Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Bo mi ten pałąk nie przeszkadza emoji13.png

No ale jest nieestetyczny :(

 

Przejściówka do czego ? Oppo też są z DX160 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



No ale jest nieestetyczny
 
Przejściówka do czego ? Oppo też są z DX160 ?


By kabel zbalansowany podpiąć do HA2-SE, które balansu nie ma.

Nad pałąkiem może jednak pomyślę
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, espe0 napisał:

?

MSEB - swietny equalizer, nie psuje dźwięku i jest przyjazny użytkownikowi. Za pomocą suwaków ustawiasz sygnaturę pod siebie. W odtwarzaczu plików na Hiby R6 działało to bardzo fajnie. Sprzedałem swojego Hibiego i później wyszła aktualizacja, która powoduje globalne działanie MSEB (z Tidalem/Spotify/Soundcloudem itp.).

 

 

 

 

MSEB.png

28D0825D-0013-44D7-871C-6B6973C3482A.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Najner napisał:

MSEB - swietny equalizer, nie psuje dźwięku i jest przyjazny użytkownikowi. Za pomocą suwaków ustawiasz sygnaturę pod siebie. W odtwarzaczu plików na Hiby R6 działało to bardzo fajnie. Sprzedałem swojego Hibiego i później wyszła aktualizacja, która powoduje globalne działanie MSEB (z Tidalem/Spotify/Soundcloudem itp.).

 

 

 

 

MSEB.png

28D0825D-0013-44D7-871C-6B6973C3482A.png

i CYK! Hiby music player zainstalowany na moim mi. Zobaczymy czy tym sobie poprawię dziurkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Zastanawiam sie teraz nad R6 (najchętniej Pro) albo Shanlingiem M6, mógłbyś porównać? 

 

M6 to fun i muzykalność, R6 to precyzja i rozdzielczość. Dlatego mam oba. Również oba pod względem

funkcjonalności są lepsze od ibasso(dx160, dx220). Tu mistrzem jest M6 najlepsze wifi i bt z jakim się spotkałem w dapach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

M6 to fun i muzykalność, R6 to precyzja i rozdzielczość. Dlatego mam oba. Również oba pod względem

funkcjonalności są lepsze od ibasso(dx160, dx220). Tu mistrzem jest M6 najlepsze wifi i bt z jakim się spotkałem w dapach.

Ze Hiby działa jak wysokiej klasy smartfon, to się przekonałem na własnej skórze, DX150 funkcjonował przy nim jakby był z poprzedniej dekady ;)

Jak będziesz miał czas, to przeprowadź jeszcze dla mnie jeden eksperyment - spróbuj, proszę, ustawić EQ w Hiby na bardziej muzykalny (żeby zbliżył się w tym aspekcie do M6) i daj znać jak wtedy wyjdzie porównanie ;) O ile dobrze wyczytałem, to M6 nie ma globalnego EQ i tak sobie myślę, że może w Hibym znajdę DAPa zarówno muzykalnego (z EQ) jak i analitycznego.

Ps. Jeszcze tylko jedna rzecz - Hiby R6 (bez pro) ma dosyć wysoką impedancję wyjściową, która potrafi mocno wpłynąć na multiarmatury. Np. nienaturalnie odchudzał mi Andromedy, pomagała dopiero przejściówka iFi iematch, także weź to pod uwagę jak podłączasz do niego swoje doki ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Najner napisał:

Ze Hiby działa jak wysokiej klasy smartfon

 

No, powiedzmy, jak niezły średniak sprzed dwóch lat (czyli i tak o klasę lepiej niż większość DAPów na androidzie)  :P Dla mnie obsługa DAPów jak ktoś się przyzwyczaił do działania współczesnych telefonów to dramat i odbijam się od tego ustawicznie. Ostatnio znalazłem w szufladzie LG p500, działa miej więcej tak jak roczne/dwuroczne Ibasso.

 

 

Fajny ten EQ. Z tymi suwakami nigdy nie mogłem dojść do ładu i składu. Co cos poprawiłem, to zaraz coś popsułem i ograniczam się do podbijania basu.

 

Jak tutaj rzeczywiście działa to tak że jednym suwaczkiem możesz sobie uwypuklić damskie wokale, a drugim teksturę basu, to nieźle. Sam pomysł też super. Mówicie, że w tej apce na androida też można to potestować?

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zdzichon napisał:

Mówicie, że w tej apce na androida też można to potestować?

Tego nie wiem, bo EQ od Hiby testowałem tylko a ich DAPie. Może @espe0 coś napisze, bo chyba instalował ich odtwarzacz na swoim urządzeniu. 

 

2 godziny temu, zdzichon napisał:

Jak tutaj rzeczywiście działa to tak że jednym suwaczkiem możesz sobie uwypuklić damskie wokale, a drugim teksturę basu, to nieźle. Sam pomysł też super.

No właśnie świetnie do hulało, ale działało tylko w stockowym odtwarzaczu Hiby obsługującym pliki lokalne, a ja korzystam głównie z Tidala. Sprzedałem sprzęt i tydzień później wyszła aktualizacja, która pozwalała na globalne EQ 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Najner napisał:

coś napisze

 

3 godziny temu, zdzichon napisał:

podbijania basu

 

No, powiem że jestem bardzo miłe zaskoczony. Można utwardzić bas, i dodać troszku powietrza (tzw odmulanie). W Xiaomi nie ma szału przez dziurkę, a z tym playerkiem jest zdecydowanie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, espe0 napisał:

 

 

No, powiem że jestem bardzo miłe zaskoczony. Można utwardzić bas, i dodać troszku powietrza (tzw odmulanie). W Xiaomi nie ma szału przez dziurkę, a z tym playerkiem jest zdecydowanie lepiej!

No to cieszę się, że przypadkiem wtrącając swoje trzy grosze Ci pomogłem ;) Ciekawe jak by to zadziałało na Twoim A105.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Najner napisał:

No to cieszę się, że przypadkiem wtrącając swoje trzy grosze Ci pomogłem ;) Ciekawe jak by to zadziałało na Twoim A105.

Pewno by zadziałało - tylko co tam poprawiać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności