Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Zewrzeć wyjścia czyli końckwki nie wolno.
Tracimy sq sygnału bal już na początku tyle. Ale słuchawki musimy podiać zbalansowane!

A co cedeki wyszystkie maja wyjścia zbalansowane? Telefonu komputera nie podłczaście po SE do wzmacniacza?

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spawn napisał:

BA300S to w zasadzie nie tyle wzmacniacz co bufor lampowy. Na papierze ma sporo mocy ale wykorzystanie tej mocy jest scisle uzaleznione od urzadzenia pod ktore je podlaczamy. Podlaczyc mozna jedynie urzadzenie zbalansowane np dapa przez zbalansowne wejscie liniowe. Jako ze BA300 nie ma wlasnej kontroli glosnosci to glosnosc zwieksza sie wraz z podnoszeniem jej w dapie.

Dzięki za wyjaśnienie. To mnie właśnie zastanawiało, jak ten Oriolus działa bez kontroli głośności. To trochę taka jakby przenośna końcówka mocy. 

 

10 godzin temu, all999 napisał:

Oriolus sprzedaje takie kable do BA300.

Jest też model sprzedawany z uniwersalnym kabelkiem z dwoma różnymi wtykami od strony źródła. Wygląda na oryginalny Oriolusa. Są w sumie 2 wersje tego kabla: 2.5+4.4mmm oraz 3.5+4.4mm 

 

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym połączeniu sporo się dzieje, można powiedzieć, że dostajemy wszystkiego w obfitości: bas, wokale, soprany są podane na tacy jak apetyczne i kolorowe danie. może tylko górka jest ciut techniczna w niektórych nagraniach (ale nie do końca jestem przekonany czy to jest problem słuchawek czy realizacji nagrania?)

 

dx160_shozy_cp.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kałach, Misiek, PieM Dwójki, Fiio i czerwień Perula.

20191023_211841-01.jpeg

20191023_212421-01.jpeg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, blueme napisał:

@Lord Rayden na tych PM2 na pałąku to co ty właściwie masz? Jakiś filcowy handcraft? 🧐

Z powodu destrukcji ekoskóry na pałąku (obłazi i pęka) założyłem taką nakładkę z neoprenu z zamkiem błyskawicznym. Dostępne na Aliexpress. Na PM3 lepiej pasuje, zresztą pojawiły się już produkty stricte do nich. Do PM-2 jakoś dopasowałem inny. Za długi nieco.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Z powodu destrukcji ekoskóry na pałąku (obłazi i pęka) założyłem taką nakładkę z neoprenu z zamkiem błyskawicznym. Dostępne na Aliexpress. Na PM3 lepiej pasuje, zresztą pojawiły się już produkty stricte do nich. Do PM-2 jakoś dopasowałem inny. Za długi nieco.

 

aha czyli headband cushion cover / bumper, coś takiego? chyba przetestuję to z Momentum 2 BT, bo teraz wytrzymuję z nimi max tylko ok. 40 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://s.click.aliexpress.com/e/tzfNYEGOJ

 

U mnie zastosowanie tego wynika z obłażenia pałąka z ekoskóry. Ale faktycznie miększe jest.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lord Rayden napisał:

Kałach, Misiek, PieM Dwójki, Fiio i czerwień Perula.

20191023_211841-01.jpeg

 

 

Zestaw sapera :D

 

 

A z tym idz na lotnisko :D  bo wygląda jak BOMBA domowej roboty przyjaciół z ZSRR  :D

48 minut temu, Lord Rayden napisał:

20191023_212421-01.jpeg

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter - chyba nie czujesz nostalgii za przeszłością audio i magii "kanapek". Moja jest lajtowa , widziałem składaki z czterech sprzętów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

@retter - chyba nie czujesz nostalgii za przeszłością audio i magii "kanapek". Moja jest lajtowa , widziałem składaki z czterech sprzętów.

O przeciwnie obok mnie leży C5 i xDSD, nostalgia? NIE

Używam tego kiedy widzę taką potrzebę tylko ja miałem zwartą bryłę i brak widocznych dziwny elementów.

Powiem tak kup nerkę na pas czy przez ramię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, retter napisał:

O przeciwnie obok mnie leży C5 i xDSD, nostalgia? NIE

Używam tego kiedy widzę taką potrzebę tylko ja miałem zwartą bryłę i brak widocznych dziwny elementów.

Powiem tak kup nerkę na pas czy przez ramię.

 

 

Ilość toreb, plecaków, etui itp jakie posiadam zdziwiłaby Cię :). Z reguły kupowane także albo tylko z myślą o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little Bear B4-x

https://www.headphonesty.com/2019/05/review-douk-audio-little-bear-b4-x/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności