Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Kryzys wieku starczego, że na forum audio płaczesz o braku kobiety? Jakoś nigdy nie widziałem, żebyś wrzucał zdjęcia takowej :]
Jest ;p złote serducho które pyta a może chcesz posłuchać sobie muzyki?

Także spokojna twoja zmącona.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od niechcenia podłączyłem i zdziwiony synergią stwierdzam że: jest jest to godzien mobilny zestaw:) (ja mam do pracy (czyt. Nie szkoda))

IMG_20190718_191356.jpg

W gwoli ścisłości Apple jest dosyć jasnym grajkiem z ładnie kontrolowanymi wysokimi. W połączeniu z podwójnym grafenowym dynamikiem + 1ceramik (mi pro HD) robi się ładnie zbalansowany i kontrolowany a zarazem dynamiczny dźwięk. ...a to wszystko za jakieś 350zl jak tanio japko upolujemy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze na świecie elektrostaty bluetooth - prawie bez kabli tyle ze interconnect jest 5 razy ciezszy niz odbiornik BT ;)

 

LRM_EXPORT_691736878428011_20190724_112005241~01.jpg

 

Jakby się ktoś zastanawiał to na zdjęciu jest Sony WM1A grający muzykę przez bluetootha (LDAC) do odbiornika Radsone ES100 który podłączony jest do energizera Shure KSE1200

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Spawn napisał:

Pierwsze na świecie elektrostaty bluetooth - prawie bez kabli tyle ze interconnect jest 5 razy ciezszy niz odbiornik BT ;)

Jakby się ktoś zastanawiał to na zdjęciu jest Sony WM1A grający muzykę przez bluetootha (LDAC) do odbiornika Radsone ES100 który podłączony jest do energizera Shure KSE1200

 

Radson w tym zastosowaniu lepszy niż bezpośrednio Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, userfrom napisał:

 

Radson w tym zastosowaniu lepszy niż bezpośrednio Sony?

 

W sensie czy maciupki odbiornik BT gra lepiej niż DAP? No tak dobrze to nie ma :) Muszę powiedzieć jednak że całkiem porządnie to maleństwo gra co jest dla mnie dość zaskakujące bo nie wierze w duchy, przesył bluetooth i świętego mikołaja ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spawn napisał:

Muszę powiedzieć jednak że całkiem porządnie to maleństwo gra co jest dla mnie dość zaskakujące bo nie wierze w duchy, przesył bluetooth i świętego mikołaja ;)

Też mnie ES100 bardzo pozytywnie zaskoczył. Taki pierdek, a potrafi fajnie zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to bardzo rozczarował. Z moimi słuchawkami zagrał ciemno, obciął subbas, górę lekko przygasił pozbawiając ja szczegółów. Zagram w mojej opinii zbyt ciemno i duszno w stosunku do tego co preferuje. Jakościowo znacznie poniżej IPhone X. Nic to czekam na Cobalt 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

 

W sensie czy maciupki odbiornik BT gra lepiej niż DAP? No tak dobrze to nie ma :) Muszę powiedzieć jednak że całkiem porządnie to maleństwo gra co jest dla mnie dość zaskakujące bo nie wierze w duchy, przesył bluetooth i świętego mikołaja ;)

Ani w grające kable? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Ani w grające kable? :) 

 

Kable słyszę (i widzę a nie tak jak czarną magię bluetooth :P) i to praktycznie zawsze tyle że nie zawsze są to dla mnie zmiany na plus oraz przy tych droższych zmiana nie jest dla mnie warta ceny. Tyle że nie słyszałem droższych kabli niż 1000zł (mówię o interconnectach i słuchawkowych) więc nie wykluczam że może te super drogie rzeczywiście są tak dobre i są tego warte ;) Dla mnie kable to taka troche audiofilska biżuteria. Cośtam można ugrać, jakieś końcowe procenty całości brzmienia i dobrze mieć dobry kabel nawet dla świętego spokoju ale nie spotkałem się jeszcze z kablem który by magicznie transformował dźwięk o klasę wyżej czy też psuł go diametralnie no chyba że jest fizycznie uszkodzony.

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Mnie za to bardzo rozczarował. Z moimi słuchawkami zagrał ciemno, obciął subbas, górę lekko przygasił pozbawiając ja szczegółów. Zagram w mojej opinii zbyt ciemno i duszno w stosunku do tego co preferuje. Jakościowo znacznie poniżej IPhone X. Nic to czekam na Cobalt 😉

 

Drapie sie po głowie i w ogóle nie kumam tego co piszesz. Iphone X nie ma przeciez gniazdka na sluchawki wiec wogole nie gra tylko potrzebuje jakiegos dyndajacego breloka, a Cobalt raczej slabo wypadnie jako odbiornik bluetooth skoro nie ma bluetootha ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spawn napisał:

 

Drapie sie po głowie i w ogóle nie kumam tego co piszesz. Iphone X nie ma przeciez gniazdka na sluchawki wiec wogole nie gra tylko potrzebuje jakiegos dyndajacego breloka, a Cobalt raczej slabo wypadnie jako odbiornik bluetooth skoro nie ma bluetootha ;)

Dongle z każdym sprzętem gra inaczej...po drugie odnosiłem się tylko do sq jako takiego. Po prostu miałem okazję posiadać oba urządzenia i ES100 nie wytrzymał konkurencji co mocno mnie zdziwiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex1000  poraz piąty chyba jestem rekordzistą
dochodzą Xelento 
 
20190724_194039.thumb.jpg.da04a674274b29764458ae70d8d8b785.jpg


I jak te Beyery? To chyba jakiś wczesny wypust, teraz pudełka są białe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności