Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Play napisał:

@hibico to za słuchawki?

Mod zeosa z założeniem gąbek Grado. Ja dodatkowo wywaliłem gąbkę za driverów.

Niesamowicie się otworzyły, słychać jak gąbki "grają".

1619343720439.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Takie o maluchy przy niedzieli :) A niby jeszcze nie lato

 

Te zdjęcie chyba niespecjalnie kwalifikuje się jako "przenośny zestaw audio"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, timecage napisał:

 

Te zdjęcie chyba niespecjalnie kwalifikuje się jako "przenośny zestaw audio"?

Zawsze ceniłem stronę wizualną sprzętu, jakieś fajniejsze foty wrzucałem tutaj o ile należały do sprzętu przenośnego - IEMy, DAPy itp., niekoniecznie całe zestawy. Ale jeżeli to kiepskie miejsce, to mogę gdzieś przenieść albo usunąć :) Nie chciałem wrzucać do "pochwal się swoim zdjęciem", bo tam raczej pojawiają się zdjęcia z tematyki poza-audio. Nazwa działu powstała w 2007r, kiedy rynek sprzętu był trochę mniejszy, teraz częściej pojawiają się nowe DAPy, dongle czy słuchawki - nazwy nie traktowałem tak literalnie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hammerh34d napisał:

No. Nie jest zły. Zwłaszcza po wirusie...

 Też mam tego moda. Widzę, że używasz wersji "classic". Wyłącz DAPa, przełącz "hold" na "on" i włącz DAPa. Włączy się wersja "plus", daj znać czy słyszysz różnicę :)

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Najner napisał:

Całkiem dobry i całkiem niedrogi (jeżeli jest się łowcą używek, jak ja :)) zestaw spacerowy - Sony A55 i Anew X-One. Większość gatunków brzmi dobrze, a niektóre (jak elektronika) bardzo dobrze.

 

 

20210504_125314.jpg

Jojczyłem się z zakupem 1X od czasu kiedy Methuselah wątek o nich założył, ale jak zobaczyłem spiętego z nimi "mojego" grajka ( z takim samym softem) na Twoim zdjęciu to ... nie zdzierżyłem i właśnie jadą do mnie od zOrga.

Nie wolno oglądać zdjęć w wątku Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio, nie wolno !

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paratykus napisał:

Jojczyłem się z zakupem 1X od czasu kiedy Methuselah wątek o nich założył, ale jak zobaczyłem spiętego z nimi "mojego" grajka ( z takim samym softem) na Twoim zdjęciu to ... nie zdzierżyłem i właśnie jadą do mnie od zOrga.

Nie wolno oglądać zdjęć w wątku Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio, nie wolno !

😉

Ależ na mnie presję założyłeś :D

Za 8 stówek wg mnie dobre doki, jeżeli lubi się rozrywkowe i dynamiczne granie, elektronika brzmi świetnie. Najwygodniejsze są moim zdaniem ze Spinfitami, jak na zdjęciu. Daj znać jak się pobawisz filtrami i trochę się odsluchasz, ciekaw jestem jak Ci podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Najner napisał:

Ależ na mnie presję założyłeś :D

Za 8 stówek wg mnie dobre doki, jeżeli lubi się rozrywkowe i dynamiczne granie, elektronika brzmi świetnie. Najwygodniejsze są moim zdaniem ze Spinfitami, jak na zdjęciu. Daj znać jak się pobawisz filtrami i trochę się odsluchasz, ciekaw jestem jak Ci podejdą.

Jasne. Oczywiście, że coś w ich wątku skrobnę. No i chyba spinfity zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności