Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ZebLong napisał:

M15 i Oriolus, ja Ci to gra? 

Aksamitnie, jednocześnie z niesamowitą rozdzielczością i separacją, monumentalny bas. Z EE Nemesis i FD5 .

BA300s kupiony trochę w ciemno ale sprawdził się w 100%.

Bałem się lampowego ale rozmazanego przekazu, nic takiego jednak nie występuje.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał:

Piękny zestaw, patrz @stefanbat ! :D

Dużo dobrego o tych Mestach czytam, trzeba giełdę obserwować ;)

Moja kanapka chyba bardziej nadaje się do "trochę śmiechu", ale co mi tam, wrzucę tutaj ;)

 

signal-2021-02-17-144631.jpg

 

Dzięki kilku dobrym duszom miałem/mam okazję testować w ostatnich dniach trochę sprzętu, żeby sprawdzić parowanie z Shurkami. Trochę się zakochałem w sprzętach Ifi - fantastyczne podbicie basu mają, zarówno iDSD Micro Black Label jak i Xdsd. Mojo pięknie czaruje średnicą i wypełnia brzmienie, ale przegrywa funkcyjnie.

 

SmartSelect_20210217-152304_Gallery.jpg

Nie ma się z czego śmiać ;) Ja chodzę z Hugo2 w kieszeni...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taki pokrowiec wam się przyda? Ja mam trochę mniejszy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Piękny zestaw, patrz @stefanbat ! :D

Dużo dobrego o tych Mestach czytam, trzeba giełdę obserwować ;)

Moja kanapka chyba bardziej nadaje się do "trochę śmiechu", ale co mi tam, wrzucę tutaj ;)

 

signal-2021-02-17-144631.jpg

 

Dzięki kilku dobrym duszom miałem/mam okazję testować w ostatnich dniach trochę sprzętu, żeby sprawdzić parowanie z Shurkami. Trochę się zakochałem w sprzętach Ifi - fantastyczne podbicie basu mają, zarówno iDSD Micro Black Label jak i Xdsd. Mojo pięknie czaruje średnicą i wypełnia brzmienie, ale przegrywa funkcyjnie.

 

SmartSelect_20210217-152304_Gallery.jpg

Powiedz mi proszę co obejmuje zestaw kanapkowy. Bardzo zresztą ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał:

Nie ma się z czego śmiać ;) Ja chodzę z Hugo2 w kieszeni...

Wrzuciłem w Google żeby obadać wielkość i muszę rzec, że po pierwsze masz spore kieszenie, a po drugie Chord musi zmienić designera. Mojo jeszcze ma jakiś swój urok jak kot bez jednej łapy czy coś w tym stylu, ale Hugo mi wypaliło oczy :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zdzichon napisał:

Wrzuciłem w Google żeby obadać wielkość i muszę rzec, że po pierwsze masz spore kieszenie, a po drugie Chord musi zmienić designera. Mojo jeszcze ma jakiś swój urok jak kot bez jednej łapy czy coś w tym stylu, ale Hugo mi wypaliło oczy :)

Żona mówi o nim dyskotekowy sprzęt do słuchania muzyki. Fakt, przypomina nieco kolorofon... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tommir napisał:

Żona mówi o nim dyskotekowy sprzęt do słuchania muzyki. Fakt, przypomina nieco kolorofon... ;)

Dobrze, że tak wygląda to żona nie podejrzewa ile jest wart :P . Moja małżonka mnie ostatnio rozbawiła opowiadając synkowi, że tata kupił takie drogie słuchawki i odtwarzacz pewnie za tysiąc złotych :) . Nie ma sensu tego prostować. :)

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj oszukiwał? Znów te smutne teksty, ehhh. Masz jakiś problem ze sobą skoro tak ciągle innych oceniasz? Ogarnij się.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lobuz1 napisał:

Moja małżonka mnie ostatnio rozbawiła opowiadając synkowi, że tata kupił takie drogie słuchawki i odtwarzacz pewnie za tysiąc złotych :) . Nie ma sensu tego prostować. :)

 

7 minut temu, lobuz1 napisał:

Ktoś tutaj oszukiwał?

 

Z tego, co się orientuję, zatajenie jest formą oszustwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy na sali sądowej, prawda?.  Byłem światkiem rozmowy mojej żony z synem  (nie stroną tej konwersacji). Mogłem nawet tego nie słyszeć będąc w innym pokoju. Nie byłem przesłuchiwany przez żonę i nie zatajałem wydatków. Ciągniemy to dalej? :) JPRD

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 spoko Bracie, wyluzuj. Kochamy Audio, Muzykę i to mam nadzieję będzie z Nami do końca życia i w zaświatach :).

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmm, pochwalę się odwagą, skoro już jesteśmy przy partnerach. Przyznałem się ostatnio nie-żonie ile wydałem na najnowszą parę, a że padło akurat na UM MEST widok jej miny był bezcenny.
Stwierdziła, że nie chce słyszeć ode mnie więcej takich wiadomości 😂

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności