Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzuć jeszcze lampę Oriolusa na końcu :). Ja mam ostatnia rewizję BA300s z usb-c i wzmocnienie jest 0dB. Wkręciłem się w te Oriolusy- moze dokupie taki zestaw :)  Warto? Gdzie te paski można kupić?

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Dorzuć jeszcze lampę Oriolusa na końcu :). Ja mam ostatnia rewizję BA300s z usb-c i wzmocnienie jest 0dB. Wkręciłem się w te Oriolusy- moze dokupie taki zestaw :)  Warto? 

 

Warto, a cała zabawa się zaczyna przy wymianie opków i buforów.

BA300s miałem już wcześniej i dlatego kupiłem BA20 plus BD20.

 

 

1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Da się uzywać mobilnie, na spacerze ? 

Da się tylko plecaczek potrzebny bo jeszcze ze trzy powerbanki trza wrzucić, lub składaną fotowoltaike :)

 

Edytowane przez Jaro54
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAP = przegrzewanie się, częste zawieszanie się, stare poprzerabiane i niekompatybilne w pełni z usługami Google i aplikacjami klony androida, do tego nieaktualizowane pod kątem zabezpieczeń, maly ekran znacznie gorszej jakości niż w smartfonie, o wiele gorsza ergonomia niż w smartfonie nawet w formie kanapki, wolno działa i krzaczy się, gorzej działające BT i Wifi, brak modemu LTE na ewentualny streaming przez sieć komórkową (czyli ogólnie parodia smartfona) i kosztowny upgrade,  bo najczęściej trzeba po prostu kupić nowego DAPa...

 

Kanapka = wszystko lepiej z rzeczy powyżej, do tego banalny i tańszy sposób upgrade'u DAPa, po prostu zostawiasz całe skonfigurowane centrum sterowania DAPem w postaci smartfona a kupujesz i doczepiasz nowy lepszy DAC/AMP....

 

Edytowane przez blueme
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

56 minut temu, blueme napisał:

DAP = przegrzewanie się, częste zawieszanie się, stare poprzerabiane i niekompatybilne w pełni z usługami Google i aplikacjami klony androida, do tego nieaktualizowane pod kątem zabezpieczeń, maly ekran znacznie gorszej jakości niż w smartfonie, o wiele gorsza ergonomia niż w smartfonie nawet w formie kanapki, wolno działa i krzaczy się, gorzej działające BT i Wifi, brak modemu LTE na ewentualny streaming przez sieć komórkową (czyli ogólnie parodia smartfona) i kosztowny upgrade,  bo najczęściej trzeba po prostu kupić nowego DAPa...

Nie do końca prawda. Wrzuciłeś wszystkie DAP-y do jednego wora.

SR-25 nie zawiesza mi się (przy Fiio X5III zdarzało się), nie przegrzewa, nie krzaczy. Działa szybko. BT co prawda słaby, ale WiFi bez zarzutu. Ekran mniejszy, ale niezły (w słoneczny dzień daje radę). Używałem też kanapek i mimo wszystko w temacie ergonomi IMHO wygrywa dap.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 07:26, Play napisał:

Zestaw, który ostatnio bardzo fajnie mi wchodzi ;) Mh1c na wypasie + piździk Apple. Normalnie podłączone do telefonu, no ale czymś musiałem cyknąć foto

 

 

PXL_20210311_062422257.NIGHT.jpg


rekabling to sam zrobiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Jeszcze taki klocek można dorzucić.
spacer.png

Planuję, SE02 czeka w kolejce zakupowej he ,he

 

 

3 godziny temu, Spawn napisał:

 @chico99 jest hipsterem ;)

Słowo „hipster” wywodzi się z afrykańskiego języka wolof. „Hip” to człowiek oświecony, mający oczy szeroko otwarte.

@Spawn rozgryzłeś mnie wreszcie ...👍

 

 

3 godziny temu, side napisał:

Mocne stwierdzenie wymaga chociaż kilku słów rozwinięcia.

No więc,  jak @Najner trafnie to ujął, można sporo więcej, za sporo mniej.

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie i DAPy były kanapkowane. Stare iRivery plus iBasso D10. A potem dacamp.do AK120 oraz amp AK380 do serii AK3XX. No i amp do SP1000. Były to rozwiązania wygodniejsze niż kanapki na opaski. Przy okazji można wykorzystać te nanopady do sklejania kanapek. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności