Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

W stolicy dzisiaj tak ciemno, że aż lampkę musiałem zapalić do śniadania. Właściwy klimat dla Owli.

Szacun dla tego kto wie czego słucham :).

 

image.png

Edytowane przez timecage
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, timecage napisał:

W stolicy dzisiaj tak ciemno, że aż lampkę musiałem zapalić do śniadania. Właściwy klimat dla Owli.

Szacun dla tego kto wie czego słucham :).

 

image.png

 

Yoshihiro Kanno - Prelude

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 09:47, timecage napisał:

W stolicy dzisiaj tak ciemno, że aż lampkę musiałem zapalić do śniadania. Właściwy klimat dla Owli.

Szacun dla tego kto wie czego słucham :).

 

image.png


Tenshi no tamago - jeden z najlepszych filmów Anime w historii i do tego świetny soundtrack. Szacunek za dobry gust ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 09:47, timecage napisał:

czego słucham

 

W dniu 15.11.2019 o 10:34, misiekkb napisał:

czego słucha

 

1 godzinę temu, MrSheep napisał:

soundtrack

 

A ja myślałem że chodziło Wam o Pana Yoshihiro Kanno ...a chodziło o bajkę :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, mszysz napisał:

Kabelek droższy od doków ? :D

Si. CM Cable Shadow robi z Falconów kompletnie inne doki. W. Stosunku do stocka wygoda też bez porównania, bo ten choć dużo grubszy, to dla mnie również dużo wygodniejszy.

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masaż czaszki i błony bębenkowej. Bardzo nieaudiofilskie strojenie, ale równocześnie bardzo przyjemne. Guilty pleasure pełną gębą. Dla bassheadów w przedziale 2,5-5k chyba lepszych IEMów nie ma. Sporo wybaczają nagraniom, można na nich słuchać w zasadzie wszystkiego. Fajna słuchawka. Oczywiście ma swoje wady - czasami tego ciepła jest za dużo, góra za mało rozdzielcza, średnica rozmyta. Ale no jak ktoś chce więcej i lepiej, to też zapłacić musi niemało. 

Edytowane przez Seler666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seler666 napisał:

To masaż czaszki i błony bębenkowej. Bardzo nieaudiofilskie strojenie, ale równocześnie bardzo przyjemne. Guilty pleasure pełną gębą. Dla bassheadów w przedziale 2,5-5k chyba lepszych IEMów nie ma. Sporo wybaczają nagraniom, można na nich słuchać w zasadzie wszystkiego. Fajna słuchawka. Oczywiście ma swoje wady - czasami tego ciepła jest za dużo, góra za mało rozdzielcza, średnica rozmyta. Ale no jak ktoś chce więcej i lepiej, to też zapłacić musi niemało. 

Mam dokładnie takie samo spostrzeżenie odnośnie Bravado, kwota 2800zł nie jest małą, ale i tak względnie do przyjęcia w porownaniu do modeli szczytowych. Ponad to uważam, że jak ktoś chce zasmakować jakości Valkyrie czy Wraith (dosłownie!), to wystarczą ESR'y za 4kzł. W nich bas już jest okiełznany i nie dominuje też ilościowo, jak w Bravado, natomiast reszta pasma niewiele odbiega SQ od flagowców. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Seler666 napisał:

To generuje tyle ciepła, że „winter is coming” mogę zbyć tylko cichym parsknięciem.

e4a4427effbce1540d8a6cc66da02647.jpg
eb18dcf7e6c4b8af2bbd71dd54dff869.jpg
A ta śliczna kanapka to z czego się składa ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dla przeciw wagi, coś taniego a dobrze dobrane zaskakuje. Ma swoje wady ale ma też zaletę cana całości poniżej 200zl ;D

Shuffle 4g + BL03

 

d610baf1280dcae5069fb6ef69aedbbc.jpg

- Tapatalk
 

Edytowane przez retter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, retter napisał:

To ja dla przeciw wagi, coś taniego a dobrze dobrane zaskakuje. Ma swoje wady ale ma też zaletę cana całości poniżej 200zl ;D

Shuffle 4g + BL03d610baf1280dcae5069fb6ef69aedbbc.jpg

- Tapatalk
 

Gdyby nie 2GB pamięci i konwertowanie do .alac Szufelka byłaby wybitna. Zagrała mi lepiej niż jakikolwiek smartfon z wyjątkiem V30. A i słyszałem, że śmiało można ją uprać w jeansach i dalej będzie grała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności