Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie same etui od CaseLogic'a :) chociaż tyle :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spawn napisał:

 

Polemizowalbym biarac pod uwage ze isine bez ciphera maja niepoprawny balans tonalny.

Japończycy mają inny słuch ;). Poza tym miałem na myśli głównie zestaw AK120 plus Glove Audio A1. Chciałem go kiedyś kupić ale kasy nie starczyło. 

 

Etui fajne, muszę też się rozejrzeć za nimi. Choć tańszego słuchawek są te od MEE M6 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tawek33 napisał:

Kiedyś mialem taki zestaw ak120tyt + audio glove  i szału nie było 

Zależy co rozumiemy przez szał ;). Dla mnie AK120 gra nadal fajnie. Czyżby A1 wprowadzał aż takie zmiany w dżwięku ???

3 godziny temu, all999 napisał:

Ale on jest Indonezyjczykiem chyba.

 

 

Trudno. Co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko mój gust ale pogonilem ak120+glove wraz z lotto paw goldem w zamian za starego soniacza nwz x1061 +se5ut to było dla mnie endgame .

Mimo iż posiadam wm1z to wciąż uważam ze  x1061 jest doskonały 

Edytowane przez tawek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko mój gust ale pogonilem ak120+glove wraz z lotto paw goldem w zamian za starego soniacza nwz x1061 +se5ut to było dla mnie endgame .
Mimo iż posiadam wm1z to wciąż uważam ze  x1061 jest doskonały 
Każdy "endgame", jak sama nazwa wskazuje, kiedyś się kończy :)
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, audionanik napisał:

Miałeś już z mojo do czynienia? Jakaś recenzja mojusia się szykuje?

 

Od wczoraj słucham :) Będzie recenzja (mimo że wszyscy go już tysiąc razy zrecenzowali) choć chyba krótsza niż zwykle bo nigdy nie miałem żadnego przenośnego daca tylko albo stacjonarne albo dapy to nie mam za bardzo rozeznania w temacie. Od czegoś trzeba zacząć.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przenośny, kurde...
Trochę żenada, że tak to musi wyglądać, ale Poly nadal jest na etapie wczesnej bety i działa jak chce.
Setup przenośny: Access point TP-Linka z dedykowaną kartą sim do Internetu, jako kontroler - ipad, mojopoly i coś do uszu. Jakoś to działa i jak się już uruchomi, to nawet gra. Ale zmuszenie tego wszystkiego do działania czasem powoduje ostre wkurzenie. 4adab3ba5056b9fee15a00c6961d1233.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojo mogę podpiąć dluzszym kablem v30 jako source. Ale poly miało być super, więc czekam aż będzie.
Jestem w trakcie projektu zgrania swojej biblioteki cd do flaków i mam już przygotowaną kartę 400 gb do Poly; ma toto też zacząć w końcu obsługiwać natywnie Tidala - może kiedyś się nada...
A na razie leci Loreena McKennit i póki się mconnect nie wywali, to jest naprawdę bardzo, ale to bardzo fajnie. W60 dają radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, atr3yu napisał:

Moja Szufelka kończy właśnie 8 lat, działa jak nowa, a jest w codziennym użytkowaniu. Co za player! W podziękowaniu dostała nowe słuchawki :)

Potwierdzam, że znakomity player, gdyby nie pamięć wbudowana... Chyba tylko smartfony pokroju LG V30 są w stanie zagrać lepiej. iPhone nie mają na tym polu startu do iPoda. Jeśli dobrze pamiętam można go uprać w jeansach i on to przeżyje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności