Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

 

No jak to co, telefon nie uciągnie idac2, więc karmię go z ładowarki telefonowej przez kabel Y, z przejściówką na USB C :D

Brzmi przenośnie w ch*j :D
Jak najbardziej przenośny, nie mylić z podręczny ;)

 

Czesiu, co to GO?

Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uważasz, że SQ lepsze od Oppo w zestawie z AK ? Czy raczej są lżejsze i zgrabniejsze (do garnituru) ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uważasz, że SQ lepsze od Oppo w zestawie z AK ? Czy raczej są lżejsze i zgrabniejsze (do garnituru) ?

 

Lżejsze i zgrabniejsze to chyba nie cechy dźwięku? Pisałem wyłącznie o słuchaniu dobrej jakości, nie wiem skąd wziąłeś ten garnitur :huh:

 

I tak, dla mnie są całościowo dźwiękowo lepsze od PM-3 nawet uwzględniając brak planarnej średnicy. Bez znaczenia czy z kałachem, Mojo czy innym grajkiem. Jedyna przewaga Oppo wynikająca z idealnej synergii to zestaw PM-3 + DX90/B1. No i w końcu jeśli się weźmie pod uwagę, że H6 są dwukrotnie tańsze od PM-3 to już w ogóle robi się ciekawie :)

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O kojarzą mi się tak ...biznesowo, menadżersko. Ale miło wiedzieć , że to dobra rzecz, choć na forum naszym niedoceniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O kojarzą mi się tak ...biznesowo, menadżersko. Ale miło wiedzieć , że to dobra rzecz, choć na forum naszym niedoceniana.

Jak wiele innych sprzętów Lordzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale uważasz, że SQ lepsze od Oppo w zestawie z AK ? Czy raczej są lżejsze i zgrabniejsze (do garnituru) ?

 

Lżejsze i zgrabniejsze to chyba nie cechy dźwięku? Pisałem wyłącznie o słuchaniu dobrej jakości, nie wiem skąd wziąłeś ten garnitur :huh:

 

I tak, dla mnie są całościowo dźwiękowo lepsze od PM-3 nawet uwzględniając brak planarnej średnicy. Bez znaczenia czy z kałachem, Mojo czy innym grajkiem. Jedyna przewaga Oppo wynikająca z idealnej synergii to zestaw PM-3 + DX90/B1

 

Miałem kilka podejść do H6 (znajomy kupił do ajfona) równolegle z PM-3 i dla mnie lepsze są PM-3. Jednak co chyba jest ważne w tym wpisie słuchane z DX90/B1 ;) Osobiście do ajfona też bym kupił Bangi H6, bardzo łatwe są to słuchawki do wysterowania, niewybredne co do źródła. Widzę, że zmieniłeś kabelek. Jaki to kabelek i co z mienia w dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale uważasz, że SQ lepsze od Oppo w zestawie z AK ? Czy raczej są lżejsze i zgrabniejsze (do garnituru) ?

 

Lżejsze i zgrabniejsze to chyba nie cechy dźwięku? Pisałem wyłącznie o słuchaniu dobrej jakości, nie wiem skąd wziąłeś ten garnitur :huh:

 

I tak, dla mnie są całościowo dźwiękowo lepsze od PM-3 nawet uwzględniając brak planarnej średnicy. Bez znaczenia czy z kałachem, Mojo czy innym grajkiem. Jedyna przewaga Oppo wynikająca z idealnej synergii to zestaw PM-3 + DX90/B1

 

Miałem kilka podejść do H6 (znajomy kupił do ajfona) równolegle z PM-3 i dla mnie lepsze są PM-3. Jednak co chyba jest ważne w tym wpisie słuchane z DX90/B1 ;) Osobiście do ajfona też bym kupił Bangi H6, bardzo łatwe są to słuchawki do wysterowania, niewybredne co do źródła. Widzę, że zmieniłeś kabelek. Jaki to kabelek i co z mienia w dźwięku?

 

 

Zgadza się. PM-3 w połączeniu z DX90/B1 to istna petarda, synergia można rzec absolutna i tutaj Oppo zamiatają H6 bez wątpienia.

W każdym innym połączeniu jednak to właśnie H6 (piszę o rev2) okazały się dla mnie lepsze.

 

Kabelek to miedź od Jimmiego. Dźwięk lekko dociążony, pełniejszy ale też wydaje mi się, że odbywa się to trochę kosztem przestrzenności i sceny względem stocka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sporo piszę tu na forum o takim zestawieniu coby nakłonić ludzi do spróbowania i poznania Opposów w najlepszym wydaniu heh. Jednak chciałbym wspomnieć, że połączenie PM-3+AK300+380AMP podobało mi się niemniej. Wracając do Bangów, jednak nie mamy odniesienia do tych samych nauszników, ponieważ ja słuchałem v1. Z tego co wiem zaszło trochę zmian w dźwięku.

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sporo piszę tu na forum o takim zestawieniu coby nakłonić ludzi do spróbowania i poznania Opposów w najlepszym wydaniu heh. Jednak chciałbym wspomnieć, że połączenie PM-3+AK300+380AMP podobało mi się niemniej. Wracając do Bangów, jednak nie mamy odniesienia do tych samych nauszników, ponieważ ja słuchałem v1. Z tego co wiem zaszło trochę zmian w dźwięku.

 

Jeżeli porównujesz PM-3 do H6 w pierwszej wersji to mogę zrozumieć dlaczego Oppo się bardziej podobają. Rev 1 to inne granie, liniowe, równe, niektórzy mówią, że prawie pozbawione basu ale z lekko krzykliwą średnicą. Mnie się rev1 też podobają ale rev2 są bardziej uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności