Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LuQi napisał:

Trochę mi tylko to MP3 320 kbps nie do końca pasuje do tego Hi Res Audio w prawym górnym rogu :P 

Akurat Koan brzmi pięknie nawet w 320 kbps 

Nie doceniam JVC a tu taka niespodzianka dzwiek jest jednym słowem "  olbrzymi " 

Dość czysty , świetnie poukładany , mega rozdzielczy a przy tym rozrywkowy ... 

Nie tak szczegółowy jak Ex1000 ale masę ma okrutną 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosne ES100 + Ibasso It04  😍 Zestaw nie tak ładny jak Wasze, ale gra pięknie. Robi mi za mobilkę (it04 dobrze izolują i świetnie reagują na EQ, także na dworze mogę sobie dodać trochę dołu, którego na ulicy albo w komunikacji potrafi brakować) jak i za zestaw biurowy/domowy. Bardzo dobry balans pomiędzy analizą i muzykalnością. 

Ps. Na zdjęciu widać kawałek taśmy zaklejającej jeden z dwóch otworów w kopułce słuchawek (ten bliżej tulejki) - dzięki temu grają trochę pełniej, większym dźwiękiem, grubiej rysując instrumenty, bas dostaje delikatnie wiekszej mocy (ale dalej nie są to słuchawki dla bassheada). Polecam spróbować jak ktoś posiada it04.

MVIMG_20200308_120414.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

@Najner - czy te iBasso 4 są wygodne i dobrze izolują ? One są po jasnej stronie Mocy ?

Dobrze izolują. Jak dostają sygnał z nasyconego źródła, to potrafią zagrać zjawiskowo. Posłuchasz je w sobotę na spotkaniu wrocławskim, wyrobisz swoją opinię ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 22:48, RADOslaw napisał:

Hybryda tips...

CIACH

 

Qrcze musisz mieć szerokie kanały w uszach, albo ja wyjątkowo małe... FH7 + te symbio, są tak "grubym" zestawem i stosunkowo mało plastycznym, jak Tobie to się mieści? 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, trez0r napisał:

 

Qrcze musisz mieć szerokie kanały w uszach, albo ja wyjątkowo małe... FH7 + te symbio, są tak "grubym" zestawem i stosunkowo mało plastycznym, jak Tobie to się mieści? 🤯

 

 

 

To świerzy zakup i faktycznie są za duże... tyci.

Ale nie ma tego złego... 

Zestawiłem SpinFit z foam bez tulejki...

A kanały w uszach faktycznie mam jakieś szerokie... takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RADOslaw napisał:

 

 

 

To świerzy zakup i faktycznie są za duże... tyci.

CIACH

Uff, już myślałem, że ja jakiś dziwny jestem ;) - znaczy anatomicznie... Ale swoją droga w Andro robią robotę 👍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trez0r napisał:

Uff, już myślałem, że ja jakiś dziwny jestem ;) - znaczy anatomicznie... Ale swoją droga w Andro robią robotę 👍 

 

Myślałem że w tych hybrydach pianka to coś w stylu comply.

Pianka jest za sztywniutka,

zrobię jej kurację fit i będzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

Dopiero zaczynam i na pierwszy ogień idzie tryb lampowy, a to tylko 3,5mm.

Daje radę je napędzic? Liczę,że w recenzji będzie ,chociaż małe porównanie do dx220 z amp9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Loke13 napisał:

Daje radę je napędzic? Liczę,że w recenzji będzie ,chociaż małe porównanie do dx220 z amp9

 

Z palcem w.... nosie. Bardzo dużo mocy ma już 3,5mm, a i Z1R nie są jakoś wyjątkowo wymagające. Mocny dap im styka.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pochwalę? Aczkolwiek skromnie. I jak widać, pałąk w Opposach z użytkowania wyliniał 1a32f6a791cc8e1556ad29d8e61f6e3b.jpg54c19d356ce13e7f3e84c081d89c592a.jpg Pady też już były wymieniane. Na szczęście są bardziej wytrzymałe od oryginałów.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joseph_k78 napisał:

To może i ja się pochwalę? Aczkolwiek skromnie. I jak widać, pałąk w Opposach z użytkowania wyliniał emoji38.png1a32f6a791cc8e1556ad29d8e61f6e3b.jpg54c19d356ce13e7f3e84c081d89c592a.jpg Pady też już były wymieniane. Na szczęście są bardziej wytrzymałe od oryginałów.

 

 

co to za dap na pierwszym zdjęciu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX220 bez pomarańczowego... etui, na którym już widać ślady używania.

 

A na drugim fotosie Opposy z kabelkiem zbalansowanym i przejściówką made by JD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joseph_k78 napisał:

 

A na drugim fotosie Opposy z kabelkiem zbalansowanym i przejściówką made by JD.

 

 

Ileż razy przytaczałem na forum link do nakładki z neoprenu na pałąk Oppo ? No i czemu nie kupiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności