Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, espe0 napisał:

No nie mogę uwierzyć. Takie porobiłem kombinacje że wstawiłem w Lypertek Tevi drivery z tulejami MH1c (tak dla uratunku popsutych Tevi). I efekt przerósł oczekiwania. Takich TWSów autentycznie nie sły sza łem! Kompletna bajka! Tevi mają cholernie mocne wzmaki - tak wysterowały MH1c że czapki z głów. Wszelka barwa, scena, i atak że szok!

 

Z a105 coś przepięknego jeżeli chodzi o artykulację. 

 

To naprawdę słychać jakby po dobrym kablu szło!

 

Połączenie po AptX:

 

 

Jestem bardzo mocno zaintrygowany. Gdyby nie wirus to chętnie porównałbym je do moich Tevi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, paratykus napisał:

Jestem bardzo mocno zaintrygowany. Gdyby nie wirus to chętnie porównałbym je do moich Tevi.

Wszystkie wynalazki wezmę do Wrocławia i Krakowa na meety jak się wszystko uspokoi.

26 minut temu, euter napisał:

@espe0 Jak otworzysz manufakturę i zaczniesz sprzedawać, to biorę w ciemno pierwszą parę takich Tevi/mh1c :)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Methuselah napisał:

Zachwycam się od kilku dni :D Ultrasone Ruby Sunrise i Shanling M6

 

M6 Ruby Sunrise.jpg

Taki mezalians? :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Methuselah napisał:

Zachwycam się od kilku dni :D Ultrasone Ruby Sunrise i Shanling M6

 

M6 Ruby Sunrise.jpg

 

Mam wrażenie, że taka para to mezalians 😉

 

eidt:

nie zauważyłem wpisu Jaro 😉

Weź to z ciekawości podepnij np. do SP2000 czy coś w tym rodzaju jeśli masz taką możliwość, bo podobno zestaw gra tak jak jego najsłabsze ogniwo.

Serio, ciekaw jestem, czy byłaby duża różnica ? Wiem, że M6 to zacny grajek, ale ciekawość jest.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 @paratykus SP1000/SP2000 są rewelacyjne, ale ze względu na cenę nie myślę póki co o ich dłuższym testowaniu. Słuchałem z DX220, który IMHO jest bardziej transparentny niż M6 czy nawet AK (mniej efektowny i może być odebrany jako nudny), ale Ruby Sunrise to nie są doki, które wymagają odtwarzacza za 10-15k zł. W ich wypadku liczy się przede wszystkim świetna tonalność (słucha się ich z ogromną przyjemnością), a nie aspekty techniczne. Te drugie wciąż są naprawdę dobre (odrobinę lepsze niż w Andromedach z Labkable Arae czy Aether R, chociaż CA i LE też mają kilka przewag). Ogólnie, Ruby Sunrise trochę przypominają EE Wraith. Przyjdą jeszcze Saphire, to okaże się czy różnice między nimi jakieś są, ale to już w innym wątku.

 

Ogólnie to jest tylko kilka par doków, w przypadku których przejście z takiego DX220 na SP1000 byłoby usprawiedliwione w moim odczuciu. W odtwarzaczach dopłacasz przede wszystkim za smaczki, jak kapitalna scena w AK czy genialny bas w Sony. Przeważnie więcej dają dobre słuchawki z takim M6/DX160 niż wyraźnie słabsze słuchawki z SP1000/SP2000. Połączenia słuchawek za 10k i DAP-a za 2k nie traktowałbym więc w kategorii mezaliansu. To, co ważne w przypadku Ruby Sunrise, to to, że lubią mocne źródła.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. Ja tam wolałbym kozackie słuchawki z telefonu niż byle jakie z takiego Hugo 2 bo to słuchawki są najbardziej niedoskonałym elementem i w najwiekszym stopniu mają wpływ na to co słyszymy. Myk jednak jest tak że naprawdę klasowe słuchawki ze słabego źródła zagrają mało imponująco i ciężko będzie uzasadnić ich posiadanie. Tak samo problem będzie z usłyszeniem róznicy pomiędzy zwykłym, a dobrym źródłem na niskiej klasy słuchawkach. Aby docenić najwyższej klasy słuchawki potrzeba najwyższej klasy źródła i vice versa. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

Ego rośnie jak nos Pinokia emoji16.png także ostrożnie emoji6.png

- Tapatalk
 

Ale u Szymona nie z kłamstwa, a ma się czym chłopak pochwalić. Takich młodych nam trza :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Ale u Szymona nie z kłamstwa, a ma się czym chłopak pochwalić. Takich młodych nam trza :)

Ten zapęd do MH1 to w sumie przez Was :P Mam je jeszcze ze zestawu SE live / walkman z 2012 roku. Hibernowały 7 lat żeby teraz dostać drugie życie. Cieszę się jak dziecko na cukierki ja ich mam słuchać w ww połączeniu. Zwarty, krótki, nie rozlazły bas, pięknie zaakcentowany, kolorowy (jak średnica). Po balansie pokazały się wyraźnie rozdzielone plany bez degradacji dobroci samego charakteru MH1. 

 

Narcystycznie z wyrośniętym ego mogę powiedzieć - zaj#biście je odwaliłem :D

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności