Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, szwagiero napisał:

Ale to jest brzydkie!

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

U Michała całkiem ślicznie to wygląda...

0TCW9EG.png

Chyba już nie będę robił zdjęć -__-

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie zdjęcia z komórki bez uber doświetlania wyglądają jak kupa :\
 
Dobra... jak teraz patrzę to faktycznie ustawiłem je z najgorszej możliwej strony -__-

To one mają jakąś dobrą stronę?
Moje są o połowę mniejsze, się tak czuję się w nich kosmicznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione w Audiopolis.

 

Godzinę temu, brunnerius napisał:

@up no piknie, a jak Ci one z Fiio "grajo" na środkowym ustawieniu jakbyś mógł opisać dźwięk

 

Opisywałem w statusach, więc przekleję - to jest właśnie na mid ustawieniu:

Zamysł, konstrukcja, wygląd, wymienne blaszki - bomba. Wygoda tak sobie. Kabel tragiczny, ale można zmienić. Super twardy futerał. A jak grają to jeszcze muszę dosłuchać. Na razie wiem, że pełne otwarcie bass reflexa daje taki bas, że kręci się od niego w głowie :) .

Edit: Noo więc powiedziałbym, że za 400 plnów to grają bardzo kompetentnie. Jest nieco V, ale góra nieprzesadzona, w większości nie morduje beyerowo ;) chociaż to od muzyki zależy . Basik dynamiczny, nawet nieźle schodzi i daje motorykę. Koloru, melodyjności, czaru wokalami to tu nie ma, no ale to tylko tanie mobilne słuchaweczki. W tej roli są top tier. JVC HA-S500 nadal bardziej mi się podobają brzmieniem, no ale Custom Street nie ustępują. Pełnia zadowolenia z zakupu.

A no i głównie do elektronicznych brzmień bym je dopasował. Tak mi to gra przynajmniej.

 

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mnie wkurzali, że mają piękne, czarne Pionki, tylko ja mam biały/srebrny.
Dopiero dzisiaj zobaczyłem jak to idealnie się zgrywa z Beyerami. Teraz żal je będzie zastąpić :-)100b7cb1097c818aec362935b5ad04b0.jpg

Edytowane przez krz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciężki rok dla miłośnika owoców. Bateria dalej do bani, a teraz jeszcze kolejny element na zewnątrz. Mój kompromisowy zestaw do częstych podróży i dojazdów na co dzień:

iPhone 7 + Battery Case + SMSL iCON + Focal Listen.

4fc097f43144277be7efffa18f0c119a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od Siebie:

 

Onkyo Granbeat + HIFIMAN Edition X V.2 

 

Wszystko podłączone po balansie, jest moc, muzykalność, wszystko na swoim miejscu

 

PS: aktualnie "na uszach" :)

IMG_20170426_232351~3.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym. One się z elektrowniami świetnie skalują, ale z takich mobilnych zestawów też zagrają przyzwoicie.

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taki sobie skleiłem zestaw do Spotify. Poluję cały czas na kabel Cipher, ale czy wart on 500zł (w UK) to nie wiem.

 

8125739ef3605b4110fcf65464c31088.jpg
 

Edytowane przez Seler666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności