Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem na jakiej głośności słucham, reguluje ją słuchawkami, przytrzymać dotyk na prawej  - głośniej , a do ściszania lewa.

 

Spotify czasem wnerwia, trzeba pamiętać o kolejności włączania, wyłączania urządzeń, zegarek działa jako samodzielny odtwarzacz,  jak se truchtam (jogginguje) to nie zabieram telefonu, te wszystkie potencjalne zawały, połamane nogi,  ataki wściekłych lisów itp dodają tylko dreszczyku emocji ;)

 

"Bieganie" to tylko mój czas, ja , trasa, playlista, nie potrzeba przeskadzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś za przenośne robiły wkrętarka, wiertarka, ukośnica, strug elektryczny i szlifierka oscylacyjna między wynoszeniem na przyczepkę wiadrami miału i węgla z piwnicy (przechodzimy na OZE i postanowiliśmy darować resztę opału - po jakiego ch..ja tak dużo zamówiliśmy rok temu). Z tym wszystkim latałem aż stópki mnie bolą. Bocian to tylko o 8 zaklekotał. Po szychcie 12 godzinnej skusiłem się na zimnego mocno mobilnego Specjala.

 

 

ukosnica.jpg

sluchawki_bhp.jpg

strug.jpg

Edytowane przez ArSo1981
nie dołączyłem zdjęć sprzętu grającego
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 19:11, Loke13 napisał:

I jak to gra? Możesz napisać parę słów?

Na razie się wygrzewają, ale pierwsze moje spostrzeżenie jest takie, że nigdy nie słyszałem tak neutralnych słuchawek. Podłączone kablem zbalansowanym do Ibasso dx160 grają jak dla mnie zbyt chudo. Lepiej jest z Mojo oraz z Xduoo Ta20. Posłucham ich jeszcze trochę, ale chyba nie są to najlepsze słuchawki do cięższych brzmień, a takie głównie u mnie lecą. Super brzmią kobiece wokale, gitary akustyczne, bardzo naturalne są talerze perkusyjne. Dobrze zrealizowane nagrania brzmią ******ście, słabe męczą. To takie wrażenia na gorąco.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za BT nie przepadam, ale Andromedy z kabelkiem Bluetooth PlusSounda (Exo Copper) to zaskakująco fajna opcja na miasto. Szum się pojawia, ale nie daje się mocno we znaki. Sam kabelek dopełnia brzmienie, ale bez zabijania rozdzielczości, przesadnego wygładzania czy ucinania góry.

 

CA PS #1.jpg

CA PS #2.jpg

 

Drugie odkrycie to Lotoo PAW S1, czyli DAC/AMP z wbudowanym korektorem PMEQ II i efektami ATE, czyli sztandarowymi rozwiązaniami Lotoo. Sporo trybów, które wyraźnie modyfikują brzmienie (te bardziej rozrywkowe podbijają dół, powiększają scenę, ale część poprawia wyłuskiwanie detali czy pozycjonowanie). Nie jest to ultra tani DAC/AMP, ale dźwiękowo prezentuje się naprawdę nieźle. Bardziej w kierunku PAW 6000 niż PAW Gold Touch, więc to przyjemne naturalno-neutralne granie.

 

S1 DK #1.jpg

S1 DK #2.jpg

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za BT nie przepadam, ale Andromedy z kabelkiem Bluetooth PlusSounda (Exo Copper) to zaskakująco fajna opcja na miasto. Szum się pojawia, ale nie daje się mocno we znaki. Sam kabelek dopełnia brzmienie, ale bez zabijania rozdzielczości, przesadnego wygładzania czy ucinania góry.
 
38447502_CAPS1.thumb.jpg.7b142bf3ecb28812fd1e2fffe4fb2246.jpg
69568206_CAPS2.thumb.jpg.565c20d29f2c23da267428de94cbbdcc.jpg
 
Drugie odkrycie to Lotoo PAW S1, czyli DAC/AMP z wbudowanym korektorem PMEQ II i efektami ATE, czyli sztandarowymi rozwiązaniami Lotoo. Sporo trybów, które wyraźnie modyfikują brzmienie (te bardziej rozrywkowe podbijają dół, powiększają scenę, ale część poprawia wyłuskiwanie detali czy pozycjonowanie). Nie jest to ultra tani DAC/AMP, ale dźwiękowo prezentuje się naprawdę nieźle. Bardziej w kierunku PAW 6000 niż PAW Gold Touch, więc to przyjemne naturalno-neutralne granie.
 
1917399174_S1DK1.thumb.jpg.21427366583b838f71232959fd667dcf.jpg
1615992713_S1DK2.thumb.jpg.2e9f6e94e61952cfbcd28e52d8d29adf.jpg
 
 
Dk 4001 ,faktycznie lepiej grają na tipsach od azli, niż na spinfitach z zestawu?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności