Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, LuQi napisał:

Wygryzą X2? :D

 

Surowe X2 tak. Nie będę oryginalny jak napiszę, że X1 grają bardziej wyrównanym i spójnym dźwiękiem. W X2 jest wyraźnie podbity dół i ostrzejsza góra.

Nie jest to nawet minus, bo słuchawki brzmię naprawdę soczyście. Kto miał ten wie.:)

Z tym, że moje X2 dokoksił @Perul . I tu już wybór, między X1 i X2, jest trudniejszy. Balans mod plus plecionka Perula poukładały X2-ki.

Po modzie, na pewno, spokojniejsza góra, lepsza kontrola basu, bliższa średnica i bajecznie słodkie kobiece wokale, mniam ... he, he

Na razie zostają na dłużej i X1 i X2. Zwłaszcza, że udało mi się trafić X1 w super stanie, za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy zestaw :) rodzina Strażnika z Teksasu w komplecie 

20181127_090857-1.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, audionanik napisał:

...i do tego bardzo przenośnie; jeżeli chodzisz z tym prosiakiem w kieszeni, to przynajmniej dla kobiet na pewno nie jesteś przeźroczysty/obojętny.

 

Nie chciało mi się zakładać nowego wątku pod tytułem "Zdjęcia zestawów transportowalnych których urochomienie wymaga nurkowania pod biurkiem, gniazdka i 5 do 7 minut " :rolleyes:

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn a do klubu MF zapisał się z prosiaczkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, bo ja też pamiętam go sprzed laaat :) Cóż to za granie było. Żadne audiofilne, po prostu słuchało się muzyki. I człowiek był jeszcze piękny i młody nie tylko piękny :) jak dziś :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

Podejrzewam, bo ja też pamiętam go sprzed laaat :) Cóż to za granie było. Żadne audiofilne, po prostu słuchało się muzyki. I człowiek był jeszcze piękny i młody nie tylko piękny :) jak dziś :)

 

Prosiaczek pochodzi z czasów w których było się świrem jak się w ogóle miało wzmacniacz słuchawkowy i trzeba było tłumaczyć ludziom do czego to służy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było internetów itp, itd. Zbierało się w kilkoro i całą noc słuchania z wypiekami na twarzy ( nie tylko od muzyki) :)

23 minuty temu, audionanik napisał:

Twój wiek chyba ogranicza Cię już tylko do spójników.

Dowc**as z ciebie @audionanik :) A pamiętasz lekturę Stary człowiek i może :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Akai, przypomniał mi mojego starego Koncerta :) Dawnych wspomnień czar. Teraz idziesz se do takiego mp3store lub innego mediamarktu i bierze z półki. Żadna przyjemność. Kiedyś trzeba było zdobyć informacje gdzie rzucą (bez komórek i internatów) następnie zapisać się w odpowiednim komitecie kolejkowym, dostać swoje dyżury i już po 3-5 tygodniach można było się stać właścicielem wymarzonego sprzętu, (prawie jak dziś od majfriendów :)) A potem trzeba było w następnej kolejce wystać taśmy i wreszcie po 2 miesiącach można było spędzić (po wojnie z rodziną) czas sam na sam z tak ciężko zdobytym sprzętem. :)

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, neonlight napisał:

Te kolumny w drewnie, to Wharfedale-e? Mógłbyś napisać, jak brzmią i te KEF-y też, byłbym Ci bardzo wdzięczny?! :)

Nie ma tam ani jednych wymienionych przez ciebie :)

Te jasne to Celestion Ditton 33 :) 

Te ciemne to Linn Isobarik - kiedyś kupię do nich zwrotnice i posłucham. Takie marzenie z młodych lat. Był to najwyższy model Linna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.. ale głośnik z membraną w kształcie boiska ,to raczej ten sam, co KEF kiedyś stosował w swoich konstrukcjach, stąd pierwsze skojarzenie. :P

 

O, a te Ditton 33 jak oceniasz? Bo mam chrapkę na ten, a najlepiej wyższy model 66, tylko tu już kwoty są rzędu 4000zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że niektórych z naszych AudioBraci ciągnie do lat młodości - zachwyt budzą winyle, magnetofony szpulowe i dobrej klasy kaseciaki.... Takie trochę "audiohipsterskie" to... Ale sympatyczne. W domu to jeszcze ale mobilnie ? Walkman i słuchawki z lat 80-tych by wypadało mieć :). No ale ja nie mam :(

walkman.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności