Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, blueme napisał:

DAP = przegrzewanie się, częste zawieszanie się, stare poprzerabiane i niekompatybilne w pełni z usługami Google i aplikacjami klony androida, do tego nieaktualizowane pod kątem zabezpieczeń, maly ekran znacznie gorszej jakości niż w smartfonie, o wiele gorsza ergonomia niż w smartfonie nawet w formie kanapki, wolno działa i krzaczy się, gorzej działające BT i Wifi, brak modemu LTE na ewentualny streaming przez sieć komórkową (czyli ogólnie parodia smartfona) i kosztowny upgrade,  bo najczęściej trzeba po prostu kupić nowego DAPa...

 

Kanapka = wszystko lepiej z rzeczy powyżej, do tego banalny i tańszy sposób upgrade'u DAPa, po prostu zostawiasz całe skonfigurowane centrum sterowania DAPem w postaci smartfona a kupujesz i doczepiasz nowy lepszy DAC/AMP....

 

Ty tak na poważnie? Chyba dawno nowoczesnego dapa nie używałeś..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zaakceptować twierdzenie, że odpowiedni dap pozwala osiągnąć to samo co odpowiednia kanapka.
No i teraz pytanko brzmi co lepsze: dap bo w jednym kawałku, czy kanapka, z uwagi na nieskończone możliwości modyfikacji i płynnego upgradeowania?...
Odpowiedzi chyba nie ma. Ja wolę możliwości manipulacji. Dlatego zaległem na monopoly, a na codzień mobilnie i tak najczęściej używam twsów od sony i samochodu default_smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Spawn napisał:

Pandy to nie miały być słuchawki wireless?

Są uniwersalne. Zarówno BT jak i kabel są dla Pand równoprawne. Przy połączeniu kablowym , sygnał omija elektronikę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Manu kanapka na kolację:

corda meier quickstep - Q5K :D pędzą k701 FAW

IMG_0614.JPG

I pozamiatało mi wszystkie IEM-y :D 

a pionek z cordą gra przecież jeszcze lepiej :D to już będzie kanapka na jutro :D 

 

No i nie mogłem się tego jutra doczekać...

 

W dniu 28.03.2021 o 15:13, chico99 napisał:

Dapy mocno przereklamowane są.

 

Kolega mnie zainspirował. Dziękuję. Brak mi pasków, wziąłem, co miałem, wygląda strasznie, ale gra jest przecudnej urody. Jeszcze IEM nie podłączałem. Na razie napawam się k701 FAW z corda meier quickstep i pioneer xdp100r.

IMG_0615.JPG

I znowu nie wytrzymałem, 701 poszły w odstawkę, a do uszu na szybko jedyne, które mi zostały z wtykiem 3,5mm - CA Orion - gra to naprawdę bardzo zacnie... Pora uruchomić przejściówki i przesłuchać wszystkie IEM z tej kanapki, bo najsmakowitsza w moim audiomenu :D 

Bida? Może i bida, ale gra jak KSU na żywo w Bieszczadach.

 

Koncert nie jest z Bieszczad, ale, jak się nie ma, co się lubi...

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Manu kanapka na kolację:
corda meier quickstep - Q5K  pędzą k701 FAW
IMG_0614.thumb.JPG.0681be9e474abf049c983eb629cc65cf.JPG
I pozamiatało mi wszystkie IEM-y  
a pionek z cordą gra przecież jeszcze lepiej  to już będzie kanapka na jutro  
 
No i nie mogłem się tego jutra doczekać...
 
 
Kolega mnie zainspirował. Dziękuję. Brak mi pasków, wziąłem, co miałem, wygląda strasznie, ale gra jest przecudnej urody. Jeszcze IEM nie podłączałem. Na razie napawam się k701 FAW z corda meier quickstep i pioneer xdp100r.
IMG_0615.thumb.JPG.8a110c46a259563268840080c32c06e5.JPG
I znowu nie wytrzymałem, 701 poszły w odstawkę, a do uszu na szybko jedyne, które mi zostały z wtykiem 3,5mm - CA Orion - gra to naprawdę bardzo zacnie... Pora uruchomić przejściówki i przesłuchać wszystkie IEM z tej kanapki, bo najsmakowitsza w moim audiomenu  
Bida? Może i bida, ale gra jak KSU na żywo w Bieszczadach.
 
Koncert nie jest z Bieszczad, ale, jak się nie ma, co się lubi...
Rzepy 3M typu grzybek (niski profil) i masz jednolitą całość.

Sam używałem tak kanapki 4lata nie ma lepszego rozwiązania.

Kabooom!


  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Bardzo Wam koledzy dziękuję, za te Wasze kanapki. Puszczałem z uwiecznionej wyżej na zdjęciach kanapki xdp100r-FAW- corda meier quickstep przez 4 lata z rzadka 1990 i k701 FAW. Nie miałem pojęcia jak to pędzi IEM-y, bo tych słucham od nowego rzutu audionerwozy, czyli od tego roku. 

Także nowoczesne rozwiązania, które mnie tak urzekły typu DC01 a potem Q5K, to czapkami przed dźwiękiem ze starej kanapki mogą tylko ziemię czyścić.

I to bez balansu, po SE...

Ze starej kanapki: W Orionach się zakochałem. AM05 mnie zmiotły. Owszem konfekcjonowane ze srebrną meduzą, ale firmowa przejściówka 2,5mm - 3,5mm zapewne degraduje dźwięk.  Anew X-One aż boję się słuchać, bo one firmowy kabel 3,5mm już mają dobry, będę musiał na użytek kanapki zabrać im griffina i wrócić do stocku.

Doznawszy szoku dźwiekowego zamówiłem natychmiast EarMan Sparrow, który ma ponoć ten balans wybitny, żeby uzasadnić rację bytu tych moich kabli 2,5mm od Satin Audio. Bo cóż, bądźmy szczerzy, dowolne słuchaweczki po balansie z Q5K nie mają startu do rzeczonej starej kanapki ze staromodnym wyjściem 3,5mm.

Aha, AM05 z quickstepa nie szumią nic, a nic. 

P.S.@retter- gdzie kupić te rzepy, daj linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allleggloo lub lokalnie poszukaj sklepu. Rzep 3m i znajdziesz. Na dwa elementy idzie ten sam rzep. 2 paski na element czyli 4 odcinki długości 1 połączenia. Przed przyklejeniem oczyść powierzchnię urządzenia.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manuelvetro napisał:

 

P.S.@retter- gdzie kupić te rzepy, daj linka :)

Stawiam na "Tolka Banana"

https://allegro.pl/oferta/xduoo-x-sk1-samoprzylepna-mata-do-laczenia-2szt-9731088504

Albo raczej @bigmarasa.

xDuoo-X-SK1-Samoprzylepna-mata-do-laczenia-2szt-Kolor-dominujacy-inny.jpeg.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi@Lord Rayden, pucharki skradlimi złoczyńcy! 

Sorry, że męczę ta moją archaiczną kanapką. Ostatnie brzydkie zdjęcie, obiecuję, potem to już tylko pokażę elegancki wariant, dzięki uprzejmości @Lord Rayden

W każdym razie, last but not least Anew X-One - griffin - przejściówka od AM05 - kanapka archaiczna. Skopał mi ten zestaw tyłek, wykrzywił światopogląd i wprawił w audiofilski stupor. 

BD69FE76-2196-468E-ADFE-3F6B89729EF2.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Palpatine napisał:

Już smaruje recenzję aby zgarnąć A&K SA700 całego w złocie... @Spawn lubi skromnie ;)

 

Ja jak to ja skromnie przyznam że poza wszelką konkurencją jestem więc nawet nie biore udziału w konkursie tak, że masz szanse zabłys..... tzn zazłocić :)

 

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spawn napisał:

 

Ja jak to ja skromnie przyznam że poza wszelką konkurencją jestem więc nawet nie biore udziału w konkursie tak, że masz szanse zabłys..... tzn zazłocić :)

 

To napisz cos chociaz w ramach wolontariatu😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności