Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Loke13 napisał:

Dk 4001 ,faktycznie lepiej grają na tipsach od azli, niż na spinfitach z zestawu?

 

To akurat DK-3001 Pro z kablem z DK-4001 (odpowiednik Noble) oraz SpinFitami CP-360.

 

DK-4001 sprawdzałem z Azla SednaEarfit Short i grają dobrze razem. Standardowych nie sprawdzałem, a teraz jeszcze nowe (Xelastec) wprowadzili. Wszystko zależy od anatomii. Jednemu przypasują jedne, innemu drugie.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To akurat DK-3001 Pro z kablem z DK-4001 (odpowiednik Noble) oraz SpinFitami CP-360.
 
DK-4001 sprawdzałem z Azla SednaEarfit Short i grają dobrze razem. Standardowych nie sprawdzałem, a teraz jeszcze nowe (Xelastec) wprowadzili. Wszystko zależy od anatomii. Jednemu przypasują jedne, innemu drugie.
Faktycznie. Lepiej grają 3001 pro na Noble?

Czekam aż uzupełnia rozmiary tych nowych tipsów , bo szybko zeszły ,ale z cena tez fajnie poszli w górę

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Loke13 napisał:

Faktycznie. Lepiej grają 3001 pro na Noble?

Czekam aż uzupełnia rozmiary tych nowych tipsów , bo szybko zeszły ,ale z cena tez fajnie poszli w górę

 

IMHO tak, wyraźnie lepiej. Ogólnie to lubię je z Noble, Noctua Audio One-01 czy Ares Audio Sakeishi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Loke13 napisał:

Cayin N6II (T01) + EE Vantage + Eletech Prudence 🤩

IMG_20200724_182449.jpg

Sćiągnij sobie Azla Senda Eartips i zobaczysz, co się wtedy dzieje z Vantage. Ja obecnie korzystam z nich i do Finali E-type raczej nie wrócę. Agnes na tym połączeniu, u mnie w parze z CM Cable Penumbra 4, miażdży system.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vaiet napisał:

Sćiągnij sobie Azla Senda Eartips i zobaczysz, co się wtedy dzieje z Vantage. Ja obecnie korzystam z nich i do Finali E-type raczej nie wrócę. Agnes na tym połączeniu, u mnie w parze z CM Cable Penumbra 4, miażdży system.

Dzięki za cynk 😉. Sprawdzałem ale,ale zapomniałem o nich. Faktycznie bardziej się otwieraja. Teraz czekam na xelestic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sony, to tylko w serwisie, ale można. Ostatni grajek z wymienną baterią to był iBasso DX50 lata temu. A, jeśli liczyć telefon, to jeszcze LG V20 miał taką możliwość.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wisting napisał:

Jeśli chodzi o Sony, to tylko w serwisie, ale można. Ostatni grajek z wymienną baterią to był iBasso DX50 lata temu. A, jeśli liczyć telefon, to jeszcze LG V20 miał taką możliwość.

Bo zawsze widziałem na aukcyjnych sprzedaż baterii ale ciekawiło mnie jak to jest robione. W większości te grajki to na kleju są chyba robione a niektóre na śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jestem bardzo ciekawy jak gra to połączenie. Możesz coś więcej napisać?
Bardzo dobra głębia, z konkretnym uderzeniem basowym i dobrym subbasem można sądzić że siedzi w nich dynamik (na początku bas mnie męczył bo było go stanowczo za dużo po kombinacji z tipsami trochę się utemperował) wielkość sceny jest średnia z mały plusem jest pełna i dużo się na niej dzieje gra bliżej twarzy ale bez problemu jesteś w stanie wyłapać każdy detal z jego fakturą, granie bardziej w stronę muzykalności w obrębie głowy ale średnie i wysokie potrafią zagrać na szerokość (kwestia utworu, odtwarzacza i filtra dolnoprzepustowego w M15) co do wysokich dla mnie bomba, z mocnym błyskiem, nasyceniem i rozdzielczością, nie ma mowy o sybilantach, pasmo w żaden sposób nie jest ucinane tależ uderzony rozbrzmiewa wysoko, jasno ze swoją fakturą i naturalnie ginie w eterze coś fenomenalnego, ogólnie granie dynamiczne ale przy spokojniejszych utworach nic nie kuleje i można bez problemu zamknąć oczy i delektować się damskim wokalem. Na razie tyle mi do głowy przychodzi

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafik87 napisał:

Bardzo dobra głębia, z konkretnym uderzeniem basowym i dobrym subbasem można sądzić że siedzi w nich dynamik (na początku bas mnie męczył bo było go stanowczo za dużo po kombinacji z tipsami trochę się utemperował) wielkość sceny jest średnia z mały plusem jest pełna i dużo się na niej dzieje gra bliżej twarzy ale bez problemu jesteś w stanie wyłapać każdy detal z jego fakturą, granie bardziej w stronę muzykalności w obrębie głowy ale średnie i wysokie potrafią zagrać na szerokość (kwestia utworu, odtwarzacza i filtra dolnoprzepustowego w M15) co do wysokich dla mnie bomba, z mocnym błyskiem, nasyceniem i rozdzielczością, nie ma mowy o sybilantach, pasmo w żaden sposób nie jest ucinane tależ uderzony rozbrzmiewa wysoko, jasno ze swoją fakturą i naturalnie ginie w eterze coś fenomenalnego, ogólnie granie dynamiczne ale przy spokojniejszych utworach nic nie kuleje i można bez problemu zamknąć oczy i delektować się damskim wokalem. Na razie tyle mi do głowy przychodzi 

 

Ciekawe ciekawe, pytałem dlatego, że masz źle wpięte kanały. W prawej słuchawce jest lewy kanał, a w lewej - prawy. Ultrasone mają odwrócone gniazdo o 180 stopni, więc kabli jak Dimension Neo z wyprofilowanymi na stałe zausznicami ciężko się z nimi używa :D

 

Co do góry, to jest przyciemniona i nie ma tu wiele blasku. Tym bardziej z Dimension Neo. Tło jest jednak ciemne, więc wysokie są łatwe do wychwycenia, a "splash" na talerzach jest dobrze rozciągnięty.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ciekawe ciekawe, pytałem dlatego, że masz źle wpięte kanały. W prawej słuchawce jest lewy kanał, a w lewej - prawy. Ultrasone mają odwrócone gniazdo o 180 stopni, więc kabli jak Dimension Neo z wyprofilowanymi na stałe zausznicami ciężko się z nimi używa
 
Co do góry, to jest przyciemniona i nie ma tu wiele blasku. Tym bardziej z Dimension Neo. Tło jest jednak ciemne, więc wysokie są łatwe do wychwycenia, a "splash" na talerzach jest dobrze rozciągnięty.
Człowiek się uczy całe życie, na co dzień używam FH7 na zielonych filtrach więc jest dość jasno i przyznam że na ultrasone z lambdą niczego mi nie brakowało a nawet było lepiej w niektórych utworach, ale to własne odczucie, nie mniej gra zestawu mi się podobała, nie jest to może jeszcze perfekcja ale ma coś w sobie

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności