swoim brzmieniu coś hipnotyzującego, co mnie do nich przyciąga + są mega wygodne. Nie są najlepsze w żadnym aspekcie, ale tak dużo rzeczy robią bardzo dobrze, w dodatku za tak małe pieniądze - coś pięknego. Żeby je trochę odmulić mam zdjęte siateczki osłaniające, grają dzięki temu trochę jaśniej i czyściej. No i ten subbasik... ❤️ Elektronikę grają naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

 

SmartSelect_20210619-163610_Gallery.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Najner napisał:

Same grubasy tutaj ostatnio, więc dla równowagi wrzucę maleństwa ;) Blon BL03 - 

Ja zastąpiłem BL-03 Tanyą. Te słuchawki są pozbawione przywar Blonów. Jedyne co, to lubią znacznie więcej prądu.

IMG_20210619_065009-01.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

„chińszczyzna”

5375BCAE-44A9-4CEB-B2F7-3B21D1FA3C06.jpeg

Zapewne świetny sprzęt - gratki, ale to złote pokrętło rozwala mnie za każdym razem, jak patrzę na tego DAP'a, co to za musk zaprojektował?! U góry jeszcze powinna być skala do wyszukiwania częstotliwości radia.😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, neonlight napisał:

Zapewne świetny sprzęt - gratki, ale to złote pokrętło rozwala mnie za każdym razem, jak patrzę na tego DAP'a, co to za musk zaprojektował?! U góry jeszcze powinna być skala do wyszukiwania częstotliwości radia.😆

Zgadzam się. Co więcej te kółko działa tak jak wygląda. Można odnieść wrażenie, że ktoś zaprojektował DAPA i zapomniał o regulacji głośności - za 5 12 doczepili ten guzik i dział marketingu klepie od pół roku jak bardzo są z niego dumni ;) Zresztą to nie jedyny problem tego dapa...

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by pasowało na niebiesko. Ale nie da się go wyciągnąć bez rozklejania całego urządzenia. Tak czy owak poprawi to tylko jego wygląd a nie działanie, co więcej w fabrycznym etui jego funkcjonalność spada praktycznie do zera ;)

Może chcieli zaprojektować taką regulacje jak w nowym Fioo M11 Plus/Pro/LTD itp ale na ostatnim etapie projektu się z tego wycofali?

Edytowane przez Palpatine
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine podziel się porównaniem DX300 z i innymi DAPami.

dźwiękowo i moc mi pasuje, trochę duży, ale pewnie ciężko wszystko pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.04.2021 o 20:28, lobuz1 napisał:

Lubię moją walizeczkę. @bigmaras mam dla Ciebie taki tip biznesowy- wprowadź do oferty gotowe zestawy :)

A9C2D556-9610-495C-A784-AE48BE66A5F5.jpeg

A2FB7D34-5C8C-483B-B708-0F3D579CAB99.jpeg

8CB5ACD8-81FA-44B5-90DA-1526AED18731.jpeg

CA76A7E3-DF6C-4577-9A70-2E0FD6C94926.jpeg

@tommir

Dodatkowo mam na wyposażeniu adapter na 2.5mm. Słucham właśnie z mojej „mobilnej stacjonarki”- jest pięknie.

7FFD0929-3B42-4AD7-A68C-440DDF47B14E.jpeg

Projekt nie jest jeszcze skończony. Przed chwilą wymyśliłem, że potrzebuję taki składany stojak bo obsługa telefonu jest utrudniona- nie mogę znaleźdź dobrego dłuższego kabla. Obsługuje teraz zdalnie z tabletu słuchając na Hiby Music.

95E7E991-5667-44CA-BA34-79DAC28E50F8.jpeg

FA8714FF-9071-4A73-862A-6280B5DF858E.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności