Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

@Akustik dla mnie ogromna zmiana. Zawsze, żeby złapać dobry seal musiałem poświęcać minutkę i było to możliwe tylko z piankami które dodatkowo delikatnie ociemniały brzmienie.

Jak dostałem swoje pierwsze custom tipsy, wtedy jeszcze do Aune E1 to aż ciężko mi było opanować banana na twarzy. Zakładanie słuchawek w kilka sekund, zawsze idealny seal, niesamowicie duża wygoda plus bardzo duża izolacja od otoczenia (zauważalnie większa niż w przypadku zwyczajnych tipsów i pianek) to był dla mnie game changer. Jak kupiłem sobie Sony i upewniłem się, że jest to krok w przód względem Aune to moją pierwszą inwestycją jeszcze przed wymianą kabla były właśnie custom tipsy. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby korzystać z iem-ów bez custom tipsów. Polecam z całego serca ale tylko dla osób, które nie żonglują zbyt często słuchawkami, bo rzadko się zdarza, że custom tipsy z jednego modelu będą pasować na inny model. Z kolei jeżeli, ktoś żongluje słuchawkami bo nie pasuje mu wygoda to z całego serca polecam takie tipsy ;)

 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=77749]Akustik[/mention] dla mnie ogromna zmiana. Zawsze, żeby złapać dobry seal musiałem poświęcać minutkę i było to możliwe tylko z piankami które dodatkowo delikatnie ociemniały brzmienie.
Jak dostałem swoje pierwsze custom tipsy, wtedy jeszcze do Aune E1 to aż ciężko mi było opanować banana na twarzy. Zakładanie słuchawek w kilka sekund, zawsze idealny seal, niesamowicie duża wygoda plus bardzo duża izolacja od otoczenia (zauważalnie większa niż w przypadku zwyczajnych tipsów i pianek) to był dla mnie game changer. Jak kupiłem sobie Sony i upewniłem się, że jest to krok w przód względem Aune to moją pierwszą inwestycją jeszcze przed wymianą kabla były właśnie custom tipsy. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby korzystać z iem-ów bez custom tipsów. Polecam z całego serca ale tylko dla osób, które nie żonglują zbyt często słuchawkami, bo rzadko się zdarza, że custom tipsy z jednego modelu będą pasować na inny model. Z kolei jeżeli, ktoś żongluje słuchawkami bo nie pasuje mu wygoda to z całego serca polecam takie tipsy
 
Tipsy robione w??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2020 o 17:11, pawelekdabek napisał:

@Akustik dla mnie ogromna zmiana. Zawsze, żeby złapać dobry seal musiałem poświęcać minutkę i było to możliwe tylko z piankami które dodatkowo delikatnie ociemniały brzmienie.

Jak dostałem swoje pierwsze custom tipsy, wtedy jeszcze do Aune E1 to aż ciężko mi było opanować banana na twarzy. Zakładanie słuchawek w kilka sekund, zawsze idealny seal, niesamowicie duża wygoda plus bardzo duża izolacja od otoczenia (zauważalnie większa niż w przypadku zwyczajnych tipsów i pianek) to był dla mnie game changer. Jak kupiłem sobie Sony i upewniłem się, że jest to krok w przód względem Aune to moją pierwszą inwestycją jeszcze przed wymianą kabla były właśnie custom tipsy. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby korzystać z iem-ów bez custom tipsów. Polecam z całego serca ale tylko dla osób, które nie żonglują zbyt często słuchawkami, bo rzadko się zdarza, że custom tipsy z jednego modelu będą pasować na inny model. Z kolei jeżeli, ktoś żongluje słuchawkami bo nie pasuje mu wygoda to z całego serca polecam takie tipsy ;)

 

A efekt stąpania bądź ocierania kabla o ubranie występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Play napisał:

A efekt stąpania bądź ocierania kabla o ubranie występuje?

Jutro dam znać bo będę w podróży to będę mógł lepiej ocenić niż teraz siedząc w domu. Wcześniej na to nie zwróciłem uwagi.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MVIMG_20201109_210618.jpg

 

Całkiem znośny zestaw przenośny AK SR15 i ME500.

SR15 zastapił AK 120 MK I w takiej konfiguracji (ze wzgledu na Tidala)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 minuty temu, Spawn napisał:

@chico99 Jedno zdjęcie w dwóch działach? Troszkę oszukujemy? ;)

 

A nieprawda, jestem czysty jak łza.:D

W dziale zakupy jest fota adaptera wpiętego w playera, na prośbę @trez0ra,

tu jest inna fota całego zestawu.:)

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

Krawaty wiąże, przerywa ciążę ...

@PalpatinePoza tym, to zapewne redukcja z 4,4 => 3,5 coby na wypasionym kabelku lampki posłuchać.

Edytowane przez Akustik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

47 minut temu, Palpatine napisał:

Przejściówka z SE na BAL? Jak to działa?

 

Z bal na se. Kwestia nazewnictwa, ja podaję standard wtyku z jakiego na jaki przechodzimy w kablu (w w/w z 4.4-3.5), niektórzy odwrotnie. Adaptery są częściej częścią kabla i moja wersja wydaje się bardziej logiczna. Dodaje się też określania male/female dla pełnej jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności