Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

@Palpatine dam na pewno znać, jak lepiej się zapoznam, porównując do zmodowanego DAC215 ES Edition oraz mojego TEAC HA-P90SD. Miałem też wypożyczonego Kanna, jednak dla mnie dźwięk ze wspomnianego SE180 na SM2 jest bardziej ujmujący: barwniejszy, charakteryzuje się większą dynamiką, bogatszą paletą barw oraz lepszą muzykalnością po symetryku 4,4mm. SXy brzmią w sposób zbliżony do tego, jaki zapamiętałem z Hugo 2. Jeśli pozytywne wrażenia utrzymają się po dłuższych odsłuchach, także na innych słuchawkach, nie wykluczam wpisania go na moją listę zakupową :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer xdp300r plus Monki w balansie sprezentowane mi przez  @lukekaczmarek 

Z shanlingiem M6 nie grają, za ciepło/ciemno. Z xdp300r jest synergia totalna i pchły nie grają jak pchły, tylko jak niewiadomoco. Absolutnie z xdp300r  słuchable, mimo, że ucho zaznało Dunu Zen, 64 Audio Nio i nie da się tego już odsłuchać. Z M6 już jest niestety, niesłuchable, za dużo cukru w cukrze.

CA2BD26F-77A0-442E-80E4-CA0F96738B3A.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xdp300r i shanling m6 oraz iBasso IT07 i AM05 z Satin Audio Medusa II 

Na tych sprzętach i w tym rynsztunku - srebrna Meduza jako upgrade dla AM05 będą pojedynkować się w Muzo. Flagowiec Ibasso przyleciał do mnie na gościnne Muzoboje dzięki uprzejmości @bigmarasa. IT07 wygrywa, już wiem, empirycznie, nikogo to nie dziwi, niemniej, jest ciekawie i warto pojedynki 1:1  w Muzo urządzić. Bo pytanie brzmi: ile IT07 jest w AM05 i odwrotnie, oraz na ile szlachetny kabel zbliża AM05 do flagowca? Trochę już wiem na ten temat, ale metodą pojedynków 1:1 zamierzam dowiedzieć się więcej :D 

BBB2BDE3-3A79-4FA6-A4B4-077889A82866.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z domu:

iPod Touch 6 - kabel mobilny od d7100 z pilotem - he400se , choć na 100% głośności, może nieco dynamiki czasem brakuje, choć nie mam pewności, synergia jest bajkowa. Przypadkiem mi stara taczka w ręce znowu wpadła, ale zostaje już jako DAP. Do pracy i do łóżka. Nie doceniałem jej, zapomniałem o niej, jak o xdp100r, wcześniej,  a tu takie zaskoczenie... iphony i iPad mini grają nieźle z he400se, ale taczka gra... lepiej. Synergia jest królową.

8971C717-D7BE-46E7-8E9F-7DEBA74D801F.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 14:02, Methuselah napisał:

Lotoo umie nie tylko w DAP-y, DAC/AMP-y i recordery :D (LE-M1 w parze z LPGT i CM Cable Dark X)

 

Lotoo iem.jpg

Cos więcej na temat samych iemow? To sam dynamic ,czy hybryda? Wiadomo cos kiedy maja zagościć na półkach?

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ,,wspomnień czar''...gdzie się podziały tamte kanapki....został tylko misiek. Sprzęt dawno poszedł do ludzi. 

20130111_223439.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności