Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, bachankas napisał:

Wyglądają obłędnie, ale wydają się kiepskie ergonomicznie - idzie w tym usiedzieć z godzinkę ciurkiem?

 

Spokojnie, ja już siedze drugą godzine i spox. Ten duży korpus z 6 przetwornikami znajduje się poza uchem a tulejka gruba ale wchodzi płytko i jest długa. Tak jak pisałem lekkie są więc sie trzymają na miejscu. Na pewno nie wygrają żadnej nagrody za ergonomię ale nie sprawiają tez takich problemów jak KZy i FH5.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

Na pewno nie wygrają żadnej nagrody za ergonomię ale nie sprawiają tez takich problemów jak KZy i FH5.

Na obronę FH5 tylko wspomnę, że po założeniu tipsów SpinFit ergonomia poszła zdecydowanie na plus, siedzą bardzo stabilnie i komfortowo w małżowinie, i brak jakiegokolwiek rozszczelniania. 

 

Jeszcze drobna uwaga odnośnie aplikacji IEM-ów - ciągnąć za ucho, żeby uzyskać dobrego seal-a. :)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Marnuje się ten player przy nich... 

Wiesz... przerobiłem masę telefonów, kilka odtwarzaczy i kupę słuchawek.

I powiem szczerze: każdy BT w urządzeniach wysyłających brzmi inaczej / ma inny charakter

A najlepsze połączenie miałem właśnie z walkmana (mówię o podstawowym łączeniu z prostym sbh20 którego używam w aucie).

Wydaje mi się że sprawą zajmuje się kodowanie które w każdym chipie jest inne - bo w końcu jakby było zero-jedynkowe to telefony za 40zł z biedry by super grały po BT.

 

Więc wg mnie kolega LuQi nie tyle że miałby marnować playera co w pełni wykorzystywać potencjał słuchawek:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno ten dziwaczny puryzm zarzuciłem. Ostatnio najczęściej przeze mnie używanym połączeniem jest FIdue A91 po balansie z WM1A, który po LDAC odbiera z Note 8 muzę z TIDALa HI-FI ;D I jest cacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chico99 napisał:

 

W reklamówce to wszystko nosisz? Mieści się?:P

Nope. W zajefajnym etui za grosze kupionym w Audeos od @Mayster

 

 

20190430_104000.jpg

Edytowane przez Vaiet
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności