Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie 2GB pamięci i konwertowanie do .alac Szufelka byłaby wybitna. Zagrała mi lepiej niż jakikolwiek smartfon z wyjątkiem V30. A i słyszałem, że śmiało można ją uprać w jeansach i dalej będzie grała 
A po co ci więcej? To i tak sporo jak na bardzo mobilny dap, alternatywa to es100 tam nie masz ograniczenia i konwertowania ale musisz mieć fona.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retter napisał:

A po co ci więcej? To i tak sporo jak na bardzo mobilny dap, alternatywa to es100 tam nie masz ograniczenia i konwertowania ale musisz mieć fona.

- Tapatalk
 

Ile aku trzyma w iPodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, retter napisał:

A po co ci więcej? To i tak sporo jak na bardzo mobilny dap, alternatywa to es100 tam nie masz ograniczenia i konwertowania ale musisz mieć fona.

- Tapatalk
 

Jedyne zastosowanie jakie dla niej znalazłem to siłownia/bieganie i pliki mp3.  Na bezstratnych za szybko kończyła mi się muzyka ;) 

 

44 minuty temu, spark13 napisał:

Ile aku trzyma w iPodzie? 

baaardzo długo, z 20h?

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaardzo długo, z 20h?
Bez jaj shuffla to sprzęt do mocno zadaniowy, zima rekawiczki, lato /sport waga którą nie czuć.
Spróbuj w tych warunkach używać coś ciężkiego lub z ekranem dotykowym a potem shuffli. Choćby tylko po to warto ją mieć by się nie męczyć lub marznąc w paluchy zima ;p

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, retter napisał:

Bez jaj shuffla to sprzęt do mocno zadaniowy, zima rekawiczki, lato /sport waga którą nie czuć.
Spróbuj w tych warunkach używać coś ciężkiego lub z ekranem dotykowym a potem shuffli. Choćby tylko po to warto ją mieć by się nie męczyć lub marznąc w paluchy zima 😜

To jedno z tych urządzeń których po prostu się nie sprzedaje :D Niech leży w szufladzie i czeka na swoje zadanie. Kolejna sprawa, że ma ten klips. Nie musisz mieć kieszeni, przypinasz gdziekolwiek, a jest tak lekki, że nie dynda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do tego przyzwoite ciekawe iemy deko po jasnej stronie +krótki kabelek i naprawdę w lato to czasami najlepszy zestaw na miasto.

- Tapatalk

Ile aku trzyma w iPodzie? 
Jakim ipodzie bo rodzina ipodów jest SPORA!
W tym konkretnie 14-15 do 20h jak nowy.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retter napisał:

Dokładnie do tego przyzwoite ciekawe iemy deko po jasnej stronie +krótki kabelek i naprawdę w lato to czasami najlepszy zestaw na miasto.

- Tapatalk
 

Jakim ipodzie bo rodzina ipodów jest SPORA!
W tym konkretnie 14-15 do 20h jak nowy.

- Tapatalk
 

Miałem na myśli ten twój ipod (4gen?). 

Ja na outdoor mam iriver t60 lub iaudio g2. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, chico99 napisał:

Raczej Big Mac.

 

 

Big-Mac-768x435.jpg

 

Mordek mi zabrakło😂. Początki bywają trudne i tłuste ;). Ale zawsze można DAC-a odłożyć i będzie chudo! Prawie 😁

 

22 minuty temu, Najner napisał:

Nie do końca? Kurła, do transportu tego plecak potrzebny... :D Ale przyznać muszę, że prezentuje się ładnie.

Nie ma co się wstydzić! Trzeba na miasto iść! :D. Tylko nie z otwartymi słuchawkami ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 19:52, mrbudyn napisał:

Jest pierwsza kanapka! Może nie do końca przenośna, ale ..... zaraz kolejny rok 😀. Czekam jeszcze na kabelki.

20191231_175559 - Edited.jpg

20191231_175522 - Edited.jpg

idsd i ican nano? Co tam robi za źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał:

Oriolus Percivali po balansie z Ibasso DX160

I teraz zgaduj "Blood Sugar Sex Magic" to nazwa albumu którego słucham czy opis tego zestawu? :D

 

20200107_151212~01.jpg

 

Jednego oraz drugiego, oraz rozpiska na dany dzień. :D

 

A ja nadal nie wiem czy kupywać, czy nie kupywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności